Sala: Aula Gł 3

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzysty Metrologia II, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień Systemy inteligentne 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, tydzień Przedmioty humanistyczne 2, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17


W
T


Wykład, tydzień Miernictwo cyfrowe, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17


Wykład, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


Ś
R

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, tydzień Podstawy programowania 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Programowanie w języku C 1, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


C
Z
W

Wykład, nieparzysty GEODEZJA 2, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, parzysty Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, parzysty OCHRONA PATENTOWA I PRAWO AUTORSKIE, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, Tyg. 13, 15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17


P
I
ą
T
E
K

Wykład, Tyg. 1-15 MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4 Wstęp do ochrony własn. intelektualnej, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12 EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, MISZTAL Piotr dr hab., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ORZECHOWSKI KRZYSZTOF dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Wykład, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12 FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, MISZTAL Piotr dr hab., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ORZECHOWSKI KRZYSZTOF dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204





Seminarium, Tyd. 14 FARANA Radim prof. dr hab. inż., Aula Gł 3
9 czerwca 2017 r. - REZERWACJA !






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17