Grupa: Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L02_a

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
N

Wykład, tydzień MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP



W
T
O
R
E
K

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, tydzień NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW





Wykład, parzysty NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW




Ś
R

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYBRANE ZAGAD.OBRÓBKI UBYTKOWEJ, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, tydzień PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, parzysty NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

projekt, tydzień NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW


C
Z
W
A
R
T
E
K


Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Dudek Dominik dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP






Wykład, parzysty Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI



P
T

Wykład, parzysty OBRÓBKA EROZYJNA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, parzysty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17