Grupa: Stacjonarne II stopnia

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, nieparzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, nieparzysty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 3.16C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 THE TECHNOLOGY of FROST RESISTENT CONCRETE, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JURECKI Rafał dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, IWAŃSKI Marek prof.dr hab.inż, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, parzysty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, parzysty ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

Laboratorium, parzysty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, parzysty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, DANIELEWSKI Hubert mgr, 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M L03_a

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr inż., 106HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANCIAL INTERMEDIATION, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Mechanika lotu, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, nieparzysty TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, HECIAK Jakub dr inż. arch., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, nieparzysty METODY KOMPUTEROWE, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KATASTROFY I AWARIE MOSTÓW, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRINCIPLES OF WASTE MENAGMENT, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 1-18 TECHNOLOGIA MATERIAŁÓW DROGOWYCH, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Wykład, parzysty HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, parzysty ESTETYKA MOSTÓW, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty INSTALACJE GOSPODARKI ODPADAMI, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, parzysty NIEZAWODNOŚĆ I BEZPIECZ.SYSTEMÓW INŻYNIE, PARKA Anna dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO

Wykład, parzysty TEORIA I Z. PROJ. ARCH. URBANISTYCZNEGO, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PLANOWANIE FINANSOWE, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD., ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SYSTEMY CHŁODNICZE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ODWODNIENIE MOSTÓW, WCIŚLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, GRABAS Bogusław dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA 1, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, tydzień METODY SZTUCZ. INTELIGENCJI W UKŁ.STER., TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Termiczne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, Zowczak Włodzimierz Dr hab.inż, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, parzysty TECHNIKA CIEPLNA, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 2-6 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, nieparzysty PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zakłócenia w układach elektroenerget., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, Tyg. 1-16 Systemy mechatroniczne w uzbrojeniu, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, tydzień INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, tydzień Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, parzysty STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, parzysty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MARKETING MIĘDZYNARODOWY, OKSANYCH Aleksander prof. dr hab., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Wykład, nieparzysty ROBOTY ZIEMNE, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, tydzień Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, parzysty Metody numeryczne w technice, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, Tyd. 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204


projekt, nieparzysty WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia mgr in–, 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
226BMB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI PRZERÓBKI ODPADÓW, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a
122OWB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

projekt, tydzień TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA

projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
204A

projekt, parzysty SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

projekt, parzysty TECHNIKI PRZERÓBKI ODPADÓW, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a
122OWA

projekt, Tyg. 4, 6-14 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_a
203B

Laboratorium, nieparzysty IDENTYFIKACJA OBIEKTÓW STEROWANIA, CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 THE TECHNOLOGY of FROST RESISTENT CONCRETE, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, DELĄG Mariusz mgr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JURECKI Rafał dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

Laboratorium, parzysty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, parzysty Podstawy elektrotechniki, Ciosk Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, parzysty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, parzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, Tyg. 6-15 POJAZDY SAMOCHODOWE, Jaskólski Jacek Mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia L02PS

projekt, nieparzysty AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, KEKEZ Michał dr inż., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia mgr in–, 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
223BDB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B

projekt, tydzień PRZYRODNICZE I ROLNICZE WYKORZ. ŚCIEKÓW, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID22B

projekt, tydzień TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L01_a
203A

projekt, parzysty TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTALAC, WTOREK Donata mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO
L04_b

projekt, parzysty AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, KEKEZ Michał dr inż., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

projekt, parzysty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, parzysty BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, parzysty LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPś, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L05_a
13LiSA

projekt, Tyg. 7-14 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
202A

Laboratorium, nieparzysty METODY SZTUCZ. INTELIGENCJI W UKŁ.STER., BRACHA Gabriel mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 THE TECHNOLOGY of FROST RESISTENT CONCRETE, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

Laboratorium, Tyg. 1-18 TECHNOLOGIA MATERIAŁÓW DROGOWYCH, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE W MOSTOWNICTWIE, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JURECKI Rafał dr inż., MARCINIEWSKI Mateusz mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

Laboratorium, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA 1, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ODNOWA SIECI 1, LICHOSIK Dominika mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, SZOSTAK Iwona mgr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

projekt, tydzień Architekt., program. i zast. mikrokontr., PIETRALA Dawid mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L03_b

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzysty CONTROLING OPERACYJNY, WIERZBICKA Wiesława mgr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

projekt, Tyg. 4, 6 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
202A

projekt, parzysty Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁY KOMPOZYTOWE W MOSTOWNICTWIE, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTALAC, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO

Wykład, tydzień Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, tydzień SPECJALE PROC. W TECH. WODY I SCIEKÓW, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., WOŹNIAK Magdalena dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, tydzień MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzysty KONSTRUKCJE PODATNE, WCIŚLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, parzysty FUNDAMENTOWANIE 2, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

projekt, nieparzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_a
203A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia mgr in–, 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
226BMA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG., MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
223BDB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTALAC, WTOREK Donata mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTALAC, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPś, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L06_a
13LiSB

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

projekt, tydzień INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

projekt, parzysty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., STĘPIEŃ Ewa mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, parzysty BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

projekt, parzysty MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG., MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
223BDA

projekt, Tyg. 4, 6-14 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

projekt, Tyg. 9-15 SEMINARIUM DYPLOMOWE, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 102HB, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM

Ćwiczenia, nieparzysty ROBOTY ZIEMNE, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, PLIŻGA Dorota mgr, 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA STOSOWANA, ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, NOWAK Paulina dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, parzysty HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Ćwiczenia, parzysty WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD., ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M
grupa wyrównawcza

Ćwiczenia, parzysty MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG., MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODERNIZACJA INSTALACJI, LICHOSIK Dominika mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., STĘPIEŃ Ewa mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, tydzień OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
203B

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, parzysty LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPś, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L03_a
12LiSA

projekt, parzysty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

projekt, parzysty ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA, BĄK Łukasz dr inż., GÓRSKI Jarosław dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, Tyg. 4, 6-14 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE OPERACJE BANKOW, SOBOL Marzena dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Laboratorium, Tyg. 6-15 POJAZDY SAMOCHODOWE, Jaskólski Jacek Mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia L01PS

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A


Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Ćwiczenia, parzysty Zakłócenia w układach elektroenerget., PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Ćwiczenia, parzysty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE OPERACJE BANKOW, SOBOL Marzena dr, 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, KOPACZ Agnieszka mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.10D, 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH., ZUSKA Andrzej dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a
11TSA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Metody numeryczne w technice, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 THE TECHNOLOGY of FROST RESISTENT CONCRETE, Świercz Przemysław dr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JURECKI Rafał dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

Laboratorium, parzysty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, parzysty TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH., MARCINIEWSKI Mateusz mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L02_a
11TSB

Laboratorium, parzysty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Termiczne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, Zowczak Włodzimierz Dr hab.inż, 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, parzysty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, ANDRUSZKO Lubow dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyd. 7 ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
rezerwacja na 10.04.2017

Laboratorium, Tyg. 1-16 Obróbka laserowa i plazmowa, GRABAS Bogusław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JURECKI Rafał dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, Tyg. 6-15 POJAZDY SAMOCHODOWE, Jaskólski Jacek Mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia L03PS

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A



Tyg. 1-16 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

projekt, 15:20-18:20, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, 15:20-18:20, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B






W
T
O
R
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, nieparzysty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SEMINARIUM DYPLOMOWE, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CYFROWE PRZETWARZANIE SYGNAŁÓW, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

Laboratorium, Tyg. 1-16 Strukturalne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, parzysty KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

Laboratorium, parzysty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzysty Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS
L02_b

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ŚCIANA Artur mgr inż., 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, parzysty TUNELOWANIE I METODY TARCZOWE, LICHOSIK Dominika mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI

Ćwiczenia, parzysty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Mechanika lotu, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 4.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, BANASIK Tomasz dr, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, parzysty PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SEMINARIUM DYPLOMOWE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Laboratorium, tydzień PROGRAMY CAD/CAE W PRAKTYCE INŻYNIERSK., ŁASKI Paweł dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, tydzień Język angielski, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzysty STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, parzysty Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, parzysty Język angielski, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB
8 tygodni

Laboratorium, parzysty Język angielski, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB
8 tygodni

Laboratorium, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

Laboratorium, parzysty ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, parzysty Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, nieparzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

projekt, nieparzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

projekt, nieparzysty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab in, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 THE CONWERSION OF BIOMASS TO ENERGY, WOŹNIAK Magdalena dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU
L01_b

projekt, parzysty PROJEKTOWANIE DRÓG, WOLKA Paweł mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
123BDA

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, Tyg. 6-15 MATEMATYKA STOSOWANA, KOWAL Robert dr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

projekt, Tyd. 7 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

projekt, nieparzysty SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE, LESIAK Paweł mgr inż, 4.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MECHATRONIKI, ŁASKI Paweł dr inż., 4CLTM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 1-16 PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L02_b

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, tydzień NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A

projekt, parzysty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

projekt, parzysty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, Tyg. 6-12 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 2.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L06_a
204A

projekt, Tyg. 6-15 MATEMATYKA STOSOWANA, KOWAL Robert dr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, Tyg. 7, 11, 13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Język angielski specjalistyczny, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI
SiIS

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 IDENTYFIKACJA OBIEKTÓW STEROWANIA, CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień Język angielski, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Język angielski, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Język angielski, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, parzysty STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzysty Język angielski specjalistyczny, PLIŻGA Dorota mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI
WuiO

Laboratorium, parzysty Mechanika lotu, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ŚCIANA Artur mgr inż., 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101

projekt, nieparzysty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE GOSPODARKI ODPADAMI, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień MOSTY BETONOWE, SŁAWSKI Łukasz mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

projekt, tydzień Architekt., program. i zast. mikrokontr., PIETRALA Dawid mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

projekt, Tyg. 6-15 MATEMATYKA STOSOWANA, KOWAL Robert dr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Wykład, Tyg. 1-8 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 6-10 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zarządzanie własnością intelektualną, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE, KUBICKA Urszula dr inż., WCIŚLIK Sylwia dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Badania hałasu w transporcie, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, Tyg. 1-16 Budowa i sterowanie bezzałogowymi aparatami latającymi, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, tydzień Fundamentals of Electronics, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.18D, Erasmus WEAiI, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

Wykład, tydzień MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 2, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, tydzień BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Prawo cywilne, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, parzysty Zarządzanie własnością intelektualną, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, parzysty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, parzysty TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WOŹNIAK Magdalena dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Laboratorium, nieparzysty KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

Laboratorium, nieparzysty Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L04_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SEMINARIUM DYPLOMOWE, MAZUREK Grzegorz dr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
L06_c

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, tydzień Język angielski, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM
8 tygodni

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, parzysty OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, Dudek Dominik dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, parzysty KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA

Laboratorium, parzysty ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Laboratorium, parzysty Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDRAULICZNE PODST. PROJ. MOSTÓW I PRZEP, BĄK Łukasz dr inż., 1.08HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

projekt, tydzień PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A

projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

projekt, parzysty AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, parzysty MODERNIZACJA INSTALACJI, LICHOSIK Dominika mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI

projekt, parzysty TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

projekt, parzysty KONSTRUKCJE NAWIERZCHNI DROGOWYCH, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
123BDA

projekt, Tyg. 11, 13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE SANITARNE, LICHOSIK Dominika mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 REFRIGENERATION AND AIR CONDITIONING DEV, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., WCIŚLIK Sylwia dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

projekt, Tyg. 1-16 Praca dyplomowa, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

projekt, tydzień PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BUDOWLANE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, parzysty ODNOWA SIECI 1, LICHOSIK Dominika mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, parzysty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

projekt, Tyg. 6-15 MATEMATYKA STOSOWANA, KOWAL Robert dr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 3.09C, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, parzysty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, parzysty ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 1-16 Architekt., program. i zast. mikrokontr., PIETRALA Dawid mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B


Ćwiczenia, parzysty MOSTY BETONOWE, WCIŚLIK Wiktor mgr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODERNIZACJA INSTALACJI, KULICZKOWSKA, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 URZĄDZENIA I INSTALACJE GRZEWCZE, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ..., KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 1-15 DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1-16 Strukturalne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, tydzień Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, KARYŚ Sławomir dr hab inż., RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 METODOLOGIA BADAŃ NAUKOWYCH, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzysty THE TECHNOLOGY of FROST RESISTENT CONCRETE, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, parzysty KOTŁOWNIE WODNE NISKOTEMPERATUROWE, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA I ENERGIA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI PRZERÓBKI ODPADÓW, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, Tyg. 1-10 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 1.18D, 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, NOWAK Paulina dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzysty Przedmiot humanistyczno-społeczny, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, parzysty BUDOWLE PODZIEMNE, WCIŚLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, parzysty NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., SAWICZ Zbigniew dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, Tyg. 1-13 PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, tydzień Badania operacyjne w informatyce, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Systemy rozpoznawania mowy i obrazów, BARAN Remigiusz dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

Wykład, tydzień INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, KURP Piotr dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Projektowanie amunicji i zapalników, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, SAWICZ Zbigniew dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, parzysty OGRZEWNICTWO, WCIŚLIK Sylwia dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW
zajecia: 14.03; 04.04; 09.05; 06.06

Wykład, Tyg. 1-10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, parzysty AUTOMATYCZNA IDENTYFIKACJA TOWARÓW, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 2.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

Seminarium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, KOT Janusz dr hab. prof. PŚk, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

Seminarium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, KOT Janusz dr hab. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204


Laboratorium, 15:50-17:40, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ..., KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

Laboratorium, 15:50-17:40, parzysty NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ..., KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA




Laboratorium, 11:40-13:55, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

Laboratorium, 11:40-14:00, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L01_b




Ćwiczenia, Tyd. 13 SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, STRACHOWSKI Piotr mgr inż., 115HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
30 maj 2017 r. - REZERWACJA / ZAJECIA wg USTALEN Z PROWADZACYM !

Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI

Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Laboratorium, 14:10-16:30, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch., WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L02_b



Ś
R
O
D
A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPIEKI I KOMPOZYTY, Bańkowski Damian mgr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MECHATRONIKI, ŁASKI Paweł dr inż., 4CLTM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 2.20DH, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L02_a
11TSB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Język angielski specjalistyczny, WOJNIAK Marta mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW
OiW

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY MECHATRONIKI, ŁASKI Paweł dr inż., 4CLTM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

Laboratorium, parzysty STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr inż., 106HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, parzysty Język angielski specjalistyczny, KOPACZ Agnieszka mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW
IOZE

Laboratorium, parzysty Podstawy elektrotechniki, Ciosk Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

Laboratorium, nieparzysty Urządzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, nieparzysty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 2.20DH, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a
11TSA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 IDENTYFIKACJA OBIEKTÓW STEROWANIA, CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

Laboratorium, Tyg. 1-16 Wybrane zagadnienia inżynierii powierzchni, MULCZYK K. Mgr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, DELĄG Mariusz mgr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień PROGRAMY CAD/CAE W PRAKTYCE INŻYNIERSK., ŁASKI Paweł dr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ANALIZA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, PIĄTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

Laboratorium, parzysty Urządzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, parzysty Metody numeryczne w technice, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, parzysty METODY SZTUCZ. INTELIGENCJI W UKŁ.STER., BRACHA Gabriel mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PLANOWANIE FINANSOWE, KOWAL Robert dr, 2.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

Laboratorium, nieparzysty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

Laboratorium, nieparzysty Metody numeryczne w technice, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PLANOWANIE FINANSOWE, KOWAL Robert dr, 2.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

Laboratorium, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzysty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

Laboratorium, parzysty Metody numeryczne w technice, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PLANOWANIE FINANSOWE, KOWAL Robert dr, 2.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, MOCHOCKI Wojciech mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PLANOWANIE FINANSOWE, KOWAL Robert dr, 2.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

Laboratorium, parzysty SEMINARIUM DYPLOMOWE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
L06_c

Laboratorium, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, Stawczyk Paweł mgr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B

Laboratorium, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Seminarium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, OKSANYCH Aleksander prof. dr hab., 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 Prawo handlowe, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T


projekt, nieparzysty PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ANALIZA DECYZYJNA, PIASTA Zdzisław dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
203B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia mgr in–, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
(221TB,222TB) B

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, parzysty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB
L01_d

projekt, parzysty PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L03_b

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ŚCIANA Artur mgr inż., 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Systemy mechatroniczne w uzbrojeniu, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, nieparzysty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 4.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD., ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Ćwiczenia, parzysty TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, parzysty EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L01+L02+L04

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ANALIZA DECYZYJNA, PIASTA Zdzisław dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
204A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOTŁOWNIE WODNE NISKOTEMPERATUROWE, TYBURCZYK Anna dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a
122OWB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, Tyg. 1, 3-4, 6-12 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_a
203A

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BUDOWLANE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

projekt, tydzień TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

projekt, parzysty ANALIZA DECYZYJNA, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L01_a
203A

projekt, parzysty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, Tyd. 13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Wykład, nieparzysty Podstawy maszyn elektrycznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, tydzień CYFROWE PRZETWARZANIE SYGNAŁÓW, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, tydzień ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS

Wykład, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CONTROLING OPERACYJNY, WIERZBICKA Wiesława mgr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
202A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, Tyg. 1, 3-4 KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L06_a
204A

projekt, Tyg. 1-16 Projektowanie amunicji i zapalników, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

projekt, tydzień NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103A

projekt, parzysty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzysty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, SZOSTAK Iwona mgr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, Tyg. 6-15 MATEMATYKA STOSOWANA, KOWAL Robert dr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

projekt, Tyd. 13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103A

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYBRANE ZAGAD.OBRÓBKI UBYTKOWEJ, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO SANITARNE, KUBICKA Urszula dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., GONTARSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1-16 Wybrane zagadnienia inżynierii powierzchni, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, Tyg. 1-17 TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, tydzień Programowanie usług sieciowych, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzysty MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG., BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Wykład, parzysty EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 2, 4, 6-8, 10, 13-14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 18-20 TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 UTRZYM. I EKSPL. NAW. BET. DRÓG I LOTN., LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
223BDB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OPERATY DO DOCHODZEŃ WODNOPRAWNYCH, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, parzysty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a

projekt, parzysty UTRZYM. I EKSPL. NAW. BET. DRÓG I LOTN., LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
223BDA

projekt, parzysty PROJEKTOWANIE ZIELENI I MAśYCH FORM ARCH, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU
L01_b

projekt, parzysty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
121AUA

projekt, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GOSPODARKA WODAMI OPADOWYMI, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Urządzenia elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, Tyg. 1-18 KONSTRUKCJE NAWIERZCHNI DROGOWYCH, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, tydzień IDENTYFIKACJA OBIEKTÓW STEROWANIA, CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, parzysty INSTALACJE SANITARNE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, parzysty NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, nieparzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
123 BDA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE GOSPODARKI ODPADAMI, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, parzysty DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

projekt, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BUDOWLANE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

projekt, parzysty GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA 1, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, parzysty BUDOWNICTWO SANITARNE, PARKA Anna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

projekt, Tyg. 8-20 TECHNIKA CIEPLNA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a
122OWB zajecia od 8-go tygodnia

projekt, Tyd. 13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, Tyg. 1-16 Zaawans. techn. prog. sterowników PLC, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, MOCHOCKI Wojciech mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L02_b

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
123BDA

Laboratorium, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, Stawczyk Paweł mgr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, Tyg. 6-15 MATEMATYKA STOSOWANA, KOWAL Robert dr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A


Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, tydzień PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, tydzień Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 1.18D, 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień MATEMATYKA STOSOWANA, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, SAWICZ Zbigniew dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Wykład, parzysty OPERATY DO DOCHODZEŃ WODNOPRAWNYCH, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, parzysty INSTALACJE CWU, TYBURCZYK Anna dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, parzysty ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS

Ćwiczenia, parzysty EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T

Ćwiczenia, parzysty Urządzenia elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Ćwiczenia, parzysty KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA, RADOWICZ Joanna dr, 4.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Ćwiczenia, parzysty Budowa i sterowanie bezzałogowymi aparatami latającymi, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A

Laboratorium, 15:20-17:35, Tyg. 1-5 SPECJALE PROC. W TECH. WODY I SCIEKÓW, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Laboratorium, 15:20-17:40, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM


Ćwiczenia, parzysty BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI


Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204
Sala 0.26

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA STOSOWANA, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB

Ćwiczenia, parzysty Zakłócenia w układach elektroenerget., PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, Tyg. 1-15 LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, GRABAS Bogusław dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

Wykład, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E





Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 4.23B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA STOSOWANA, CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB






Laboratorium, 13:30-16:30, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ABYZOV Vadym dr hab inż arch, 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L02_b

Laboratorium, 13:30-16:30, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU
L03_b



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, nieparzysty ETYKA INŻYNIERSKA, CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WZMACNIANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaawans. techn. prog. sterowników PLC, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, DELĄG Mariusz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E

Wykład, Tyg. 1-15 SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, JURECKI Rafał dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1-16 Fizyka laserów i generowanie energii promienistej, MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, tydzień INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW
zajecia:16.03; 06.04; 11.05

Wykład, tydzień Systemy odporne na błędy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID21

Wykład, tydzień PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA I AUTOPREZENTACJA, KALETA-WITUSIAK Małgorzata d, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzysty PROGRAMY CAD/CAE W PRAKTYCE INŻYNIERSK., ŁASKI Paweł dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

projekt, nieparzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, NOWAK Ewa mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, nieparzysty WYBRANE ZAGADNIENIA TECHNOL. BET. MOST., KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

projekt, nieparzysty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, nieparzysty WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, tydzień TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, parzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, parzysty ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII, KACZAN Anna mgr inż., 0.19ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

projekt, parzysty TECHNOLOGIA NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, parzysty BUDOWNICTWO SANITARNE, PARKA Anna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, parzysty PODSTAWY MECHATRONIKI, ŁASKI Paweł dr inż., 4CLTM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

projekt, parzysty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

projekt, parzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, NOWAK Ewa mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

projekt, parzysty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, parzysty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, parzysty BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

projekt, parzysty Budowa i sterowanie bezzałogowymi aparatami latającymi, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, nieparzysty MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODERNIZACJA INSTALACJI, KULICZKOWSKA, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJI, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Wykład, tydzień Projektowanie systemów wbudowanych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzysty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, DĄBEK Lidia dr hab.prof.PŚk, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, parzysty OCHRONA PATENTOWA I PRAWO AUTORSKIE, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

projekt, nieparzysty SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE PODATNE, KOSNO Łukasz mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
226BMA

projekt, nieparzysty WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

projekt, tydzień INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a
122OWB

projekt, parzysty DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE PODATNE, KOSNO Łukasz mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
226BMB

projekt, parzysty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, Tyg. 9-15 SEMINARIUM DYPLOMOWE, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM

projekt, Tyd. 13 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATEMATYKA STOSOWANA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, nieparzysty PLANOWANIE PRZESTRZENNEII, Kosztowniak Ewa mgr inż.arch., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW

Wykład, Tyg. 1-16 Obróbka laserowa i plazmowa, GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, parzysty CONTROLING OPERACYJNY, WIERZBICKA Wiesława mgr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ŚCIANA Artur mgr inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101


projekt, nieparzysty OGRZEWNICTWO, WCIŚLIK Sylwia dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a
122OWA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPECJALE PROC. W TECH. WODY I SCIEKÓW, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., WOŹNIAK Magdalena dr, 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzysty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

projekt, parzysty PRINCIPLES OF WASTE MENAGMENT, WOŹNIAK Magdalena dr, 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, parzysty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia mgr in–, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
223BDA

projekt, parzysty OGRZEWNICTWO, WCIŚLIK Sylwia dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a
122OWA

Ćwiczenia, nieparzysty Zakłócenia w układach elektroenerget., PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a
122OWA

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Fizyka laserów i generowanie energii promienistej, MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, BANASIK Tomasz dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, tydzień ODNOWA SIECI 1, KULICZKOWSKA, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, parzysty ZASTOSOWANIE ROBOTÓW, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, parzysty Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E

Wykład, parzysty Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MARKETING MIĘDZYNARODOWY, LIPCZUK V. prof., 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM

projekt, parzysty CONTROLING OPERACYJNY, WIERZBICKA Wiesława mgr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A


Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 JĘZYK ANGIELSKI-SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ZIP, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, OWSIAK Zdzisława prof dr hab i, 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Laboratorium, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzysty TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, BOLANOWSKI Paweł mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, parzysty Metody numeryczne w technice, Strząbała Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, parzysty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.08C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

Laboratorium, parzysty Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA, OZIMINA Ewa dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, Tyg. 1-13 TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 1-18 INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, tydzień ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., KOTWA Anna dr inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH., ZUSKA Andrzej dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS

Wykład, parzysty MATERIAŁY IINSTALACYJNE, OZIMINA Ewa dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, parzysty RENEWABLE ENERGY SOURCES, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Wykład, parzysty Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, parzysty WYBRANE ZAGADNIENIA TECHNOL. BET. MOST., WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŚk., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO

Wykład, parzysty Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Laboratorium, nieparzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, nieparzysty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.08C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elektromechaniczne systemy napędowe, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A

Laboratorium, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, tydzień Język angielski, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Język angielski, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Język angielski, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU
8 tygodni

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Dudek Dominik dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, parzysty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

Laboratorium, parzysty SEMINARIUM DYPLOMOWE, OWSIAK Zdzisława prof dr hab i, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Laboratorium, parzysty MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

Laboratorium, parzysty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

Laboratorium, parzysty Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS
L01_b

Laboratorium, parzysty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M L01_a

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.08C, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

Laboratorium, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, Tyg. 6-15 ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia


Seminarium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA, OKSANYCH Aleksander prof. dr hab., 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 JĘZYK ANGIELSKI-SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ZIP, 1.07C, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M L02_a

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 3.17C, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTEROWE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, parzysty JĘZYK ANGIELSKI-SPECJALISTYCZNY, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Laboratorium, parzysty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

Laboratorium, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, nieparzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, NOWAK Ewa mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WZMACNIANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH, BAKALARZ Michał mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
226BMA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, BOLANOWSKI Paweł mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE CWU, TYBURCZYK Anna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk, 4.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID22B

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

projekt, parzysty WZMACNIANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH, BAKALARZ Michał mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM
226BMB

projekt, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, parzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, NOWAK Ewa mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, parzysty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, parzysty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

projekt, parzysty Systemy mechatroniczne w uzbrojeniu, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

projekt, parzysty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, parzysty GOSPODARKA WODAMI OPADOWYMI, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, parzysty WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA STOSOWANA, ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, parzysty Podstawy elektrotechniki, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS





Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

projekt, parzysty PLANOWANIE PRZESTRZENNEII, Kosztowniak Ewa mgr inż.arch., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW

projekt, parzysty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, SZOSTAK Iwona mgr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B





Laboratorium, 11:40-13:55, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221ZW

Laboratorium, 11:40-13:55, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO







Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB






projekt, 13:30-16:30, tydzień PROJ. ARCH. URB. BUD. UZYTECZNOŚCI PUBL., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

projekt, 13:30-16:30, tydzień PROJ. ARCH. URB. OB. SPORT. I REKREAC., Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

projekt, 13:30-16:30, tydzień PROJ. ARCH. URB. BUD. UZYTECZNOŚCI PUBL., ABYZOV Vadym dr hab inż arch, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

projekt, 13:30-16:30, tydzień PROJ. ARCH. URB. OB. SPORT. I REKREAC., BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch., GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż, 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU






Wykład, parzysty Selected Prob. of Control Theory and Ap., FARANA Radim prof. dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A





Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 POJAZDY SAMOCHODOWE, JURECKI Rafał dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia




P
I
ą
T
E
K

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., STĘPIEŃ Ewa mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, nieparzysty PODSTAWY MECHATRONIKI, ŁASKI Paweł dr inż., 4CLTM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA, PASZKIEWICZ Michał mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab in, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, tydzień ODNOWA SIECI 1, LICHOSIK Dominika mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

projekt, tydzień Systemy rozpoznawania mowy i obrazów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L04_a

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE 2, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

projekt, parzysty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a

projekt, parzysty STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L06_a
204A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BUDOWLANE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab in, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

projekt, tydzień Systemy rozpoznawania mowy i obrazów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a

projekt, parzysty DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, parzysty RUROCIĄGI TWORZYWOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a
121SIB

projekt, parzysty Balistyka końcowa, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

projekt, parzysty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, NOWAK Ewa mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
121TBB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., STĘPIEŃ Ewa mgr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
122TBB

projekt, parzysty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab in, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
122TBA

projekt, Tyg. 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 TECHNIKA CIEPLNA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a
122OWA zajecia od 8-go tygodnia

Laboratorium, nieparzysty METODY SZTUCZ. INTELIGENCJI W UKŁ.STER., BRACHA Gabriel mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GIS W LOGISTYCE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L06_a
204A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
124KBB

Laboratorium, parzysty Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, parzysty GIS W LOGISTYCE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_a
203B

Laboratorium, parzysty SEMINARIUM DYPLOMOWE, NITA PIOTR prof dr hab inż, 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD
L05_c

projekt, nieparzysty BUDOWLE PODZIEMNE, WCIŚLIK Wiktor mgr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a
126BMA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
222TBC

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L06_a
103B

projekt, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., NITA PIOTR prof dr hab inż, 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, parzysty STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_a
203B

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
(221TB, 222TB)B

projekt, parzysty SYSTEMY CHŁODNICZE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW




Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RUROCIĄGI TWORZYWOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Ćwiczenia, parzysty SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, STRACHOWSKI Piotr mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T

Laboratorium, nieparzysty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
125KBB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA

Laboratorium, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY MECHATRONIKI, ŁASKI Paweł dr inż., 4CLTM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, parzysty PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, parzysty CYFROWE PRZETWARZANIE SYGNAŁÓW, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

projekt, nieparzysty INŻYNIERIA RUCHU, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RUROCIĄGI TWORZYWOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, UZARSKA Izabela dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
124KBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., NITA PIOTR prof dr hab inż, 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
121AUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia mgr in–, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB
221TBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOTŁOWNIE WODNE NISKOTEMPERATUROWE, TYBURCZYK Anna dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a
122OWA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
125KBA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a
103A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień OGRZEWNICTWO, WCIŚLIK Sylwia dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a
122OWB

projekt, parzysty MODERNIZACJA INSTALACJI, LICHOSIK Dominika mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a
121SIA

projekt, parzysty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

projekt, parzysty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, parzysty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN., MARCZEWSKA Julia mgr in–, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB
222TBC

projekt, parzysty ROBOTY ZIEMNE, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
123BDA

projekt, Tyg. 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 TECHNIKA CIEPLNA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L03_a
122OW zajecia od 8-go tygodnia

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, tydzień ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12 FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, MISZTAL Piotr dr hab., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Wykład, parzysty Przedmiot humanistyczny, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, parzysty SPIEKI I KOMPOZYTY, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ORZECHOWSKI KRZYSZTOF dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204




Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GIS W LOGISTYCE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_a
203A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, tydzień Zaawans. techn. prog. sterowników PLC, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, parzysty CYFROWE PRZETWARZANIE SYGNAŁÓW, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CZYSTE TECHNOLOGIE WĘGLOWE, KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224SO

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GIS W LOGISTYCE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 204

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MECHATRONIKI, ŁASKI Paweł dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDRAULICZNE PODST. PROJ. MOSTÓW I PRZEP, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW

Wykład, Tyg. 1-18 PROJEKTOWANIE DRÓG, STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD

Wykład, tydzień Współczesne procesowy graficzne, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, Tyg. 2, 8, 10 EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, MISZTAL Piotr dr hab., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzysty BUDYNKI INTELIGENTNE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

Wykład, parzysty MOSTY BETONOWE, WCIŚLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty OBRÓBKA EROZYJNA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, parzysty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJI, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Ćwiczenia, parzysty WYCENA NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJI, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB

Ćwiczenia, parzysty Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Laboratorium, Tyg. 1-16 PROGRAMY CAD/CAE W PRAKTYCE INŻYNIERSK., ŁASKI Paweł dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A
101AC

Laboratorium, tydzień Zaawans. techn. prog. sterowników PLC, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, parzysty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
121TBA




Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, tydzień Programowanie grafiki 3D, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Podstawy elektrotechniki, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, Tyg. 2, 8, 10 FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, MISZTAL Piotr dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PUBLIC RELATIONS, LIPCZUK V. prof., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Balistyka końcowa, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, parzysty RUROCIĄGI TWORZYWOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

Wykład, parzysty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, parzysty UTRZYM. I EKSPL. NAW. BET. DRÓG I LOTN., NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Wykład, parzysty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab in, 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MARKETING MIĘDZYNARODOWY, LIPCZUK V. prof., 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, parzysty SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, STRACHOWSKI Piotr mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Ćwiczenia, parzysty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a
122OWB

Ćwiczenia, parzysty ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA, BĄK Łukasz dr inż., GÓRSKI Jarosław dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI

projekt, 11:40-14:40, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
122AUB

projekt, 11:40-14:40, tydzień KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
122AUA






Wykład, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12 EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA, MISZTAL Piotr dr hab., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, parzysty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, parzysty Architekt., program. i zast. mikrokontr., PIETRALA Dawid mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL., KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB
09, 06, 2017 jednorazowe przeniesienie wykeadu

Wykład, parzysty UŻYTKOWANIE I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW

Wykład, parzysty SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9 UBEZPIECZENIA I RYZYKO W DZIAŁALNOŚCI, ORZECHOWSKI KRZYSZTOF dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA STOSOWANA, ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Ćwiczenia, parzysty KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI




Wykład, 08:00-11:45, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTEM SAM., Poliak Milos Prof., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS







Wykład, 12:00-15:45, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTEM SAM., Poliak Milos Prof., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS





Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 POJAZDY SAMOCHODOWE, JURECKI Rafał dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17