Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie obiektowe (Java), PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

projekt, tydzień Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

projekt, parzysty Programowanie obiektowe (Java), PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Laboratorium, nieparzysty Podstawy grafiki komputerowej, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Metrologia 2, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Dudek Damian mgr inż., Strączyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień Technika wysokich napięć, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień Miernictwo energetyczne, Serwicki Teodor mgr inż., 2.12DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L02_a
3ND11B

Laboratorium, tydzień Programowanie komputerów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a
3ID11A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, KAZAŁA Robert dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14

projekt, parzysty Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

projekt, parzysty Podstawy programowania 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komputerowe wspomaganie projektowania, KAZAŁA Robert dr inż., 2.25DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

projekt, parzysty Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

projekt, parzysty Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Akademickie dobre wychowanie 2, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Wykład, tydzień Przedmioty humanistyczne 2, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

projekt, parzysty Programowanie grafiki komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, tydzień Elektrotechnika 2, Ciosk Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, Tyg. 12-20 Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

Ćwiczenia, tydzień Elektroenergetyka, Kaźmierczyk Agata dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Laboratorium, tydzień Metrologia 2, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Miernictwo energetyczne, Serwicki Teodor mgr inż., 2.12DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień Sieci teleinformatyczne, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, parzysty Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, parzysty Podstawy energoelektroniki 2, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Teoria pola elektromagnetycznego, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, LENARCIK Andrzej dr, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Laboratorium, Tyg. 1-11 Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., Salwa Michał mgr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B


Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Sieci i zabezpieczenia, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień MATEMATYKA 2, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Systemy inteligentne 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Napęd elektryczny i automatyka napędu, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Podstawy procesów konwersji energii, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Wykład, parzysty Projektowanie urządzeń elektronicznych, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

projekt, tydzień Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

projekt, tydzień Audyt energetyczny, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L02_a
3ND11B

projekt, parzysty Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Fundamentals of Electronics, WIRASZKA Dorota dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

Wykład, tydzień Przedmioty humanistyczne 2, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E

Wykład, parzysty Instalacje elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Ćwiczenia, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

Ćwiczenia, parzysty Teoria pola elektromagnetycznego, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Wykład, tydzień Podstawy elektroniki 1, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Audyt energetyczny, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Wykład, tydzień Układy cyfrowe 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

projekt, tydzień Audyt energetyczny, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

projekt, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

projekt, tydzień Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

projekt, tydzień Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

Ćwiczenia, parzysty Układy cyfrowe 1, FIJAŁKOWSKI Marek dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Ćwiczenia, parzysty Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Laboratorium, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Dudek Damian mgr inż., Strączyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Cyfrowe sieci teletransmisyjne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, parzysty Podstawy energoelektroniki 2, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Wykład, tydzień Podstawy projektowania, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N




Laboratorium, parzysty Cyfrowe przetwarzanie sygnałów 2, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T





W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień BAZY DANYCH, SITEK Paweł dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Niezawod.zasilania energią elektryczną, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, parzysty Mechanika płynów, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Ćwiczenia, tydzień Podstawy procesów konwersji energii, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Ćwiczenia, parzysty Niezawod.zasilania energią elektryczną, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11

projekt, tydzień Projektowanie urządzeń elektronicznych, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

projekt, tydzień Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13

projekt, parzysty Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID12

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Teoria sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L15_a
grupa wyrownawcza

Laboratorium, tydzień Metody komputerowe w mechatronice, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzysty Teoria sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., Salwa Michał mgr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, tydzień Metody komputerowe w mechatronice, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Akademickie dobre wychowanie 2, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, parzysty Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elektroenergetyka, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

projekt, tydzień Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Gospodarka skojarzona, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Ćwiczenia, tydzień Elektroenergetyka, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

Ćwiczenia, parzysty Mechanika płynów, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elektroenergetyka, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

projekt, tydzień Układy elektroniczne automatyki 2, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

projekt, tydzień Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, parzysty Elektroenergetyka, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B


Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarządzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień Technika wysokich napięć 2, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarządzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, parzysty Podstawy grafiki komputerowej, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie układów elektr.(CAD), BARAN Remigiusz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień Miernictwo cyfrowe, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, parzysty Technika mikroprocesorowa 1, BARAN Remigiusz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Techniki bardzo wysokiej częstotliwości, KACZMAREK Tomasz dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T 2TD11

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

projekt, tydzień Techniki audiowizyjne, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŚk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A



Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Ćwiczenia, parzysty Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID15

Wykład, tydzień Gospodarka skojarzona, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień Technika wysokich napięć, PACIOREK Zdzisław dr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, tydzień Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Przesyłanie energii elektrycznej, Paduszyński Kamil mgr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Dudek Damian mgr inż., Strączyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Wykład, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień PODSTAWY METROLOGII, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, tydzień Cyfrowe sieci teletransmisyjne, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŚk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Gospodarka energetyczna, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Miernictwo energetyczne, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Elektroenergetyka, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Wykład, parzysty Programowanie komputerów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie układów elektr.(CAD), BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, parzysty Mikroprocesorowe systemy wbudowane, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A






Ś
R
O
D
A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, tydzień Jakość energii elektrycznej, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L02_a
3ND11B

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, tydzień Napęd elektryczny i automatyka napędu, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Ćwiczenia, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień Jakość energii elektrycznej, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne 1, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, tydzień BAZY DANYCH, SITEK Paweł dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, tydzień Systemy i sieci telekomunikacyjne, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Przesyłanie energii elektrycznej, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY METROLOGII, SIWOŃ Cezary dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID15

projekt, parzysty Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, Tyg. 2, 4 Wstęp do ochrony własn. intelektualnej, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, parzysty Zagad.bezpiecz.ekspl.urządz.elektryczn., Mieczkowski Grzegorz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Instalacje elektryczne, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

projekt, tydzień Zastosowanie odnawialnych źródeł energii, Psuj Krzysztof mgr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

projekt, parzysty Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne 1, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.33DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień Systemy kodowe 2, FIJAŁKOWSKI Marek dr inż., 4.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarządzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a
3ID13A

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Metrologia 2, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Wykład, tydzień Programowanie w języku C 1, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień Zagad.bezpiecz.ekspl.urządz.elektryczn., Mieczkowski Grzegorz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A


Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11

Wykład, tydzień Jakość energii elektrycznej, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Wykład, tydzień Podstawy programowania 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Sieci teleinformatyczne, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Komputerowe wspomaganie projektowania, KAZAŁA Robert dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Metody projektowania systemów oświetle., DELĄG Mariusz mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień Telekomunikacja optyczna, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Informatyczne systemy zarządzania, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień Techniki audiowizyjne, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŚk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Techniki bardzo wysokiej częstotliwości, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, parzysty Metody komputerowe w mechatronice, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Laboratorium, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, SZYMONIAK TADEUSZ mgr inż., 1.18DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A



Wykład, tydzień Maszyny elektryczne, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Podstawy techniki światłowodowej 1, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŚk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

projekt, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

projekt, tydzień Instalacje elektryczne, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

projekt, parzysty Podstawy projektowania, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

projekt, tydzień Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12



C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Informatyka 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Informatyka 2, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, DETKA Małgorzata dr inż., Sikora Aleksandra dr inz., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne, Stawczyk Paweł mgr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, parzysty Informatyka 2, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Wykład, nieparzysty Elektrotechnika 2, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Eksploatacja urządzeń i instalacji, KARYŚ Sławomir dr hab inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Wykład, tydzień Architektura i systemy operac.komput.1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień Sterowniki PLC, WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Napęd i automatyka napędu elektrycznego, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, parzysty Teoria sterowania, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

projekt, nieparzysty Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

projekt, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

Wykład, tydzień Architektura procesów graficznych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień Zastosowanie odnawialnych źródeł energii, KARYŚ Sławomir dr hab inż., ROLEK Jarosław dr inż., 1.06D, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, PACIOREK Zdzisław dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Teoria obwodów 2, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień Maszyny elektryczne 1, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, NADOLSKI Roman prof.dr hab.inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Wykład, tydzień Modelowanie i symulacja komputerowa, WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy CAD w układach mechatronicznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Wykład, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Teoria sterowania i systemów 1, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, parzysty Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID15

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY METROLOGII, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, DETKA Małgorzata dr inż., Pięta Paweł mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, tydzień Telekomunikacja optyczna, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, KARYŚ Sławomir dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.20D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Ćwiczenia, parzysty Eksploatacja urządzeń i instalacji, KARYŚ Sławomir dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Ćwiczenia, parzysty Gospodarka energetyczna, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

projekt, tydzień Metody projektowania systemów oświetle., DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

projekt, tydzień Metody projektowania systemów oświetle., DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy CAD w układach mechatronicznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A


Wykład, tydzień Systemy i sieci telekomunikacyjne, BELKA Radosław dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień Teoria pola elektromagnetycznego, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Wykład, tydzień Przesyłanie energii elektrycznej, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, parzysty Sieci bezprzewodowe, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komputerowe wspomaganie projektowania, Strączyński Paweł mgr inż., 2.25DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień Telekomunikacja analogowa i cyfrowa 1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, tydzień Technika wysokich napięć 2, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarządzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, Płaza Małgorzata mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarządzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, Płaza Małgorzata mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID12




Wykład, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, parzysty FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E







Laboratorium, parzysty Sterowniki PLC, Suchenia Karol mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A




P
I
ą
T
E
K

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Krechowicz Adam mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

projekt, parzysty Architektura procesów graficznych, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

projekt, tydzień Zastosowanie odnawialnych źródeł energii, Psuj Krzysztof mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L02_a
3ND11B

projekt, parzysty Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11

projekt, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, nieparzysty Programowanie komputerów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, tydzień Metrologia 2, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12




Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy elektroniki 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T 3TD12

Ćwiczenia, parzysty Podstawy elektroniki 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Teoria sterowania i systemów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID12

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, PAWIŃSKA Anna Dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie komputerów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Informatyka 2, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, parzysty Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, parzysty Architektura procesów graficznych, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15




Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i symulacja komputerowa, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Ćwiczenia, parzysty Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14




Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4 Wstęp do ochrony własn. intelektualnej, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, tydzień Układy logiki programowalnej 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 115DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A




Wykład, tydzień Układy logiki programowalnej 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 115DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, parzysty Zarządzanie w przedsięb.energetycznych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17