Grupa: Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, nieparzyste Konstrukcja i eksploatacja maszyn produkcyjnych, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, Bańkowski Damian mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

projekt, nieparzyste PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, tydzień NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Laboratorium, nieparzyste SPIEKI I KOMPOZYTY, Bańkowski Damian mgr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, Tyg. 1-15 Diagnostyka maszyn i urządzeń, WOŚ Piotr dr inż., 103CL, 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


Laboratorium, parzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, Tyg. 1-15 Konstrukcja i eksploatacja maszyn produkcyjnych, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, nieparzyste STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Bańkowski Damian mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

Wykład, tydzień PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW




Wykład, parzyste NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

projekt, Tyg. 1-15 NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, parzyste PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Wykład, Tyg. 1-15 Diagnostyka maszyn i urządzeń, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP





W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, nieparzyste NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Ćwiczenia, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Ćwiczenia, nieparzyste Wybrane zagadnienia eksploatacji maszyn i urządzeń, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, Tyg. 1-13 TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, parzyste WYBRANE ZAGAD.OBRÓBKI UBYTKOWEJ, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyg. 1-13 PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM



Wykład, Tyg. 1-15 Wybrane zagadnienia eksploatacji maszyn i urządzeń, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW





Laboratorium, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 10HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB







Ś
R
O
D
A

Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Bańkowski Damian mgr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
L04_b

Laboratorium, nieparzyste PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, nieparzyste MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko



projekt, tydzień NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Wykład, nieparzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, Tyg. 1-13 STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr hab.inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

projekt, nieparzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, Tyg. 1-15 NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB






Wykład, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW




C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1-15 TECHNIKI WYTWARZANIA II, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M
ró#nice programowe

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
L03_b

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP
L02_b

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 10HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Wykład, nieparzyste MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

projekt, nieparzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA






Ćwiczenia, parzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, nieparzyste SPIEKI I KOMPOZYTY, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM







Ćwiczenia, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP




P
I
ą
T
E
K

Wykład, tydzień MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, nieparzyste Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, nieparzyste OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM





projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, Bucki Tomasz mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

projekt, Tyg. 1-15 Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW





Ćwiczenia, parzyste Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP







Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SZWED Bartłomiej mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/22/18