Sala: 3.10D

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

projekt, tydzień Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

projekt, parzysty Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14

projekt, parzysty Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A



W
T

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a
3ID12A


Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A



Œ
R

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a
3ID13A




Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A


C
Z
W

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, DETKA Małgorzata dr inż., Sikora Aleksandra dr inz., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B



Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A



P
T

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A


Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17