Sala: Aula Gł 3

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Rezerwacja, Tyg. 1-6, 8-18 Aula Gł 3
Polibus

Wykład, tydzień Systemy inteligentne 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Rezerwacja, Tyg. 1-6, 8-18 Aula Gł 3
Uniwersytet



W
T

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, tydzień Miernictwo cyfrowe, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, tydzień Podstawy programowania 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13-15, 17 Zarządzanie własnością intelektualną, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I
Uwaga! 12 czerwca 2018r. (14 tydzien) - dodatkowe zajecia !!!

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N


Ś
R

Rezerwacja, Tyg. 1-6, 8-18 Aula Gł 3
Polibus

Wykład, nieparzyste Przedmiot humanistyczny, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, parzyste AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU

Wykład, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., Krechowicz Adam dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Przedmioty humanistyczne 2, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, Tyg. 1, 3 Wstęp do ochrony własn. intelektualnej, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-18 Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N



C
Z
W

Wykład, tydzień Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Programowanie w języku C 1, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I





P
T

Rezerwacja, Tyd. 11 Aula Gł 3
Uwaga! 25 maja 2018 r. - jednirazowa rezerwacja. Kontakt: Pawel SMIGLARSKI tel. 606-219-369


Rezerwacja, Tyg. 1-6, 8-18 Aula Gł 3
Uniwersytet





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/15/18