Grupa: Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, tydzień Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, PLIŻGA Dorota mgr, 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzysty Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B



Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, KOPACZ Agnieszka mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.10D, 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22


Wykład, tydzień Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A






Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A



W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zarządzanie własnością intelektualną, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Wykład, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 1.18D, 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, parzysty Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A




Wykład, tydzień Badania operacyjne w informatyce, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B





Laboratorium, parzysty Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A




Ś
R
O
D
A

Wykład, tydzień Programowanie usług sieciowych, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 1.18D, 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B




Laboratorium, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B


Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A



C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, parzysty Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22



projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, tydzień Projektowanie systemów wbudowanych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A



P
I
ą
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Wykład, parzysty Przedmiot humanistyczny, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I




Wykład, tydzień Programowanie grafiki 3D, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, parzysty Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B






Wykład, tydzień Współczesne procesowy graficzne, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17