Grupa: Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17 TECHNIKI INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE METALOWE 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MOSTOWNICTWA, KOSNO Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, KOSNO Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
L07_b

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Wykład, nieparzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, nieparzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Konstrukcje betonowe 1, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
32 osoby


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, tydzień INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., ROLEK Jarosław dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

Wykład, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
66 osób

Wykład, Tyg. 12-15 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI
22, 05, 29, 05, 05, 06, 12, 06 2017


Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, BAŁA Monika mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
22 osoby



projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, KOSNO Łukasz mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

Wykład, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU



Wykład, parzysty BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI



W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, GĘBAL Grażyna mgr, 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzysty CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PREFABRYKACJI, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, KOTWA Anna dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, GĘBAL Grażyna mgr, 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, parzysty CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzająca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU
30 0sób

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Mechanika budowli 1, NOWAK Ewa mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BuA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, parzysty INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, parzysty REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BuB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

projekt, parzysty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BETONOWE 2, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzysty CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RENEWABLE ENERGY, ORMAN Łukasz dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzająca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU
31 osób

projekt, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a


Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PREFABRYKACJI, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SELECTED ISSUES IN TRAFFIC ENG., STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a

Wykład, parzysty MECHANIKA GRUNTÓW, KOZŁOWSKI Tomasz dr hab.inż. prof. PŚk., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

projekt, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

Wykład, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Mechanika budowli 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB


Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWY MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, parzysty PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SKÓRA Monika dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Wykład, tydzień SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a



Ś
R
O
D
A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, parzysty INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Wykład, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzająca - Matematyka 1, MASTERNAK Mateusz dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU
78 osób


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOTECHNIKA DROGOWA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, STĄPÓR Paweł dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, parzysty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, PARKA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Matematyka 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
23 osoby


Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU


Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzająca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU
30 0sób

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
22 osoby

Wykład, 17:10-19:30, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Fundamentowanie, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
32 osoby



Wykład, tydzień PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SKÓRA Monika dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU




C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, nieparzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, nieparzysty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, parzysty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_b

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BuA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, BĄBA Katarzyna mgr inż, 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, parzysty INSTALACJE BUDOWLANE, PARKA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

projekt, parzysty SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BuA

projekt, parzysty GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, nieparzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, BĄBA Katarzyna mgr inż, 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, parzysty GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

Wykład, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Materiały budowlane, SPYCHAŁ Edyta dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
19 osób


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BuB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BuA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, parzysty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_b

projekt, parzysty SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BuA

projekt, parzysty REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

Wykład, nieparzysty GEODEZJA 2, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŚk., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, STĄPÓR Paweł dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, STĄPÓR Paweł dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzysty CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzająca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
31 0sób

Laboratorium, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
13 osób


Wykład, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD

Wykład, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

Laboratorium, parzysty CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU

Wykład, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, 17:10-19:30, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Konstrukcje betonowe 1, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
17 osób




Wykład, parzysty FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU




P
I
ą
T
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, LICHOSIK Dominika mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, parzysty INSTALACJE BUDOWLANE, LICHOSIK Dominika mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, nieparzysty SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BuB

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB




projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

projekt, parzysty REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BuB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, parzysty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, tydzień REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
9, 06, 2017 jednorazowe przeniesienie wykeadu




Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU






Wykład, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE 2, UZARSKA Izabela dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
09, 06, 2017 jednorazowe przeniesienie wykeadu







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17