Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, tydzień Systemy inteligentne 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, parzyste Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, nieparzyste Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


W
T

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B


Wykład, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 1, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I
grupa wyrownawcza

projekt, parzyste Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I
grupa wyrownawcza

Ś
R

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., Krechowicz Adam dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


C
Z
W

Wykład, tydzień Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

projekt, nieparzyste Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

projekt, parzyste Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14




P
T

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, Tomaszewski Karol dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Ćwiczenia, nieparzyste Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, Tomaszewski Karol dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Tomaszewski Karol dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/15/18