Sala: 2.08B

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
N

Laboratorium, Tyg. 9-13 Modelowanie i analiza dynamiki układów dyskretnych, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 2.08B, 4.14B, Stacjonarne III stopnia - WMiBM - 2/2

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Roboty mobilne, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, parzysty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, Tyd. 13 Roboty mobilne, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM



W
T
O
R
E
K

Laboratorium, nieparzysty Pomiary w obiektach mobilnych, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L01_a
31LiSA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Badania symulacyjne broni i amunicji, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

Laboratorium, tydzień PROGRAMY CAD/CAE W PRAKTYCE INŻYNIERSK., ŁASKI Paweł dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA




Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB





Ś
R

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L04_b

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Systemy mechatroniczne w uzbrojeniu, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, parzysty Budowa i sterowanie bezzałogowymi aparatami latającymi, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

projekt, Tyg. 1-16 Projektowanie amunicji i zapalników, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI


C
Z
W

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Roboty mobilne, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Ćwiczenia, tydzień Pomiary w obiektach mobilnych, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, parzysty Aeromechanika obiektów latających, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM




P
T

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L03_b


Laboratorium, Tyg. 1-16 PROGRAMY CAD/CAE W PRAKTYCE INŻYNIERSK., ŁASKI Paweł dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC




Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17