Grupa: Stacjonarne II stopnia

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, nieparzyste Konstrukcja i eksploatacja maszyn produkcyjnych, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

projekt, nieparzyste EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, tydzień Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego, Deląg Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101B

projekt, parzyste IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, Tyg. 2-7, 9-12 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_ZŁD
L05

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, Bańkowski Damian mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, nieparzyste INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 3.08C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, nieparzyste PLANOWANIE FINANSOWE, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

Laboratorium, nieparzyste THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBB

Laboratorium, nieparzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L01_a

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, parzyste EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH., SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a

Laboratorium, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 POJAZDY SAMOCHODOWE, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

projekt, nieparzyste INSTALACJE GOSPODARKI ODPADAMI, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, nieparzyste THE CONWERSION OF BIOMASS TO ENERGY, WOŹNIAK Magdalena dr, 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, nieparzyste PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, nieparzyste WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, nieparzyste GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., KRONER Andrzej dr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, nieparzyste KOTŁOWNIE WODNE NISKOTEMPERATUROWE, KOTRYS_DZIAŁAK DAGMARA mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO SANITARNE, PARKA Anna dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, Banasik Kornelia mgr inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a

projekt, tydzień Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego, Deląg Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, tydzień NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_IZ
L03

projekt, parzyste WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, parzyste GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

projekt, parzyste EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, Tyg. 2-4, 6-7, 10-11, 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L04_em
203A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, nieparzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, nieparzyste WYCENA NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJI, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Wykład, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, tydzień PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, parzyste SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Wykład, Tyd. 15 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Ćwiczenia, nieparzyste ROBOTY ZIEMNE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Ćwiczenia, nieparzyste WYCENA NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJI, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Ćwiczenia, parzyste Zakłócenia w układach elektroenerget., Nowak Katarzyna M mgr. inż.., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Ćwiczenia, parzyste WYCENA NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJI, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko

projekt, Tyd. 15 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, nieparzyste INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 3.08C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, nieparzyste ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_IZ
L03

Laboratorium, nieparzyste Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L01_a

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, parzyste INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 3.08C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, parzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP

Laboratorium, parzyste ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_IZ
L02

Laboratorium, parzyste Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Ćwiczenia, nieparzyste ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, nieparzyste HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Ćwiczenia, nieparzyste ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Ćwiczenia, tydzień KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE OPERACJE BANKOW, SOBOL Marzena dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, nieparzyste RENEWABLE ENERGY SOURCES, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, Tyg. 1-15 Diagnostyka maszyn i urządzeń, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU

Wykład, tydzień Fundamentals of Electronics, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.18D, Erazmus WEAiI, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS

Wykład, parzyste WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD., ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Laboratorium, nieparzyste SPIEKI I KOMPOZYTY, Bańkowski Damian mgr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, nieparzyste PLANOWANIE FINANSOWE, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

Laboratorium, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 2.20DH, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a

Laboratorium, Tyg. 1-15 Diagnostyka maszyn i urządzeń, WOŚ Piotr dr inż., 103CL, 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA MATERIAŁÓW DROGOWYCH, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Laboratorium, parzyste PLANOWANIE FINANSOWE, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

Laboratorium, parzyste EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzyste ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, GORYCKI Łukasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, parzyste THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, parzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS
L01_b

Laboratorium, nieparzyste METODY BADAŃ RUROCIĄGÓW, ZIĘBA Krzysztof mgr inż., 00.12 ENER, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ

Laboratorium, parzyste METODY BADAŃ RUROCIĄGÓW, ZIĘBA Krzysztof mgr inż., 00.12 ENER, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI



Wykład, nieparzyste IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, tydzień BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, tydzień SPECJALE PROC. W TECH. WODY I SCIEKÓW, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., WOŹNIAK Magdalena dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, tydzień LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Wykład, parzyste AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU

Wykład, parzyste EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzyste NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

projekt, nieparzyste WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia dr inż, 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
L011_c

projekt, nieparzyste MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG., MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
L05_c

projekt, nieparzyste AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, KEKEZ Michał dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, Tyg. 1-2, 4-5, 9, 12-13, 15 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

projekt, Tyg. 1-15 NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, tydzień Projektowanie sys. iluminancji obiektów, Deląg Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB,125KB

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Krechowicz Adam dr inż., 3.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

projekt, tydzień Procesory sygnałowe, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID23B

projekt, parzyste BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, parzyste ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA, BĄK Łukasz dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia dr inż, 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
L05_c

projekt, parzyste PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

projekt, parzyste EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

projekt, parzyste AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, KEKEZ Michał dr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

Laboratorium, nieparzyste STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, nieparzyste THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, parzyste EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, parzyste ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, GORYCKI Łukasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzyste THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Bańkowski Damian mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

Laboratorium, 13:30-15:45, nieparzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WOŹNIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Laboratorium, 13:30-15:40, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L11_a
224KBA

Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ



Ćwiczenia, nieparzyste MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG., MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Wykład, nieparzyste UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB

Wykład, nieparzyste RUROCIĄGI TWORZYWOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 1-15 Konstrukcja i eksploatacja maszyn produkcyjnych, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA MATERIAŁÓW DROGOWYCH, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, tydzień INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, parzyste EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzyste HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, parzyste THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Ćwiczenia, tydzień KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE OPERACJE BANKOW, SOBOL Marzena dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, KOPACZ Agnieszka mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.05D, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101

projekt, tydzień ODNOWA SIECI 1, BĄBA Katarzyna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, parzyste SPECJALE PROC. W TECH. WODY I SCIEKÓW, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., WOŹNIAK Magdalena dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, parzyste IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, parzyste SYSTEMY CHŁODNICZE, KOTRYS_DZIAŁAK DAGMARA mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, Tyg. 3, 5, 9, 11, 13 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_IZ
L03

Wykład, nieparzyste Metody numeryczne w technice, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień Programowanie usług sieciowych, WIKAREK Jarosław dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzyste PLANOWANIE FINANSOWE, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyd. 3 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103
Rezerwacja jednorazowa 26.03.2018

Wykład, Tyd. 6 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103
Rezerwacja jednorazowa 23.04.2018



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 5.28C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ADAMCZAK Stanisław prof.dr hab.inż., 2.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW


Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, PLIŻGA Dorota mgr, 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

projekt, Tyg. 1-2, 4-5, 9, 12-13, 15 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

projekt, parzyste ROBOTY ZIEMNE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD




Ćwiczenia, 09:50-12:25, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

projekt, 13:30-16:30, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, 13:30-16:30, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA





Wykład, 12:40-14:20, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS







Ćwiczenia, 14:30-17:10, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS






Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 115DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A






Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia



W
T
O
R
E
K

Wykład, nieparzyste TUNELOWANIE I METODY TARCZOWE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI

Wykład, nieparzyste WZMACNIANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, nieparzyste MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG., BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Wykład, Tyg. 1-10 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 1-15 Wybrane zagadnienia eksploatacji maszyn i urządzeń, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, tydzień MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 2, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE NAWIERZCHNI DROGOWYCH, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, parzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WOŹNIAK Magdalena dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, parzyste PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, parzyste KONSTRUKCJE PODATNE, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, parzyste Badania hałasu w transporcie, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, parzyste Podstawy kryptografii z zastosowaniem w telekom., KACZMAREK Tomasz dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, nieparzyste JĘZYK OBCY SPECJALISTYCZNY, WOJNIAK Marta mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Laboratorium, nieparzyste METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, tydzień Podstawy kryptografii z zastosowaniem w telekom., KACZMAREK Tomasz dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B

Laboratorium, parzyste JĘZYK OBCY SPECJALISTYCZNY, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15 METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB

Wykład, nieparzyste OGRZEWNICTWO II, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, nieparzyste PRINCIPLES OF WASTE MENAGMENT, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, parzyste ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA, OZIMINA Ewa dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, parzyste TECHNIKA CIEPLNA, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyd. 9 EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
zaj#cia w dniu 22.05.2018

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, nieparzyste JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ZIP, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Laboratorium, nieparzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L04_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB
L07_b 8 tygodni

Laboratorium, parzyste JĘZYK ANGIELSKI I, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM
L05_b

Laboratorium, parzyste JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK EKONOMIA, 1.07C, 2.31C, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
101B

Laboratorium, parzyste ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, GORYCKI Łukasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13-15, 17 Zarządzanie własnością intelektualną, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I
Uwaga! 12 czerwca 2018r. (14 tydzien) - dodatkowe zajecia !!!

Wykład, Tyg. 1-10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Wykład, Tyg. 3-12 ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

Wykład, tydzień Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyd. 12 Prawo handlowe, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Odrabianie zaj#a, 12.06.2018

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
224KBB

projekt, nieparzyste LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L02_c

projekt, nieparzyste ODNOWA SIECI 1, BĄBA Katarzyna mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, nieparzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień ODNOWA SIECI 1, SITARSKI Michał mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, tydzień Procesory sygnałowe, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID23A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, parzyste IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
224KBA

projekt, nieparzyste EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

projekt, nieparzyste WZMACNIANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH, BAKALARZ Michał mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
L11_c

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MAZUR Bartosz mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
224KBB

projekt, nieparzyste LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_c

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
225KBA

projekt, nieparzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Projektowanie sys. iluminancji obiektów, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, parzyste KONSTRUKCJE PODATNE, BAKALARZ Michał mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
L11_c

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MAZUR Bartosz mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
224KBA

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
225KBB

projekt, parzyste OPERATY DO DOCHODZEŃ WODNOPRAWNYCH, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, nieparzyste OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.07HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI

projekt, nieparzyste Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste RUROCIĄGI TWORZYWOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, parzyste Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, Tyg. 2, 4-5, 8-9, 12-13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, Tyg. 2-10, 12 MATEMATYKA STOSOWANA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Wykład, nieparzyste KOTŁOWNIE WODNE NISKOTEMPERATUROWE, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, nieparzyste METODOLOGIA BADAŃ NAUKOWYCH, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 1-13 TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, LUDWINEK Krzysztof dr hab.inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, parzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, DĄBEK Lidia dr hab.prof.PŚk, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, parzyste FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, BANASIK Tomasz dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Wykład, parzyste Prawo cywilne, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, parzyste WYBRANE ZAGAD.OBRÓBKI UBYTKOWEJ, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

projekt, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, Tyg. 2, 4-12 MATEMATYKA STOSOWANA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203


Laboratorium, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, Stawczyk Paweł mgr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

Laboratorium, nieparzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS
L02_b

Laboratorium, tydzień UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH, BAKALARZ Michał mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
225KBA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 10HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

Wykład, nieparzyste NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, nieparzyste MATERIAŁY INSTALACYJNE, OZIMINA Ewa dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, nieparzyste FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, NOWAK Paulina dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, nieparzyste Zakłócenia w układach elektroenerget., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, nieparzyste OPERATY DO DOCHODZEŃ WODNOPRAWNYCH, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, tydzień METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, tydzień Badania operacyjne w informatyce, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Procesory sygnałowe, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID23

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14 EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATEMATYKA STOSOWANA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, parzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste SYSTEMY CHŁODNICZE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

Wykład, parzyste NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ..., KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyd. 10 METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
Zaj#cia w dniu 29.05.2018

Ćwiczenia, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Ćwiczenia, nieparzyste Wybrane zagadnienia eksploatacji maszyn i urządzeń, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, nieparzyste NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ..., KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Ćwiczenia, nieparzyste FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, tydzień METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Ćwiczenia, parzyste METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Ćwiczenia, nieparzyste ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, tydzień METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Poczęta Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21

Ćwiczenia, parzyste Zakłócenia w układach elektroenerget., Nowak Katarzyna M mgr. inż.., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, Tyg. 1-13 PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, tydzień Programowanie grafiki 3D, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, parzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, Tyg. 3-12 Bezpieczeństwo transportu samochodowego, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

Laboratorium, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B


Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Ćwiczenia, parzyste BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Ćwiczenia, parzyste METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS

Ćwiczenia, Tyd. 14 ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202
Odrabianie zajec za godziny rektorskie

Ćwiczenia, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, parzyste WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD., STARZOMSKA Mariola mgr inż., 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, 11:40-13:10, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L02_b Seminarium sala 3.18 A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB
L01_b 8 tygodni

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB
L02_b 8 tygodni

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB125KB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB
L03_b 8 tygodni

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzyste Metody numeryczne w technice, Strząbala Paweł mgr inż, 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, parzyste METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L05

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

projekt, parzyste OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ

projekt, parzyste PRINCIPLES OF WASTE MENAGMENT, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, Tyg. 2-10, 12 MATEMATYKA STOSOWANA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, 15:20-17:40, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB
L08_a

Laboratorium, Tyg. 13-14 POJAZDY SAMOCHODOWE, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia



Seminarium, Tyg. 1-7, 9-18 SEMINARIUM DYPLOMOWE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

nieparzyste Praca dyplomowa, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID23B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12-15 Mechanika doświadczalna, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M
grupa wyrównawcza




Laboratorium, 09:50-12:10, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, IWAŃSKI Marek prof dr hab inż, 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
L05_a

Laboratorium, 11:00-13:15, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ

Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI

Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk, 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB
L07_a

Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L02_a

Laboratorium, 14:10-15:40, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK, 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L02_b

Laboratorium, 13:30-15:50, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L03_a

Laboratorium, 13:30-15:45, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15, 17 SPECJALE PROC. W TECH. WODY I SCIEKÓW, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ





Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, 14:35-19:00, Tyd. 8 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS




Laboratorium, 11:40-14:00, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L01_b





Ćwiczenia, 09:50-14:15, Tyd. 8 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS




Ś
R
O
D
A

Laboratorium, Tyg. 1, 3 Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L05_b

Laboratorium, nieparzyste ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

Laboratorium, nieparzyste ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA, GIL Marcin mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

Laboratorium, nieparzyste KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

Laboratorium, nieparzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM

Laboratorium, nieparzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, parzyste ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA, GIL Marcin mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ

Laboratorium, parzyste ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

Laboratorium, parzyste EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, parzyste KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

Laboratorium, parzyste ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_IZ
L01

Laboratorium, parzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, nieparzyste ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

Laboratorium, nieparzyste ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, nieparzyste ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, nieparzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, parzyste ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

Laboratorium, parzyste ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Laboratorium, parzyste ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, GORYCKI Łukasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Bańkowski Damian mgr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Laboratorium, nieparzyste INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.08C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, nieparzyste ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZCZECINA Michał mgr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD
L05_c

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
L04_b

Laboratorium, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Adam mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB125KB

projekt, nieparzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE NAWIERZCHNI DROGOWYCH, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, STOIŃSKA Renata mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, tydzień INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Adam mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia dr inż, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L03_c

projekt, parzyste SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, nieparzyste ODNOWA SIECI 1, KUBICKA Urszula dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, nieparzyste ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, tydzień TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Systemy odporne na błędy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

Wykład, parzyste BUDOWNICTWO SANITARNE, KUBICKA Urszula dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, nieparzyste STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA 1, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, nieparzyste SIECI GAZOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

Wykład, nieparzyste Przedmiot humanistyczny, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, parzyste ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, parzyste METODY BADAŃ RUROCIĄGÓW, KUBICKA Urszula dr inż., LISOWSKA Justyna dr inż., PARKA Anna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ

projekt, nieparzyste GOSPODARKA WODAMI OPADOWYMI, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, Tyg. 1-5, 9-13 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_IZ
L01

projekt, tydzień TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID23A

projekt, tydzień INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, parzyste GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA 1, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.07HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, parzyste TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBA

projekt, parzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, parzyste Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, Banasik Kornelia mgr inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, parzyste KOTŁOWNIE WODNE NISKOTEMPERATUROWE, KOTRYS_DZIAŁAK DAGMARA mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, parzyste INSTALACJE SANITARNE, PARKA Anna dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, Tyg. 2-10, 12 MATEMATYKA STOSOWANA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, nieparzyste JĘZYK OBCY SPECJALISTYCZNY, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

Laboratorium, nieparzyste PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, tydzień Podstawy kryptografii z zastosowaniem w telekom., KACZMAREK Tomasz dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, BIJAK Roman dr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, MICHAŁOWSKA Ewa mgr inż., SZCZECINA Michał mgr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Laboratorium, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Laboratorium, parzyste JĘZYK OBCY SPECJALISTYCZNY, PLIŻGA Dorota mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Laboratorium, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, nieparzyste MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, MICHAŁOWSKA Ewa mgr inż., SZCZECINA Michał mgr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

Laboratorium, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A



Ćwiczenia, nieparzyste EKOLOGIA, WARIANEK Michał mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS

Ćwiczenia, nieparzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Ćwiczenia, parzyste ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste EKOLOGIA, WARIANEK Michał mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Ćwiczenia, Tyd. 15 ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201
odrabianie zajec - 19.06.2018

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18 ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, parzyste Wybrane zagadnienia teorii sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, nieparzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, nieparzyste METODY KOMPUTEROWE, POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, SAWICZ Zbigniew dr inż, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, Tyg. 1-8 STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1-13 STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr hab.inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, tydzień INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, KURP Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Wykład, tydzień Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., KOTWA Anna dr inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyd. 11 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 11-15 Prawo handlowe, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T

Wykład, nieparzyste EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, SĘK Piotr dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH., ZUSKA Andrzej dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS

Wykład, parzyste INSTALACJE SANITARNE, PARKA Anna dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, nieparzyste ANALIZA DECYZYJNA, PIASTA Zdzisław dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L04_em
203A

projekt, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, Tyg. 1-2, 4, 7, 9, 12-13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, Tyg. 1-5, 9-13 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_IZ
L02

projekt, Tyg. 1-15 NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

projekt, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, parzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A



projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MAZUR Bartosz mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
225KBB

projekt, Tyg. 1-7, 9-11 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_ZŁD
L04

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 11-12, 14, 16, 18 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB
L01_b

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MAZUR Bartosz mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
225KBA

projekt, parzyste TECHNIKA CIEPLNA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, parzyste MODERNIZACJA INSTALACJI, NOGAJ STANISŁAW mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, nieparzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB,125KB

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, nieparzyste INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA, FAŁDZIŃSKA WIOLETTA mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, tydzień INSTALACJE CWU, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, tydzień NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

projekt, tydzień TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

projekt, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

projekt, parzyste GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

projekt, parzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, parzyste TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, parzyste MODERNIZACJA INSTALACJI, NOGAJ STANISŁAW mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, parzyste Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, Banasik Kornelia mgr inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a

projekt, parzyste ODNOWA SIECI 1, SITARSKI Michał mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Laboratorium, nieparzyste Komputerowe wspomaganie projektowania, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 2.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

Laboratorium, 13:30-15:45, parzyste WODA DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, 5.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, DZIADOŃ Andrzej prof.dr hab.inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

Seminarium, Tyd. 8 SEMINARIUM DYPLOMOWE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS

projekt, 13:30-16:30, tydzień PROJ. ARCH. URB. OB. SPORT. I REKREAC., GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU
121AUA

projekt, 13:30-16:30, tydzień PROJ. ARCH. URB. BUD. UZYTECZNOŚCI PUBL., Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK, 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU
121AUA



projekt, 09:00-11:15, tydzień PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 L01_a
221AUA



Wykład, tydzień PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTEM SAM., ZUSKA Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS







Laboratorium, 15:20-17:40, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB
L10_a

Laboratorium, 15:20-17:40, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB
L09_a


C
Z
W
A
R
T
E
K

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L03_b

projekt, tydzień OGRZEWNICTWO II, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L02_b

projekt, parzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, nieparzyste DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB,125KB

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, nieparzyste GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA 1, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, nieparzyste LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L01_c

projekt, nieparzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

projekt, parzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, parzyste WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, parzyste URZĄDZENIA I INSTALACJE GRZEWCZE, CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, parzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia dr inż, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
L02_c

projekt, nieparzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD
123BDA

projekt, nieparzyste REFRIGENERATION AND AIR CONDITIONING DEV, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101A

projekt, nieparzyste INSTALACJE GOSPODARKI ODPADAMI, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID23B

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia dr inż, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB
L01_c

projekt, parzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, parzyste TECHNIKA CIEPLNA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, nieparzyste STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_ZŁD
L04

projekt, nieparzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

projekt, nieparzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, nieparzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, nieparzyste Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

projekt, nieparzyste OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

projekt, tydzień OGRZEWNICTWO II, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, parzyste Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

projekt, parzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, parzyste OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Laboratorium, nieparzyste GIS W LOGISTYCE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_ZŁD
L04

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, parzyste PLANOWANIE FINANSOWE, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B


Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25

Wykład, nieparzyste URZĄDZENIA I INSTALACJE GRZEWCZE, CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

Wykład, nieparzyste OCHRONA PATENTOWA I PRAWO AUTORSKIE, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, Tyg. 1-2, 4-5, 9-10, 12-13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzyste MODERNIZACJA INSTALACJI, LISOWSKA Justyna dr inż., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, parzyste DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, parzyste Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego, Deląg Mariusz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22

Wykład, parzyste Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Laboratorium, nieparzyste ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA, FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

Laboratorium, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, nieparzyste JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ZIP, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Laboratorium, nieparzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP
L02_b

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, parzyste ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA, FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI

Laboratorium, parzyste JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK EKONOMIA, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
101A

Laboratorium, parzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 10HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Laboratorium, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Ćwiczenia, nieparzyste UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, Żyła Anna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L03_f, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L04_em

Ćwiczenia, tydzień METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI, ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Ćwiczenia, parzyste MARKETING MIĘDZYNARODOWY, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, parzyste UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, Żyła Anna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L01_f, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L02_f

Ćwiczenia, parzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, parzyste FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101

Wykład, nieparzyste CONTROLING OPERACYJNY, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, nieparzyste SPIEKI I KOMPOZYTY, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, nieparzyste ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, tydzień SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, parzyste INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzyste AUTOMATYCZNA IDENTYFIKACJA TOWARÓW, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

projekt, nieparzyste CONTROLING OPERACYJNY, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_IZ
L01

projekt, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13 Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS


Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., Serwicki Teodor mgr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, Tyg. 1-15 TECHNIKI WYTWARZANIA II, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M
ró#nice programowe

Laboratorium, tydzień UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH, BAKALARZ Michał mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
225KBB

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
L03_b

Wykład, nieparzyste TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, HECIAK Jakub dr inż. arch., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU

Wykład, nieparzyste INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA, POROWSKI Rafał dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, parzyste GOSPODARKA WODAMI OPADOWYMI, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, parzyste METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., GRABAS Bogusław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, parzyste HISTORIA I ENERGIA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, parzyste TEORIA I Z. PROJ. ARCH. URBANISTYCZNEGO, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK, 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU

Wykład, parzyste Projektowanie sys. iluminancji obiektów, Deląg Mariusz mgr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22

Wykład, parzyste BUDOWNICTWO AUTONOMICZNE, POROWSKI Rafał dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

Wykład, Tyg. 2-4, 6-7, 11, 14-15 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Laboratorium, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, nieparzyste Metody numeryczne w technice, Strączyński Paweł mgr inż., 4.21D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, MICHAŁOWSKA Ewa mgr inż., SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, tydzień UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
224KBA

Laboratorium, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, parzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, nieparzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS
L03_b

Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU
121AUB 8 tygodni

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, tydzień UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
224KBB

Wykład, tydzień PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA I AUTOPREZENTACJA, KALETA-WITUSIAK Małgorzata dr, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, Tyg. 4-13 Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Laboratorium, parzyste Wybrane zagadnienia routingu, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A

Wykład, nieparzyste MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, nieparzyste MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, nieparzyste Przedmiot humanistyczno-społeczny, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Wykład, tydzień Współczesne procesowy graficzne, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, tydzień Komputerowe wspomaganie projektowania, WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, parzyste INSTALACJE GOSPODARKI ODPADAMI, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Prawo podatkowe, Hyb Lech Dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A L01_a
201AA

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID23A

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, 17:10-19:45, Tyg. 2-15 POJAZDY SAMOCHODOWE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

projekt, 08:00-10:15, tydzień PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 L02_a
221AUB

Laboratorium, 11:40-13:55, nieparzyste WODA DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ





projekt, 10:20-12:35, tydzień PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 L03_a
222AUA

Ćwiczenia, tydzień METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI, ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Prawo podatkowe, Hyb Lech Dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS





Ćwiczenia, parzyste RUROCIĄGI TWORZYWOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Prawo podatkowe, Hyb Lech Dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk, 4.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Laboratorium, parzyste Wybrane zagadnienia routingu, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B





Laboratorium, 12:40-15:40, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L03_b



P
I
ą
T
E
K

Laboratorium, nieparzyste GIS W LOGISTYCE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_ZŁD
L05

Laboratorium, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B

Laboratorium, nieparzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

Laboratorium, nieparzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, nieparzyste STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_ZŁD
L05

projekt, nieparzyste CONTROLING OPERACYJNY, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_IZ
L03

projekt, nieparzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, nieparzyste PROJEKTOWANIE DRÓG, WOLKA Paweł mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

projekt, nieparzyste ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII, PAWELEC Artur mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, Bucki Tomasz mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

projekt, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., NITA PIOTR prof dr hab inż, 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., KRONER Andrzej dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, parzyste CONTROLING OPERACYJNY, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_IZ
L02

projekt, parzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB125KB

Wykład, nieparzyste Wybrane zagadnienia routingu, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25

Wykład, nieparzyste GIS W LOGISTYCE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste UTRZYM. I EKSPL. NAW. BET. DRÓG I LOTN., NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Wykład, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, Żyła Anna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzyste OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

Wykład, Tyg. 4, 6, 8-9, 11, 15 STRATEGIC MANAGEMENT, STORONYANSKA IRYNA prof., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

projekt, nieparzyste DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, SZCZECINA Michał mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, nieparzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, parzyste BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, parzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, parzyste SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, parzyste UTRZYM. I EKSPL. NAW. BET. DRÓG I LOTN., LINEK Małgorzata dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
L05_c




Wykład, nieparzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., KRONER Andrzej dr inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, nieparzyste KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste MARKETING MIĘDZYNARODOWY, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, parzyste ETYKA INŻYNIERSKA, RADOWICZ Joanna dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

Wykład, parzyste WODA DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Wykład, parzyste ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, parzyste ROBOTY ZIEMNE, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Laboratorium, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A

Laboratorium, nieparzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB,125KB

Laboratorium, nieparzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, nieparzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

Laboratorium, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzyste Metody numeryczne w technice, Strączyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, parzyste BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż, 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SZWED Bartłomiej mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, parzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, nieparzyste DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, SZCZECINA Michał mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, nieparzyste SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB,125KB

projekt, nieparzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, Tyg. 1-15 Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, parzyste TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB,125KB

projekt, parzyste IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, parzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, STOIŃSKA Renata mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW

projekt, Tyd. 10 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Wykład, nieparzyste OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU

Wykład, Tyg. 9, 11 STRATEGIC MANAGEMENT, STORONYANSKA IRYNA prof., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102




projekt, nieparzyste STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, nieparzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., NITA PIOTR prof dr hab inż, 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Ćwiczenia, nieparzyste KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ

Ćwiczenia, parzyste SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, STRACHOWSKI Piotr mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Ćwiczenia, parzyste Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, nieparzyste KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, nieparzyste FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, BANASIK Tomasz dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Ćwiczenia, parzyste FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, BANASIK Tomasz dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202




Ćwiczenia, parzyste SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, STRACHOWSKI Piotr mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS

Wykład, nieparzyste WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., STĘPIEŃ Anna dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, nieparzyste AUTOMATYKA I SYSTEMY SCADA, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ

Wykład, nieparzyste Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, nieparzyste UŻYTKOWANIE I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII, PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

Wykład, tydzień Projektowanie systemów wbudowanych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzyste ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, parzyste PUBLIC RELATIONS, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzyste NIEZAWODNOŚĆ I BEZPIECZ.SYSTEMÓW INŻYNIE, PARKA Anna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Laboratorium, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, parzyste Metody numeryczne w technice, Strączyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KB,125KB

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B




Seminarium, Tyd. 10 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, MISZTAL Piotr dr hab., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Laboratorium, nieparzyste Komputerowe wspomaganie projektowania, Strączyński Paweł mgr inż., 4.21D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22A

Tyg. 4, 18 Badania operacyjne w informatyce, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21
rezerwacja 23.03; 10.07.





Seminarium, Tyg. 1-5, 7-14, 16-18 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, MISZTAL Piotr dr hab., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Laboratorium, nieparzyste Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A






Wykład, parzyste Selected Prob. of Control Theory and Ap., FARANA Radim prof. dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A






Seminarium, Tyd. 16 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, MISZTAL Piotr dr hab., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203
Seminarium przeniesione z 22.06 na 26.06 (wt)






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/15/18