Sala: 1.09 ENERG

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, parzysty SIECI i INSTALACJE GAZOWE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTALAC, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 222SI

Wykład, tydzień GOSPODARKA WOD-ŒCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ., DAŃCZUK Magdalena dr inż., GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŒCI INTEL. - 4 GODZ. W SEM, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
termin do ustalenia z prowadzacym

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS
8godz. termin do ustalenia z prowadzacym

Wykład, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
zajecia:13.03; 03.04; 08.05; 05.06




Wykład, parzysty BAT, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW


Wykład, 13:30-15:45, Tyd. 11 PODSTAWY EKONOMII, MIŁEK Dorota dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
zaj#cia 15.05.2017 blok 3godzinny,



W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, SPYCHAŁ Edyta dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ..., KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 121SI

Wykład, parzysty TECHNIKI BEZWYKOPOWE, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY INŻYNIERII ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY INŻYNIERII ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 122OW
zajecia: 14.03; 04.04; 09.05; 06.06



Ćwiczenia, parzysty WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH., MICHAŁEK Anna mgr inż, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK



Wykład, parzysty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Laboratorium, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
305KNA



Œ
R
O
D
A

projekt, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b; zajecia: 15.03; 05.04; 10.05; 07.06

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROGEOLOGIA, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, parzysty OPERATY DO DOCHODZEŃ WODNOPRAWNYCH, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 121SI

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

parzysty KUNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG
REZERWACJA 26.04.2017 r.

Laboratorium, nieparzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
304KNA

Laboratorium, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L06_a
303KNB

Laboratorium, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
303KNA



projekt, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
304KNB


parzysty KUNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG
REZERWACJA 26.04.2017 r.



C
Z
W

Wykład, tydzień INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 122OW
zajecia:16.03; 06.04; 11.05

Wykład, tydzień USUWANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ENERGETYKI/PODSTAWY SYSTEMU OZE, ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY ENERGETYKI/PODSTAWY SYSTEMU OZE, ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ

Wykład, tydzień ODNOWA SIECI 1, KULICZKOWSKA, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 121SI

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L04_a
302PIB



P
I
š
T
E
K

projekt, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b; zajecia:17,03; 07.04; 12.05;

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CZYSTE TECHNOLOGIE WĘGLOWE, KUNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 224SO

Wykład, parzysty BUDYNKI INTELIGENTNE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 223OW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, KULESZA Łukasz dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
304KNA







Wykład, parzysty BIOLOGIA ŒRODOWISKOWA, PARKA Barbara dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17