Grupa: Stacjonarne I stopnia WZiMK

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEGOCJACJE, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, parzysty NEGOCJACJE, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 E-BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3-11, 13-15 Z - BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L05_a
203A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 NEGOCJACJE, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

Laboratorium, parzysty TECHNOLOGIE SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 Z - BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-11, 13-15 L-BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L05_a
103A

Laboratorium, Tyg. 4, 6-8 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 9-12 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŚLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L01_a
201A

Laboratorium, tydzień D-PODSTAWY INFORMATYKI, LACHOWSKI Jan dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, parzysty PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŚLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L05_a
103A

Laboratorium, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 E-BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 4, 6-8 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyd. 9 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 9-12 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1-10 FINANSE I BANKOWOŚĆ, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RACHUNKOWOŚĆ KORPORACYJNA, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 RACHUNKOWOŚĆ KORPORACYJNA, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 4-15 BAZY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302
grupa powtarzajaca

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, SZTORC Małgorzata dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE PROCESÓW BIZNESOWYCH, WÓJCIK Stanisław dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Elementy Dynamiki, WÓJCIK Stanisław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, parzysty WPROWADZENIE DO PRACY DYPLOMOWEJ, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty ZARZĄDZANIE BAZAMI DANYCH - SQL, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA DYSTRYBUCJI, PIERNIK Krzysztof mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

Ćwiczenia, parzysty ANALIZA MATEMATYCZNA II, MIGUS Piotr dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA DYSTRYBUCJI, PIERNIK Krzysztof mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATERIAŁOZNAWSTWO, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁOZNAWSTWO, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B


Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY COACHINGU, NAWROTEK Dorota mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Ćwiczenia, Tyd. 10 ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzysty LOGISTYKA, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 1.11C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŚLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
201B

Laboratorium, parzysty GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 GRAFIKA INŻYNIERSKA, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Wykład, Tyg. 1-15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyg. 1-16 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103



Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 1-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA 3D, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a
102B

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-11, 13-15 L-BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-12, 14-15 E-PODSTAWY INFORMATYKI, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L05_a
103A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY RACHUNKOWOŚCI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1-12 D-PODSTAWY INFORMATYKI, LACHOWSKI Jan dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIE SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1-10 SYSTEM POŚREDNICTWA FINANSOWEGO, SOBOL Marzena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 E-PODSTAWY INFORMATYKI, DETKA Marcin dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, parzysty ZAGADNIENIA EKSPLOATACJI I NIEZAWODNOŚCI, KURP Piotr dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyd. 14 ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302





Tyd. 15 FIZYKA 2, GAJDEK Marek dr, 2.06A, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103
19 czerwca 2017 r. - Rezerwacja ! Kontakt: Pawel SMIGLARSKI tel. wew. 340 lub 572-903-582






W
T
O
R
E
K

projekt, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, tydzień ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L05_a
203A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
202A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RACHUNKOWOŚCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202
201A

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE I BANKOWOŚĆ, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Ćwiczenia, parzysty BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

projekt, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

projekt, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

Wykład, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1-10 MATEMATYKA FINANSOWA, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, parzysty NEGOCJACJE, WIŚNIEWSKI Mateusz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RACHUNKOWOŚĆ KORPORACYJNA, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

projekt, nieparzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 RACHUNKOWOŚĆ KORPORACYJNA, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B


Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 METROLOGIA, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 METROLOGIA, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, parzysty MATEMATYKA FINANSOWA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI MULTIMEDIALNE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Laboratorium, Tyg. 3-14 ZARZĄDZANIE BAZAMI DANYCH - SQL, DETKA Marcin dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPÓŁCZESNE SYSTEMY KOMPUTEROWE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Laboratorium, parzysty WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, GĘBAL Grażyna mgr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, DETKA Marcin dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RACHUNKOWOŚCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE I BANKOWOŚĆ, BOCHNACKA Dorota mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RACHUNKOWOŚCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, parzysty ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, parzysty PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA DYSTRYBUCJI, PIERNIK Krzysztof mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŚLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH W ŚROD. RAD C++, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1-10 EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1-16 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA FINANSOWA, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM POŚREDNICTWA FINANSOWEGO, BANASIK Tomasz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, parzysty ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyd. 10 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

projekt, parzysty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŚLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY II, JĘZYK ZIP, 1.07C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁOZNAWSTWO, 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 Z - BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, SZOSTAK Iwona mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 CENTRA LOGISTYCZNE, SZOSTAK Iwona mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, parzysty PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

Laboratorium, parzysty PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A


Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RACHUNEK KOSZTÓW DLA INŻYNIERÓW, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ANALIZA MATEMATYCZNA II, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, parzysty FIZYKA II, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty TECHNIKI MULTIMEDIALNE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, BANASIK Tomasz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, parzysty MATEMATYKA FINANSOWA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty FIZYKA INŻYNIERSKA, GAJDEK Marek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPÓŁCZESNE SYSTEMY KOMPUTEROWE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1-10 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103


Ćwiczenia, parzysty NEGOCJACJE, WIŚNIEWSKI Mateusz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201


Ś
R
O
D
A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK KOSZTÓW DLA INŻYNIERÓW, JASZTAL Milena mgr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, parzysty ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE, ANDRUSZKO Lubow dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, tydzień ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, parzysty FIZYKA INŻYNIERSKA, GAJDEK Marek dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE, GRABAS Bogusław dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MAKROEKONOMIA, OKSANYCH Aleksander prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Elementy Dynamiki, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Elementy Dynamiki, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302


Wykład, nieparzysty ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3-6, 8-12 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, parzysty WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, parzysty ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty MECHANIKA, WÓJCIK Stanisław dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK KOSZTÓW DLA INŻYNIERÓW, JASZTAL Milena mgr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE I BANKOWOŚĆ, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, parzysty EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1-10 RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyg. 1-10 RACHUNKOWOŚĆ KORPORACYJNA, PIĄTEK Edyta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 1-10 METROLOGIA, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, parzysty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty ASPEKTY PRAWNE BEZPIECZEŃSTWA DANYCH, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyd. 3 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, SZOSTAK Iwona mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 2-11 EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301


Laboratorium, nieparzysty METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 E-BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L05_a
203A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a
202B

projekt, parzysty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Laboratorium, Tyg. 3-6, 8-15 E-PODSTAWY INFORMATYKI, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L06_a
103B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 4-14 BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRAWO GOSPODARCZE, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, tydzień PODSTAWY ZARZĄDZANIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, MAKRENEK Medard dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY LOGISTYKI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyd. 14 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301



projekt, parzysty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPÓŁCZESNE SYSTEMY KOMPUTEROWE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH W ŚROD. RAD C++, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Elementy Dynamiki, SULERZ Aleksandra mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK ANGIELSKI IV ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK ANGIELSKI IV ID, 1.07C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Laboratorium, Tyd. 3 BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A



C
Z
W
A
R
T
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1-8 ADMINISTRACJA SERWERAMI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyd. 3 ADVANCED METHODS OF PROBABILITY, EL NOUTY Charles prof., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 13, 15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGIKA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyd. 3 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MANAGEMENT OF INDUSTRIAL INNOVATIONS, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

projekt, parzysty PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RACHUNKOWOŚĆ KORPORACYJNA, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

projekt, tydzień ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 RACHUNKOWOŚĆ KORPORACYJNA, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

Wykład, Tyd. 4 MANAGEMENT OF INDUSTRIAL INNOVATIONS, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 L-BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1-16 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 14, 16 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Rynek usług logistycznych, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1-10 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzysty ZARZĄDZANIE LOKALIZACJĄ PRZEDSIĘBIORSTW, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 3-6, 12, 14 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM POŚREDNICTWA FINANSOWEGO, BANASIK Tomasz dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, parzysty LOGIKA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY LOGISTYKI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, SZTECHMAN Jan dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 CENTRA LOGISTYCZNE, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, parzysty L-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY MARKETINGU, LIPCZUK V. prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103


projekt, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM POŚREDNICTWA FINANSOWEGO, BANASIK Tomasz dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk, 0.35C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1-8 ADMINISTRACJA SERWERAMI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH W ŚROD. RAD C++, SZTECHMAN Jan dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK ZIP, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Laboratorium, parzysty AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 0.35C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1-7 ADMINISTRACJA SERWERAMI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, parzysty AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B



Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 NEGOCJACJE, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

Laboratorium, tydzień D-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203
201A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BANASIK Tomasz dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202



P
I
ą
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, MAKRENEK Medard dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1-15 MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzysty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1-10 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 3-6, 12-14 ADVANCED METHODS OF PROBABILITY, EL NOUTY Charles prof., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyd. 15 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L05_a
203A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, ANCZYKOWSKI P. mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1-12 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, ANCZYKOWSKI P. mgr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE, LIPCZUK V. prof., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203




Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L05_a
103A

Laboratorium, parzysty METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-14 ZARZĄDZANIE BAZAMI DANYCH - SQL, DETKA Marcin dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, parzysty FIZYKA II, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A




Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L05_a
103A

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 LOGISTYKA DYSTRYBUCJI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, tydzień PODSTAWY AUTOMATYZACJI, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE, LIPCZUK V. prof., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyg. 3-6, 12-14 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302




projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, parzysty GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a
102B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MODELOWANIE PROCESÓW BIZNESOWYCH, WÓJCIK Stanisław dr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17