Sala: 102HCL

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TRWAŁOŒĆ I NIEZAWODNOŒĆ, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPœ, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, parzysty DIAGNOSTYKA MASZYN, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPœ, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, parzysty LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA, KURP Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS


Wykład, tydzień SPEDYCJA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Laboratorium, Tyg. 1-16 Obróbka laserowa i plazmowa, GRABAS Bogusław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP



W
T

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Ćwiczenia, parzysty ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM


Œ
R

Wykład, Tyg. 1-16 Wybrane zagadnienia inżynierii powierzchni, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM
Zaj#cia odb#dN si# w pó#niejszym terminie


projekt, tydzień AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b


Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP


C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1-16 Fizyka laserów i generowanie energii promienistej, MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Fizyka laserów i generowanie energii promienistej, MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SERWIS POJAZDÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_c

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS





Ćwiczenia, parzysty SERWIS POJAZDÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS





P
T

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, parzysty Architekt., program. i zast. mikrokontr., PIETRALA Dawid mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17