Grupa: Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Wykład, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Wykład, parzysty Metrologia II, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T


Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB




W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, GORYCKI Łukasz mgr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA





Wykład, parzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M




Ś
R
O
D
A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Wykład, tydzień PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Wykład, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB






C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, parzysty TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, KANIOWSKI Robert dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień Metrologia II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA





P
I
ą
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Ćwiczenia, parzysty Podstawy automatyki, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, Tyg. 3-12 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, JANUS U. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB



Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17