Grupa: Stacjonarne I stopnia

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17 TECHNIKI INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA 2, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a
103GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEGOCJACJE, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Laboratorium, tydzień Elektrotechnika 2, Ciosk Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, parzysty METALOZNAWSTWO, KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a
102GKB

Laboratorium, parzysty NEGOCJACJE, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, parzysty Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L02_a
31APB

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 Podst. układów mechatron. w uzbrojeniu, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., 4.35B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 E-BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3-11, 13-15 Z - BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 12-20 Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, nieparzysty Kryteria bezp. w proj. urz. przemysłow., WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŒLUSARCZYK Jacek dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE METALOWE 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MOSTOWNICTWA, KOSNO Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GOSPODARKA WOD-ŒCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ., DAŃCZUK Magdalena dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L01_a
301ZWA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOSZTORYSOWANIE, KOTWA Anna dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L02_a
301ZWB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE SPAWANE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

projekt, tydzień FIZYKA BUDOWLI, TELEJKO MAREK dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA

projekt, tydzień Audyt energetyczny, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

projekt, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

projekt, tydzień Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

projekt, tydzień OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 2, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L03_a
302SIA

projekt, tydzień Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

projekt, tydzień AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, KOSNO Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPœ, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

projekt, parzysty SIECI i INSTALACJE GAZOWE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L04_a
302SIB

projekt, parzysty BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L01_a
31APA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., WOŒ Piotr dr inż., 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TRWAŁOŒĆ I NIEZAWODNOŒĆ, KURP Piotr dr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
304KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Makietowanie i budowa modeli fizycznych, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Roboty mobilne, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
301PIA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L05_a
203A

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA

Laboratorium, tydzień Metrologia 2, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY I, WOJNIAK Marta mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY I, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Miernictwo energetyczne, Serwicki Teodor mgr inż., 2.12DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień Sieci teleinformatyczne, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
L07_b

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień KARTOGRAFIA GEOL. i GEOLOG-INŻYNIERSKA, WIATRAK Małgorzata dr, 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIB

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 NEGOCJACJE, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

Laboratorium, parzysty TECHNOLOGIE SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, parzysty Metody diagnostyczne w technice uzbroj., MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, KRAJCARZ Daniel mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzysty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzysty Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, parzysty Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, parzysty Podstawy energoelektroniki 2, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, parzysty RYSUNEK TECHNICZNY, JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 Z - BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-11, 13-15 L-BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L05_a
103A

Laboratorium, Tyg. 4, 6-8 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 7-15 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, Tyg. 9-12 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo transportu samoch. II, ZUSKA Andrzej dr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, NOWAK Joanna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
305KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŒLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TRWAŁOŒĆ I NIEZAWODNOŒĆ, KURP Piotr dr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo systemów sterowania, TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L04_a
302PIB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RYSUNEK TECHNICZNY, JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L01_a
201A

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
301PIA

Laboratorium, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Dudek Damian mgr inż., Stršczyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Cyfrowe sieci teletransmisyjne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień D-PODSTAWY INFORMATYKI, LACHOWSKI Jan dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, parzysty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, parzysty PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŒLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L05_a
103A

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, parzysty TRWAŁOŒĆ I NIEZAWODNOŒĆ, MULCZYK K. Mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, parzysty MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, parzysty Podstawy energoelektroniki 2, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, parzysty RYSUNEK TECHNICZNY, JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

Laboratorium, parzysty Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Laboratorium, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 E-BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 4, 6-8 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyd. 9 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 9-12 BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyd. 13 Roboty mobilne, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA JAKOŒCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKU, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, Tyg. 1-10 FINANSE I BANKOWOŒĆ, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, tydzień Podstawy projektowania, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
zajecia:13.03; 03.04; 08.05; 05.06

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, PIOTROWSKA- PIĽTEK Agnieszka dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, parzysty BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

projekt, Tyg. 1-19 BACHARZ Magdalena dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
grupa poscigowa z mechaniki i wytrzymalosci materialow 2

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a
203GKB

projekt, parzysty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
304KNA

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK
KONSULTACJE

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĽDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, SZTORC Małgorzata dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE PROCESÓW BIZNESOWYCH, WÓJCIK Stanisław dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE W INŻYNIERII ŒROD., KUBICKA Urszula dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zintegrowane systemy projektowania, ŁASKI Paweł dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Drgania mechaniczne - zagr. i profilak., RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TRWAŁOŒĆ I NIEZAWODNOŒĆ, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPœ, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki 1, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Audyt energetyczny, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Wykład, tydzień Układy cyfrowe 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, tydzień INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., ROLEK Jarosław dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Elementy Dynamiki, WÓJCIK Stanisław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, parzysty WPROWADZENIE DO PRACY DYPLOMOWEJ, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty Podst. układów mechatron. w uzbrojeniu, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty ZARZĽDZANIE BAZAMI DANYCH - SQL, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, parzysty Metrologia II, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, parzysty INFRASTRUKTURA PODZIEMNA MIAST, KUBICKA Urszula dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, parzysty Mechanika techniczna II, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Wykład, parzysty SIECI i INSTALACJE GAZOWE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, parzysty DIAGNOSTYKA MASZYN, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPœ, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, parzysty Monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ORGANIZACJA I ZARZĽDZANIE, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY METROLOGII, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, tydzień Elektroenergetyka, KaŸmierczyk Agata dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT., NOWAK Joanna mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK

Ćwiczenia, tydzień Projektowanie produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L01_a

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA DYSTRYBUCJI, PIERNIK Krzysztof mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

Ćwiczenia, parzysty ANALIZA MATEMATYCZNA II, MIGUS Piotr dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 1, TEODORCZYK Michał dr inż, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ I USŁUGAMI, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, KANIOWSKI Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, PAWIŃSKA Anna Dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
201ISA

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ I USŁUGAMI, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Ćwiczenia, parzysty Zaaw. elem. wzornictwa maszyn i urzšdzeń, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Ćwiczenia, parzysty Układy cyfrowe 1, FIJAŁKOWSKI Marek dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Ćwiczenia, parzysty Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Ćwiczenia, parzysty TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, KANIOWSKI Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Teoria pola elektromagnetycznego, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY METROLOGII, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, LENARCIK Andrzej dr, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Ćwiczenia, tydzień GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI, MIELNIK Jerzy mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA DYSTRYBUCJI, PIERNIK Krzysztof mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATERIAŁOZNAWSTWO, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY METROLOGII, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów 1, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
22 osoby

Ćwiczenia, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁOZNAWSTWO, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Ćwiczenia, parzysty Teoria pola elektromagnetycznego, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, nieparzysty MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Akademickie dobre wychowanie 2, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Wykład, Tyg. 1-15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyg. 1-16 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
66 osób

Wykład, tydzień Przedmioty humanistyczne 2, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, Tyg. 6-15 MATEMATYKA 2, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK
ZAJ#CIA WYR#WNAWCZE

Wykład, Tyg. 12-15 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI
22, 05, 29, 05, 05, 06, 12, 06 2017

projekt, parzysty Programowanie grafiki komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, parzysty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
304KNB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Sieci i zabezpieczenia, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK
201GKB

Ćwiczenia, tydzień GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI, MIELNIK Jerzy mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU

Ćwiczenia, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY COACHINGU, NAWROTEK Dorota mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Ćwiczenia, Tyd. 10 ZARZĽDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY STATYSTYKI, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, Tyg. 1-15 Badania symulacyjne broni i amunicji, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, tydzień METEOROLOGIA KLIMATOLOGIA I OCHR.POWIET., DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, tydzień OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, tydzień MATEMATYKA 2, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień Systemy inteligentne 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień GEOTECHNIKA, KOZŁOWSKI Tomasz dr hab.inż. prof. PŒk., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, tydzień Napęd elektryczny i automatyka napędu, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŒk, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Podstawy procesów konwersji energii, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Wykład, Tyg. 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzysty LOGISTYKA, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP., SENDER Zbigniew dr inż., 1.11C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŒk., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, parzysty BAT, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW

Wykład, parzysty MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, parzysty LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA, KURP Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, parzysty Projektowanie urzšdzeń elektronicznych, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, parzysty MASZYNY I URZĽDZENIA SPAWALNICZE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOSZTOWNIAK Aneta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo maszyn i urzšdzeń, Pawelec Katarzyna Mgr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, Tyg. 1-6 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

projekt, tydzień Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

projekt, tydzień Audyt energetyczny, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L02_a
3ND11B

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, parzysty Bezpieczeństwo instalacji przemysłowych, Pawelec Katarzyna Mgr inż., 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

projekt, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, parzysty Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

projekt, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, PAŁA Tadeusz mgr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Grafika komputerowa, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, tydzień USUWANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L02_a
301ZWB

projekt, tydzień Zaaw. zagadn. w proj. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

projekt, tydzień WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., WCIŒLIK Sylwia dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L04_a
302SIB

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, BAŁA Monika mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, NOWAK Joanna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
305KNB

projekt, parzysty Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

projekt, parzysty Podstawy programowania 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11

projekt, parzysty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, parzysty GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, nieparzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komputerowe wspomaganie projektowania, KAZAŁA Robert dr inż., 2.25DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SERWIS POJAZDÓW, KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_c

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, NOWAK Joanna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
304KNB

projekt, parzysty Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

projekt, parzysty SERWIS POJAZDÓW, KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L01_c

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, parzysty Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

projekt, parzysty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
305KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a
203GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
304KNA

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 4-15 BAZY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302
grupa powtarzajaca

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie obiektowe (Java), PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

projekt, tydzień Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

projekt, tydzień FIZYKA BUDOWLI, TELEJKO MAREK dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11

projekt, parzysty Projektowanie wnętrz, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L05_a
33CADA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L04_a
32SOMB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L03_a
32SOMA

projekt, parzysty Programowanie obiektowe (Java), PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, KOSNO Łukasz mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB

Laboratorium, nieparzysty Podstawy grafiki komputerowej, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Makietowanie i budowa modeli fizycznych, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie, GRABAS Bogusław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA 2, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a
101GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 1-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA 3D, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

Laboratorium, tydzień Metrologia 2, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Dudek Damian mgr inż., Stršczyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień Technika wysokich napięć, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień Miernictwo energetyczne, Serwicki Teodor mgr inż., 2.12DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L02_a
3ND11B

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L04_a
32SOMB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Laboratorium, tydzień SYSTEMY CZASU RZECZYWISTEGO, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

Laboratorium, tydzień Programowanie komputerów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, tydzień KARTOGRAFIA GEOL. i GEOLOG-INŻYNIERSKA, WIATRAK Małgorzata dr, 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIA

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a
102B

Laboratorium, parzysty Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzysty Towaroznawstwo materiałów niemetalowych, KRAJCARZ Daniel mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, parzysty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b

Laboratorium, Tyg. 3-11, 13-15 L-BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-12, 14-15 E-PODSTAWY INFORMATYKI, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L05_a
103A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L03_a
102A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWA I STEROW. BRONIĽ PREC. RAŻENIA, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Tworzywa sztuczne i kompozyty, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH., FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŒLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1-10 KONSTRUKCJE SPAWANE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY RACHUNKOWOŒCI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1-12 D-PODSTAWY INFORMATYKI, LACHOWSKI Jan dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, tydzień GOSPODARKA WOD-ŒCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ., DAŃCZUK Magdalena dr inż., GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, KAZAŁA Robert dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, STAŃCZYK Tomasz prof. dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień GEOLOGIA HISTORYCZNA Z PALEONTOLOGIĽ, TRELA Wiesław dr hab., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 3, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŒk., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, parzysty Podstawy elektroniki i elektrotechniki, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O, LINEK Małgorzata dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, nieparzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ŒWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŒk., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIE SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI WYTWARZANIA I, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy konstrukcji maszyn III, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, Tyg. 1-10 SYSTEM POŒREDNICTWA FINANSOWEGO, SOBOL Marzena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, tydzień Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT., SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, tydzień Fundamentals of Electronics, WIRASZKA Dorota dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

Wykład, tydzień Przedmioty humanistyczne 2, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E

Wykład, tydzień PETROLOGIA, TRELA Wiesław dr hab., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Wykład, tydzień SPEDYCJA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 E-PODSTAWY INFORMATYKI, DETKA Marcin dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty ZAGADNIENIA EKSPLOATACJI I NIEZAWODNOŒCI, KURP Piotr dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, parzysty Instalacje elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Wykład, parzysty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo systemów sterowania, TAKOSOGLU Jakub dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŒk, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŒCI INTEL. - 4 GODZ. W SEM, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
termin do ustalenia z prowadzacym

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS
8godz. termin do ustalenia z prowadzacym

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyd. 14 ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyd. 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, NOWAK Joanna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
304KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŒLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
305KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

Laboratorium, Tyg. 1-11 Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
201B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, BOREK Kamil mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
303KNB

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., Salwa Michał mgr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień UNIX I SIECI KOMPUTEROWE, BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, parzysty GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

Laboratorium, parzysty JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 GRAFIKA INŻYNIERSKA, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Konstrukcje betonowe 1, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
32 osoby


Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY I MALARSTWO, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU,202AU)B


Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 2, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż., OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Ćwiczenia, Tyg. 1-19 MATEMATYKA, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
grupa poscigowa OZ MATEMATYKA 1

Wykład, parzysty Podstawy elektroniki I, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Laboratorium, 11:40-14:15, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, KOWALCZYK Joanna mgr inż., OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB

Laboratorium, 15:35-17:50, tydzień INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 1, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L02_a
101ISB



Laboratorium, parzysty Cyfrowe przetwarzanie sygnałów 2, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Laboratorium, 10:35-13:30, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH, MADEJ Monika dr hab. inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, 13:30-15:45, Tyd. 11 PODSTAWY EKONOMII, MIŁEK Dorota dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
zaj#cia 15.05.2017 blok 3godzinny,



projekt, 08:00-10:35, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH, MADEJ Monika dr hab. inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I



Wykład, Tyd. 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP



Tyd. 15 FIZYKA 2, GAJDEK Marek dr, 2.06A, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103
19 czerwca 2017 r. - Rezerwacja ! Kontakt: Pawel SMIGLARSKI tel. wew. 340 lub 572-903-582






W
T
O
R
E
K

projekt, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPOM. KOMPUT. PROJEK. PROC. OBR. PLAST., MIŁEK Tomasz dr inż., 1.16B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BuA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, tydzień ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, parzysty METEOROLOGIA KLIMATOLOGIA I OCHR.POWIET., SAŁATA Aleksandra mgr inż, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L02_a
101ISB

projekt, parzysty GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, NOWAK Joanna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

projekt, parzysty INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14

projekt, parzysty Bezpieczeństwo systemów sterowania, TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

projekt, parzysty REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BuB

projekt, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

projekt, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŒĆ ZARZĽDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L05_a
203A

projekt, nieparzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L01_a
31LiSA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elektroenergetyka, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WODOCIĽGI 2, PARKA Anna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŒCIOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Badania symulacyjne broni i amunicji, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

projekt, tydzień Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

projekt, tydzień AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŒĆ ZARZĽDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
202A

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

projekt, parzysty GOSPODARKA WOD-ŒCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ., DAŃCZUK Magdalena dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L02_a
301ZWB

projekt, parzysty USUWANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L01_a
301ZWA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L02_a
31LiSB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŒLUSARCZYK Jacek dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty KONSTRUKCJE BETONOWE 2, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
301PIA

projekt, parzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, TEODORCZYK Michał dr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RACHUNKOWOŒCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Historia sztuki, architektury i wzornic., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Gospodarka skojarzona, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY INŻYNIERII ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK

Ćwiczenia, tydzień Elektroenergetyka, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT., NOWAK Joanna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202
201A

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE I BANKOWOŒĆ, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Ćwiczenia, parzysty BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Ćwiczenia, parzysty Mechanika płynów, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY INŻYNIERII ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK

Ćwiczenia, parzysty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, parzysty Bezpieczeństwo maszyn i urzšdzeń, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, KURP Piotr dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK

Ćwiczenia, parzysty BUDOWA I STEROW. BRONIĽ PREC. RAŻENIA, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

projekt, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elektroenergetyka, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Theory of machines, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L03_a
32SiCA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIE ZAAWANSOWANE, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, tydzień Układy elektroniczne automatyki 2, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

projekt, tydzień USUWANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L03_a
302SIA

projekt, tydzień Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, tydzień OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 2, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L02_a
301ZWB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

projekt, parzysty Elektroenergetyka, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a
203GKA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L04_a
32SiCB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L06_a
33BPTB

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L05_a
33BPTA

projekt, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

projekt, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Wykład, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA POWIERZCHNI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, Tyg. 1-10 MATEMATYKA FINANSOWA, MACIĽG Artur dr hab. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, tydzień MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień Miernictwo energetyczne, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a

Wykład, tydzień Elektroenergetyka, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, parzysty WSPOM. KOMPUT. W TECHNICE SAMOCHODOWEJ, JURECKI Rafał dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, parzysty NEGOCJACJE, WIŒNIEWSKI Mateusz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, parzysty Programowanie komputerów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 6-7 PKM II + KWP, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

projekt, nieparzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO OGÓLNE, ZABOREK Radosław mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a
103GKA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE, ZABOREK Radosław mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
103GKB

projekt, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 INŻYNIERIA FINANSOWA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a
101GKA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, MALARSKA Izabela mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L05_a
303KNA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 METROLOGIA, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH., MICHAŁEK Anna mgr inż, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA OGÓLNA, KANIOWSKI Robert dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY STATYSTYKI, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 METROLOGIA, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, parzysty WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH., MICHAŁEK Anna mgr inż, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK

Ćwiczenia, parzysty MATEMATYKA FINANSOWA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, parzysty Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID15

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MASZYNY TECHNOL. DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L01_a
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, GĘBAL Grażyna mgr, 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA POWIERZCHNI, MULCZYK K. Mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI MULTIMEDIALNE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a
102GKA

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L04_a
302PIB

Laboratorium, tydzień Technika wysokich napięć 2, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY I, WOJNIAK Marta mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY I, PLIŻGA Dorota mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, tydzień GEOLOGIA DYNAMICZNA 2, CZAPIK Przemysław dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarzšdzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

Laboratorium, parzysty CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, parzysty Podstawy grafiki komputerowej, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, parzysty Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
AP L03

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, parzysty INŻYNIERIA POWIERZCHNI, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, Tyg. 3-14 ZARZĽDZANIE BAZAMI DANYCH - SQL, DETKA Marcin dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

Laboratorium, Tyg. 9-15 STOPY METALI NIEŻELAZNYCH, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

projekt, nieparzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a
101GKA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PREFABRYKACJI, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Theory of machines, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GOSPODARKA WOD-ŒCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ., DAŃCZUK Magdalena dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L04_a
302SIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŒLUSARCZYK Jacek dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

projekt, tydzień OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA II, ŁASKI Paweł dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, KOTWA Anna dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, tydzień Projektowanie urzšdzeń elektronicznych, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

projekt, tydzień OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 2, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L01_a
301ZWA

projekt, tydzień Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

projekt, parzysty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

projekt, parzysty Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID12

projekt, parzysty GOSPODARKA WOD-ŒCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ., DAŃCZUK Magdalena dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L03_a
302SIA

projekt, parzysty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L02_b

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L04_a
302PIB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RACHUNKOWOŒCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INFRASTRUKTURA TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Techniki bardzo wysokiej częstotliwoœci, KACZMAREK Tomasz dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T 2TD11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuœ Łukasz mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT., NOWAK Joanna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE I BANKOWOŒĆ, BOCHNACKA Dorota mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RACHUNKOWOŒCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, parzysty ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, parzysty PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA DYSTRYBUCJI, PIERNIK Krzysztof mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Ćwiczenia, parzysty ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŒLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L05_a
303KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
204GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L03_a
202A

Laboratorium, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., Salwa Michał mgr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, ŒMIGIELSKI Mateusz mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a
203GKA

Laboratorium, tydzień Metody komputerowe w mechatronice, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, MALARSKA Izabela mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
301PIA

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
305KNA

Laboratorium, parzysty GEOTECHNIKA, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, parzysty Drgania mechaniczne - zagr. i profilak., BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Akademickie dobre wychowanie 2, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Mechanika budowli 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, parzysty PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, parzysty Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM


Laboratorium, nieparzysty Pomiary w obiektach mobilnych, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, nieparzysty Technol. wykończ. w wzornictw. przemysł., Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, NOWAK Joanna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Ratownictwo techniczne i medyczne, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1-12 RACHUNKOWOŒĆ KOMPUTEROWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a
202B

Laboratorium, tydzień BUDOWA SAMOCHODÓW I CIĽGNIKÓW II, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, tydzień Metrologia II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
301PIB

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KOPACZ Agnieszka mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, WOJNIAK Marta mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L02_a
31APB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I L01_a
101IA

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarzšdzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, parzysty Ratownictwo techniczne i medyczne, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, parzysty Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Laboratorium, parzysty DIAGNOSTYKA MASZYN, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L01_a
31LiSA

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a
302A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Historia sztuki, architektury i wzornic., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RACHUNEK KOSZTÓW DLA INŻYNIERÓW, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ANALIZA MATEMATYCZNA II, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo maszyn i urzšdzeń, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 2, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., DAŃCZUK Magdalena dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH.-URB., SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PREFABRYKACJI, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SELECTED ISSUES IN TRAFFIC ENG., STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a

Wykład, Tyg. 1-8 STOPY METALI NIEŻELAZNYCH, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, tydzień Roboty mobilne, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.08B, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, tydzień Bezpieczeństwo transportu samoch. II, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, tydzień BUDOWA SAMOCHODÓW I CIĽGNIKÓW II, JURECKI Rafał dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Wykład, tydzień Gospodarka skojarzona, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, tydzień Technika wysokich napięć, PACIOREK Zdzisław dr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, tydzień Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, parzysty PODSTAWY INŻYNIERII ŒRODOWISKA, OZIMINA Ewa dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, parzysty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, parzysty FIZYKA II, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo instalacji przemysłowych, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, parzysty OCHRONA ŒRODOWISKA W TRANSPORCIE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Wykład, parzysty TECHNIKI BEZWYKOPOWE, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, parzysty TECHNIKI MULTIMEDIALNE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, parzysty MECHANIKA GRUNTÓW, KOZŁOWSKI Tomasz dr hab.inż. prof. PŒk., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L04_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPÓŁCZESNE SYSTEMY KOMPUTEROWE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĽK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy elektroniki i elektrotechniki, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a
102GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Laboratorium, tydzień Przesyłanie energii elektrycznej, Paduszyński Kamil mgr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L05_a
303KNA

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Dudek Damian mgr inż., Stršczyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, parzysty WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

Laboratorium, parzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, Bańkowski Damian mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, parzysty Zaaw. met. model. i wizual. urz. techn., BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

Laboratorium, parzysty CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, GĘBAL Grażyna mgr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, DETKA Marcin dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, CIEŒLIK Michał mgr inż., KARGUL Marcin mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Teoria sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMETRIA WYKREŒLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a
203GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a
103GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, ŒMIGIELSKI Mateusz mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a
202GKA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY II, JĘZYK ZIP, 1.07C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, PIETRALA Dawid mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L15_a
grupa wyrownawcza

Laboratorium, tydzień Metrologia II, GORYCKI Łukasz mgr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień Metody komputerowe w mechatronice, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁOZNAWSTWO, 112HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, GĘBAL Grażyna mgr, 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, parzysty Teoria sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L02_a
31LiSB

Laboratorium, parzysty CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, TEODORCZYK Michał dr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

Laboratorium, parzysty Drgania mechaniczne - zagr. i profilak., BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 Z - BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Inżynieria warstwy wierzchniej, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, SZOSTAK Iwona mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KANALIZACJA 1, LICHOSIK Dominika mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

projekt, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, SZTORC Małgorzata dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a

projekt, tydzień Techniki audiowizyjne, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŒk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 CENTRA LOGISTYCZNE, SZOSTAK Iwona mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, parzysty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, parzysty PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
204GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
103GKB

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a
102GKB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, MALARSKA Izabela mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
301PIB

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a
101GKB

Laboratorium, parzysty PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH W ŒROD. RAD C++, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STOPY ŻELAZA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Theory of machines, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, SPYCHAŁ Edyta dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, BĽK Łukasz dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, Tyg. 1-10 EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1-16 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, tydzień FIZYKA 2, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, tydzień BAZY DANYCH, SITEK Paweł dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWY MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, tydzień BADANIA SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, tydzień Niezawod.zasilania energiš elektrycznš, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, tydzień HYDROTECHNIKA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Wykład, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JAŒKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, parzysty STALE KONSTRUKCYJNE, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, parzysty Mechanika płynów, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, parzysty FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, parzysty Historia malarstwa i rzeŸby, SZCZEPAŃSKI Władysław prof. zw. dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŒĆ BUD., OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzysty GOSPODARKA ODPADAMI, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH., MICHAŁEK Anna mgr inż, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY INŻYNIERII ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA FINANSOWA, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SKÓRA Monika dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Ćwiczenia, tydzień Podstawy procesów konwersji energii, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM POŒREDNICTWA FINANSOWEGO, BANASIK Tomasz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, parzysty Niezawod.zasilania energiš elektrycznš, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, parzysty ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, parzysty WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH., MICHAŁEK Anna mgr inż, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Ćwiczenia, parzysty METROLOGIA PRODUKCYJNA, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK

Ćwiczenia, parzysty Bezpieczeństwo obiektów publicznych, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Ćwiczenia, Tyd. 10 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INFRASTRUKTURA TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Kryteria bezp. w proj. urz. przemysłow., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie układów elektr.(CAD), BARAN Remigiusz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień Miernictwo cyfrowe, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŒk, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień KANALIZACJA 1, KULICZKOWSKA, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE II, ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Wykład, parzysty Historia architektury polskiej, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, BANASIK Tomasz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, parzysty MATEMATYKA FINANSOWA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty Technika mikroprocesorowa 1, BARAN Remigiusz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Wykład, parzysty FIZYKA INŻYNIERSKA, GAJDEK Marek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, parzysty Inżynieria warstwy wierzchniej, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPÓŁCZESNE SYSTEMY KOMPUTEROWE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaaw. elem. wzornictwa maszyn i urzšdzeń, GRABA Marcin dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RENEWABLE ENERGY, ORMAN Łukasz dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a

Wykład, Tyg. 1-10 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ I USŁUGAMI, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, tydzień GEOMORFOLOGIA I GEOL. CZWARTORZĘDU, LUDWIKOWSKA KĘDZIA Małgorzata dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Wykład, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień PODSTAWY METROLOGII, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, tydzień POJAZDY SAMOCHODOWE, JURECKI Rafał dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Wykład, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
zajecia: 14.03; 04.04; 09.05;

Wykład, tydzień Cyfrowe sieci teletransmisyjne, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŒk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Gospodarka energetyczna, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŒk., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, tydzień OCZYSZCZANIE WODY 1, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, parzysty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, parzysty METROLOGIA PRODUKCYJNA, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, parzysty Modelowanie i budowa maszyn, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, Tyd. 5 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzajšca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU
31 osób

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuœ Łukasz mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT., NOWAK Joanna mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O, WOLKA Paweł mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzajšca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU
30 0sób

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Mechanika budowli 1, NOWAK Ewa mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Ćwiczenia, parzysty NEGOCJACJE, WIŒNIEWSKI Mateusz dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O, WOLKA Paweł mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK


Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie układów elektr.(CAD), BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, 08:00-10:35, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Laboratorium, parzysty Mikroprocesorowe systemy wbudowane, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Tyg. 1-18 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
rezerwacja 06, 13, 06, 2017 Geologia

Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A





Laboratorium, 11:40-14:00, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 2, SZCZEPAŃSKI Władysław prof. zw. dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

Laboratorium, 15:20-17:35, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY I MALARSTWO, SZCZEPAŃSKI Władysław prof. zw. dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA

Laboratorium, 15:35-17:50, tydzień INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 1, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L01_a




projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż, 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.- URBANISTYCZNE 2, SIUDA Maciej mgr inż. arch., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.- URBANISTYCZNE 2, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.- URBANISTYCZNE 2, BISKUP Kamil mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU, 202AU)B

parzysty LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A



Laboratorium, 10:50-13:30, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, 13:30-16:05, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Laboratorium, 15:00-17:10, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 1, JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., PIĽTEK Tomasz mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 2, 6, 8, 10, 12 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I






projekt, 15:00-18:00, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b


Œ
R
O
D
A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ORGANIZACJA I ZARZĽDZANIE, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Ćwiczenia, tydzień Mechanika ogólna I, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK KOSZTÓW DLA INŻYNIERÓW, JASZTAL Milena mgr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, tydzień GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI, MIELNIK Jerzy mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 1, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, parzysty ORGANIZACJA I ZARZĽDZANIE, ANDRUSZKO Lubow dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie komunikacji wizualnej, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA MATERIAŁÓW WYSOKOENERGET., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROGEOLOGIA, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, tydzień SYSTEMY TRANSPORTOWE, JAŒKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Wykład, tydzień Jakoœć energii elektrycznej, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Wykład, tydzień Podstawy programowania 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień MECHANIKA OGÓLNA, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, tydzień Sieci teleinformatyczne, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Komputerowe wspomaganie projektowania, KAZAŁA Robert dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień PRAWODASTWO BUDOWL.WODNE I W OCHR.ŒRODOW, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, tydzień HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, tydzień PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.10B, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty Podst. bud. i reg. napędów obiek. lataj., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, parzysty MASZYNY TECHNOL. DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, parzysty GEOMETRIA WYKREŒLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM
Zaj#cia odb#dN si# w pó#niejszym terminie

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, BIEDA Agnieszka dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L04_a
305KNB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO I FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROGEOLOGIA 2, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 USUWANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L01_a
301ZWA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, PARKA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŒĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, tydzień FIZYKA BUDOWLI, TELEJKO MAREK dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU, 202AU)B

projekt, tydzień OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 2, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L04_a
302SIB

projekt, tydzień ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, tydzień Instalacje elektryczne, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

projekt, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, BIEDA Agnieszka dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
302PIA

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, parzysty Podstawy projektowania, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

projekt, parzysty BUDOWNICTWO I FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L02_b

projekt, parzysty HYDROGEOLOGIA 2, NARTOWSKA Edyta dr inż., 2.21HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L02_b

projekt, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
304KNB

projekt, parzysty Bezp. pracy z urz. laserow. i plazm., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŒk, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, parzysty WODOCIĽGI 2, PARKA Anna dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

projekt, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, parzysty FIZYKA INŻYNIERSKA, GAJDEK Marek dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Grafika komputerowa, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROGEOLOGIA 2, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L02_a
31KWWB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROGEOLOGIA, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L01_a
101ISA

projekt, tydzień Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, tydzień AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

projekt, parzysty METEOROLOGIA KLIMATOLOGIA I OCHR.POWIET., SAŁATA Aleksandra mgr inż, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L01_a
101ISA

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a
201GKB

projekt, parzysty Podst. bud. i reg. napędów obiek. lataj., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

projekt, parzysty Zintegrowane systemy projektowania, ŁASKI Paweł dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301
201A

projekt, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15 TERMODYNAMIKA MATERIAŁÓW WYSOKOENERGET., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Elementy Dynamiki, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzajšca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU
30 0sób

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów 1, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
22 osoby

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Elementy Dynamiki, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
304KNB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a
101GKA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a
103GKA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, MALARSKA Izabela mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
302PIA

Laboratorium, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L06_a
303KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a
101GKB

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, MALARSKA Izabela mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L06_a
303KNB

Laboratorium, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
303KNA

Wykład, nieparzysty ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOTECHNIKA DROGOWA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezp. pracy z urz. laserow. i plazm., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, STĽPÓR Paweł dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, Tyg. 1, 3-6, 8-12 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, tydzień FIZYKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, tydzień Aeromechanika obiektów latajšcych, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.10B, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, tydzień PODSTAWY PRAWA, BIEDA Agnieszka dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, tydzień Maszyny elektryczne, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Metody diagnostyczne w technice uzbroj., BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, tydzień GEOLOGIA INŻYNIERSKA, PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Wykład, tydzień Podstawy techniki œwiatłowodowej 1, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŒk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień Systemy bezpieczeństwa, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, parzysty WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, parzysty ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty KATASTER FISKALNY - ZAŁOŻENIA USTAWOWE, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, parzysty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzysty MECHANIKA, WÓJCIK Stanisław dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, parzysty Bezp. w eksp. urz. mech. i inst. inż., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, parzysty Czynniki i skutki zagrożeń akustycznych, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA OGÓLNA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

Ćwiczenia, tydzień RACHUNEK KOSZTÓW DLA INŻYNIERÓW, JASZTAL Milena mgr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Ćwiczenia, tydzień GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI, MIELNIK Jerzy mgr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE I BANKOWOŒĆ, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA OGÓLNA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, parzysty EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, parzysty Bezp. w eksp. urz. mech. i inst. inż., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŒk, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, parzysty MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, nieparzysty STEROWNIKI CYFROWE I SIECI PRZEMYSŁOWE, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zagrożenia promieniowaniem przenikliwym, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Pomiary w obiektach mobilnych, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, Tyg. 1-10 RACHUNKOWOŒĆ ZARZĽDCZA, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, Tyg. 1-10 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 1-10 METROLOGIA, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD

Wykład, tydzień Technologia broni i amunicji, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, tydzień Metody projektowania systemów oœwietle., DELĽG Mariusz mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MIŁEK Tomasz dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Wykład, tydzień Telekomunikacja optyczna, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień METALOZNAWSTWO, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, tydzień PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty ASPEKTY PRAWNE BEZPIECZEŃSTWA DANYCH, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, parzysty WARUNKI WYKONAWSTWA I ODBIORU URZ. TECHN, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW

Wykład, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I

Wykład, parzysty HYDRAULIKA, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, Tyd. 3 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE, GRABAS Bogusław dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MAKROEKONOMIA, OKSANYCH Aleksander prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, TYBURCZYK Anna dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, tydzień Informatyczne systemy zarzšdzania, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, tydzień Techniki audiowizyjne, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŒk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, tydzień Techniki bardzo wysokiej częstotliwoœci, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, parzysty HYDROGEOLOGIA 2, NARTOWSKA Edyta dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, parzysty KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, parzysty Zaaw. techn. wytw. now. wzorów przemysł., GRABA Marcin dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, parzysty WSPOM. KOMPUT. PROJEK. PROC. OBR. PLAST., MIŁEK Tomasz dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, parzysty GEODEZJA 2, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, parzysty Metody komputerowe w mechatronice, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, SZOSTAK Iwona mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID15

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, BIEDA Agnieszka dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L06_a
302PIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
301PIA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

projekt, parzysty Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

projekt, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, BIEDA Agnieszka dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
302PIA

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a
202GKB

projekt, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
305KNB

projekt, parzysty INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Matematyka 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
23 osoby

Tyg. 6-15 MATEMATYKA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK
ZAJ#CIA WYR#WNAWCZE

Laboratorium, nieparzysty METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOTECHNIKA, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JURECKI Rafał dr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Jakoœć energii elektrycznej, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L02_a
3ND11B

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
302PIA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L04_b

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, tydzień BADANIA SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, tydzień METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW., JAŒKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 10MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L02_a
201TB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a
201TA

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

Laboratorium, tydzień BIOLOGIA ŒRODOWISKOWA, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L03_b

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a
101GKB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a
102GKA

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, tydzień Napęd elektryczny i automatyka napędu, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA UBYTKOWA, MAJ Piotr mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
103GKB

Laboratorium, parzysty TECHNIKI BEZWYKOPOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

Laboratorium, parzysty GEOTECHNIKA, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JURECKI Rafał dr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L01_b

Laboratorium, parzysty Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 E-BAZY DANYCH, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L05_a
203A

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-BAZY DANYCH, GĘBAL Grażyna mgr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŒĆ ZARZĽDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L01_a
201A

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, BIEDA Agnieszka dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L05_a
301PIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezp. w eksp. urz. mech. i inst. inż., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŒk, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projekt. spec. II - projekt. urzšdzeń, GRABA Marcin dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, tydzień WODOCIĽGI 2, PARKA Anna dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L02_b

projekt, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŒĆ ZARZĽDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a
202B

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, parzysty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, BIEDA Agnieszka dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
301PIA

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, ZARZYCKI Bartłomiej mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
301PIB

projekt, parzysty Projektowanie komunikacji wizualnej, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, parzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

projekt, parzysty Projekt. spec. II - projekt. urzšdzeń, GRABA Marcin dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L03_a
32IBWA

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, parzysty INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

Laboratorium, nieparzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L08_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCZYSZCZANIE WODY 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, tydzień Jakoœć energii elektrycznej, KaŸmierczyk Agata dr inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne 1, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, tydzień BAZY DANYCH, SITEK Paweł dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

Laboratorium, tydzień GEOLOGIA INŻYNIERSKA, PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, ŒMIGIELSKI Mateusz mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a
204GKB

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE II, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L01_a
31APA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Systemy i sieci telekomunikacyjne, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, BOREK Kamil mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
304KNB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., NOCOŃ Łukasz mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Laboratorium, tydzień GEOMETRIA WYKREŒLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, WOJNIAK Marta mgr, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
L02_b

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
103GKB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, PLIŻGA Dorota mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
102GKB

Laboratorium, parzysty OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, SIWOŃ Cezary dr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, BRACHA Gabriel mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L07_b

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzysty MASZYNY I URZĽDZENIA SPAWALNICZE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, Tyg. 3-6, 8-15 E-PODSTAWY INFORMATYKI, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L06_a
103B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 4-14 BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA, SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRAWO GOSPODARCZE, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCZYSZCZANIE WODY 1, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Przesyłanie energii elektrycznej, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA OGÓLNA, KYZIOŁ Jan dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SKÓRA Monika dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY METROLOGII, SIWOŃ Cezary dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Ćwiczenia, parzysty GEOLOGIA INŻYNIERSKA, PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technologie szybkiego prototypowania, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień Programowanie w języku C 1, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień PODSTAWY ZARZĽDZANIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, MAKRENEK Medard dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień Zagad.bezpiecz.ekspl.urzšdz.elektryczn., Mieczkowski Grzegorz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY LOGISTYKI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, parzysty TECHNOLOGIE ZAAWANSOWANE, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, Tyd. 14 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyd. 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzajšca - Matematyka 1, MASTERNAK Mateusz dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU
78 osób

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, Tyg. 2, 4 Wstęp do ochrony własn. intelektualnej, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, parzysty Zagad.bezpiecz.ekspl.urzšdz.elektryczn., Mieczkowski Grzegorz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

Wykład, Tyg. 2-11 EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyd. 13 Metaloznawstwo I, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M
UWAGA! ZALICZENIE - 31 maja 2017 r.! Godz. 17.00 grupy: L01 i L02. Godz. 18.00 grupy: L03 i L04.


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SIECI i INSTALACJE GAZOWE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L01_a
301ZWA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Instalacje elektryczne, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

projekt, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b; zajecia: 15.03; 05.04; 10.05; 07.06

projekt, tydzień Zastosowanie odnawialnych Ÿródeł energii, Psuj Krzysztof mgr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N L01_a
3ND11A

projekt, tydzień USUWANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L04_a
302SIB

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, PAŁA Robert mgr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

projekt, tydzień Zaaw. zagadn. w proj. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BUA

projekt, parzysty Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13

projekt, parzysty RACHUNKOWOŒĆ ZARZĽDCZA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a
201B

projekt, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, parzysty INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

Laboratorium, nieparzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPÓŁCZESNE SYSTEMY KOMPUTEROWE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STOPY ŻELAZA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, MŁODZIŃSKA Diana mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L04_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, PARZYCH Piotr prof. dr hab. inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
304KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne 1, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH W ŒROD. RAD C++, STRZAŁKOWSKI Krzysztof dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

Laboratorium, tydzień GEOLOGIA INŻYNIERSKA, PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIA

Laboratorium, tydzień BADANIA SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.33DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, tydzień METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW., JURECKI Rafał dr inż., 10MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Laboratorium, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, GORYCKI Łukasz mgr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, tydzień Systemy kodowe 2, FIJAŁKOWSKI Marek dr inż., 4.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, BOREK Kamil mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L06_a
304KNA

Laboratorium, tydzień BIOLOGIA ŒRODOWISKOWA, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, ŒMIGIELSKI Mateusz mgr inż., Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
103GKB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, WOJNIAK Marta mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
101GKB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a
101GKA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a
102GKB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, PLIŻGA Dorota mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
L05_b

Laboratorium, tydzień GEOLOGIA HISTORYCZNA Z PALEONTOLOGIĽ, TRELA Wiesław dr hab., Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI
IG ul Zgoda 21

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarzšdzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a
101A

Laboratorium, parzysty FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, parzysty PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a
301A

Laboratorium, parzysty TECHNIKI BEZWYKOPOWE, KUBICKA Urszula dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

Laboratorium, parzysty STALE KONSTRUKCYJNE, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_b

Laboratorium, parzysty Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, PIASTA Zdzisław dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 MAKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MIERZEJEWSKI Dmytro dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Ćwiczenia, tydzień Projektowanie produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, SĘK Andrzej dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 3.14B, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANSE, BOCHNACKA Dorota mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Elementy Dynamiki, SULERZ Aleksandra mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, MŁODZIŃSKA Diana mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L05_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a
201GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień EKPLOATACJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 15MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK ANGIELSKI IV ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI II, JĘZYK ANGIELSKI IV ID, 1.07C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, ŒMIGIELSKI Mateusz mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a
202GKB

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, PIETRALA Dawid mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień Metrologia 2, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I L01_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I L02_a
201IB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I L01_a
201IA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY CZASU RZECZYWISTEGO, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI CYFROWE I SIECI PRZEMYSŁOWE, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, tydzień BIOLOGIA ŒRODOWISKOWA, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b

Laboratorium, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, tydzień GEOMETRIA WYKREŒLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
103GKB

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L09_b

Laboratorium, parzysty Technologie szybkiego prototypowania, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, nieparzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
304KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a
202GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, ŒMIGIELSKI Mateusz mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a
203GKB

Laboratorium, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, SZYMONIAK TADEUSZ mgr inż., 1.18DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a
102GKA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE, KWARTNIK-PRUC Anita dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a
103GKA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, MALARSKA Izabela mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L04_a
302PIB

Laboratorium, parzysty WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
303KNA

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, MŁODZIŃSKA Diana mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L06_b

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

Laboratorium, Tyd. 3 BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Wykład, 17:10-19:30, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Fundamentowanie, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
32 osoby



Laboratorium, 11:40-14:00, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY I MALARSTWO, KOZUB Waldemar dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC

Laboratorium, 15:45-18:00, tydzień INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 1, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b



projekt, 10:30-12:45, Tyg. 3-4, 6, 8, 10 Tworzywa sztuczne i kompozyty, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 1, KRONER Andrzej dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L03_b

Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 1, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 3-4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA



C
Z
W
A
R
T
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Roboty mobilne, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuœ Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13

Ćwiczenia, tydzień Algorytmy i struktury danych, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12

Ćwiczenia, tydzień GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI, MIELNIK Jerzy mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 1, DUDZIK Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201

Ćwiczenia, parzysty Aeromechanika obiektów latajšcych, GRZYB Marta mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Ćwiczenia, parzysty OCZYSZCZANIE WODY 1, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, nieparzysty KANALIZACJA 1, LICHOSIK Dominika mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L02_b

projekt, nieparzysty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L10_a
35UTIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L09_a
35UTIA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L01_a
31KWWA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I
L02_b

projekt, parzysty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L08_a
34IMMB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L07_a
34IMMA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L06_a
33CADB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, GORECZNA Aleksandra mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty HYDROLOGIA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Badania mechanoskopijne, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy inżynierii odwrotnej, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOWANIE INTERNETOWE, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SOCJOLOGIA MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, Tyg. 1-8 ADMINISTRACJA SERWERAMI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, tydzień MECHANIKA PŁYNÓW, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzysty PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Wykład, parzysty FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E

Wykład, parzysty Projektowanie produktu, GRABA Marcin dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, parzysty ANTROPOLOGIA KULTURY WSI I MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty MECHANIKA BUDOWLI 1, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŒk, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo obiektów publicznych, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, Tyd. 3 ADVANCED METHODS OF PROBABILITY, EL NOUTY Charles prof., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 13, 15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGIKA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SERWIS POJAZDÓW, KURP Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY METROLOGII, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKU, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, Tyg. 1-8 REMEDIACJA ŒRODOWISKA GRUNTOWO-WODNEGO, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW

Wykład, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, tydzień Architektura procesów graficznych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŒK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień Zastosowanie odnawialnych Ÿródeł energii, KARYŒ Sławomir dr hab inż., ROLEK Jarosław dr inż., 1.06D, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, PACIOREK Zdzisław dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, tydzień Teoria obwodów 2, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWY MIAST 1, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, tydzień Maszyny elektryczne 1, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, NADOLSKI Roman prof.dr hab.inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Wykład, tydzień Modelowanie i symulacja komputerowa, WCIŒLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, parzysty PODSTAWY MARKETINGU, LIPCZUK V. prof., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, parzysty MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, parzysty FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, Tyd. 3 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MANAGEMENT OF INDUSTRIAL INNOVATIONS, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 5-12 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T
Grupa wyrównawcza

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY LOGISTYKI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy CAD w układach mechatronicznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, SZTECHMAN Jan dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., ŒRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Teoria sterowania i systemów 1, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŒk, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Rysunek techniczny maszynowy, MOLASY Robert dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 CENTRA LOGISTYCZNE, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, parzysty L-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, parzysty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, parzysty GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, parzysty Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Materiały budowlane, SPYCHAŁ Edyta dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
19 osób

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY MARKETINGU, LIPCZUK V. prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI, BLISTAN, 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a
102GKA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, KULESZA Łukasz dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L08_a
304KNB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 L-BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Towaroznawstwo materiałów niemetalowych, Chatys Rafał Dr hab.inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Wykład, Tyg. 1-16 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD

Wykład, tydzień Systemy i sieci telekomunikacyjne, BELKA Radosław dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień MATEMATYKA, KRUK Barbara dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Wykład, tydzień Teoria pola elektromagnetycznego, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Wykład, tydzień Przesyłanie energii elektrycznej, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11

Wykład, tydzień Metodyka prac służb BHP, WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BAZY DANYCH, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, parzysty PODSTAWY MIERNICTWA GÓRNICZEGO I TUNELI, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI

Wykład, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, parzysty MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2
grupa WYR#WNAWCZA

Wykład, parzysty Podstawy budowy broni, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I 101IS

Wykład, parzysty Sieci bezprzewodowe, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T

Wykład, parzysty INSTALACJE CO I WENTYLACJI, CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, parzysty Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie, GRABAS Bogusław dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 14, 16 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19 ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Rynek usług logistycznych, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, nieparzysty Elektrotechnika 2, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, nieparzysty GEODEZJA 2, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŒk., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI 1, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1-10 POLITYKA GOSPODARCZA UE, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, tydzień Eksploatacja urzšdzeń i instalacji, KARYŒ Sławomir dr hab inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Wykład, tydzień USUWANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, tydzień Architektura i systemy operac.komput.1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI, MIELNIK Jerzy mgr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień Sterowniki PLC, WCIŒLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Napęd i automatyka napędu elektrycznego, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŒk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO I FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, parzysty ZARZĽDZANIE LOKALIZACJĽ PRZEDSIĘBIORSTW, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty GEODEZJA 4, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, parzysty AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, parzysty Wzornictwo przemysłowe i unikatowe, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty Teoria sterowania, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŒk, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E

Wykład, parzysty GEOLOGIA DYNAMICZNA 2, WIATRAK Małgorzata dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, Tyg. 3-6, 12, 14 ADVANCED METHODS OF STATISTICS, EL NOUTY Charles prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ENERGETYKI/PODSTAWY SYSTEMU OZE, ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Wzornictwo przemysłowe i unikatowe, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, KARYŒ Sławomir dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 1, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, PAWIŃSKA Anna Dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, KRUK Barbara dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.20D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM POŒREDNICTWA FINANSOWEGO, BANASIK Tomasz dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Ćwiczenia, parzysty Eksploatacja urzšdzeń i instalacji, KARYŒ Sławomir dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY ENERGETYKI/PODSTAWY SYSTEMU OZE, ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ

Ćwiczenia, parzysty Gospodarka energetyczna, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, parzysty SERWIS POJAZDÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ I USŁUGAMI, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU

Ćwiczenia, tydzień SYSTEMY TRANSPORTOWE, Jaskólski Jacek Mgr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Ćwiczenia, parzysty LOGIKA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L06_a
303B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11

projekt, tydzień Metody projektowania systemów oœwietle., DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

projekt, parzysty PROTOTYPOWANIE NOWYCH WYROBÓW, SZMIDT Artur dr inż., 2.12C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a
301B

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a
201GKA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L02_a
31APB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L01_a
31APA

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO OGÓLNE, ZABOREK Radosław mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a
102GKA

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID12

projekt, tydzień ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L06_a
303B

projekt, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE, ZABOREK Radosław mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a
102GKB

projekt, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID15

Laboratorium, nieparzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zintegrowane systemy projektowania, BRACHA Gabriel mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI, BLISTAN, 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a
102GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA MASZYN, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Informatyka 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Informatyka 2, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, DETKA Małgorzata dr inż., Sikora Aleksandra dr inz., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne, Stawczyk Paweł mgr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, tydzień PETROLOGIA, SALWA Sylwester dr, TRELA Wiesław dr hab., Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIB IG ul Zgoda 21

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T L02_a
101TB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
101TA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY CZASU RZECZYWISTEGO, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, STRĽK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, parzysty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI, GIL Marcin mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a
101GKA

Laboratorium, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L03_b

Laboratorium, parzysty INŻYNIERIA POWIERZCHNI, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

Laboratorium, parzysty Technol. wykończ. w wzornictw. przemysł., KRAJCARZ Daniel mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Laboratorium, parzysty Informatyka 2, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L02_a
101B

Ćwiczenia, nieparzysty PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Mechanika techniczna II, KYZIOŁ Jan dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11

Ćwiczenia, tydzień Pomiary w obiektach mobilnych, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM POŒREDNICTWA FINANSOWEGO, BANASIK Tomasz dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE USŁUGAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Ćwiczenia, parzysty Podstawy budowy broni, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Ćwiczenia, parzysty TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, KANIOWSKI Robert dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 CENTRA LOGISTYCZNE, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, nieparzysty Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BuA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOSZTORYSOWANIE, KOTWA Anna dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L03_a
302SIA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, BĽBA Katarzyna mgr inż, 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie 3D, JANUS U. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SERWIS POJAZDÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROLOGIA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L02_b

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

projekt, tydzień WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., WCIŒLIK Sylwia dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L02_a
301ZWB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKOLOGIA I ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

projekt, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a
201BUA

projekt, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, parzysty PODSTAWY PREFABRYKACJI, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, parzysty INSTALACJE BUDOWLANE, PARKA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

projekt, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, parzysty SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BuA

projekt, parzysty KOSZTORYSOWANIE, KOTWA Anna dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L04_a
302SIB

projekt, parzysty Algorytmy i struktury danych, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

projekt, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
302PIA

projekt, parzysty GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

projekt, parzysty HYDROLOGIA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technologia broni i amunicji, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY AUTOMATYZACJI, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŒk, 0.35C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a
202GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a
204GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technologie szybkiego prototypowania, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
301PIB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
105BUA

Laboratorium, Tyg. 1-8 ADMINISTRACJA SERWERAMI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
201GKB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BRACHA Gabriel mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH W ŒROD. RAD C++, SZTECHMAN Jan dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK ZIP, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L03_a
32SOMA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-C

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W L01_a
201WA

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, Płaza Małgorzata mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

Laboratorium, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Laboratorium, tydzień GEOMETRIA I GRAFIKA INŻ. Z CAD 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.07A, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, SEMANIAK ALEKSANDRA mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarzšdzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 SPEDYCJA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L01_c

Laboratorium, parzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L03_b

Laboratorium, parzysty CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L02_a
101ISB

Laboratorium, parzysty AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŒk, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a
201A

Laboratorium, parzysty Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L04_a
32SOMB

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a
101B

Laboratorium, nieparzysty JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYCENA NIERUCHOMOSCI I KATASTER FISKALNY, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L04_a
302PIB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a
201GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 0.35C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1-7 ADMINISTRACJA SERWERAMI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a
204GKA

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, Płaza Małgorzata mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień GEOMETRIA WYKREŒLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

Laboratorium, parzysty AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 5-12 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI
Grupa wyrównawcza

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy CAD w układach mechatronicznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
13 osób

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, KULESZA Łukasz dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
304KNA

Wykład, Tyd. 4 MANAGEMENT OF INDUSTRIAL INNOVATIONS, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BuB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Kryteria bezp. w proj. urz. przemysłow., WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
204BuA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SIECI i INSTALACJE GAZOWE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L03_a
302SIA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDROGEOLOGIA, SZELĽG Bartosz dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L02_a
101ISB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

projekt, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE, KACZAN Anna mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a
101GKB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, parzysty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_b

projekt, parzysty SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BuA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L02_a
31PSBB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŒCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L01_a
31PSBA

projekt, parzysty REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
203BUB

projekt, parzysty SIECI i INSTALACJE GAZOWE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L02_a
301ZWB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCZYSZCZANIE WODY 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOWANIE INTERNETOWE, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI, GIL Marcin mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a
101GKB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i budowa maszyn, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L01_a
101ISA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA ELEKTRYCZNA, Stawczyk Paweł mgr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L02_a
101ISB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY METROLOGII, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, DETKA Małgorzata dr inż., Pięta Paweł mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L01_a
101AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L02_a
101AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 202AU

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień Metrologia II, GORYCKI Łukasz mgr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, tydzień Telekomunikacja optyczna, KACZMAREK Tomasz dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 202AU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L03_a
102AA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, WOJNIAK Marta mgr, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
101GKA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
103GKA

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, PLIŻGA Dorota mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L06_a
102GKA

Laboratorium, tydzień PETROLOGIA, SALWA Sylwester dr, TRELA Wiesław dr hab., Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIA IG ul Zgoda 21

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 MATERIAŁOZNAWSTWO, KRAJCARZ Daniel mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, parzysty Badania mechanoskopijne, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, SMOK Krzysztof mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L02_a
101ISB

Laboratorium, parzysty CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, parzysty Miernictwo cyfrowe, Serwicki Teodor mgr inż., 5.07D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, parzysty Zintegrowane systemy projektowania, BRACHA Gabriel mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Laboratorium, parzysty OCZYSZCZANIE WODY 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L02_b

Laboratorium, parzysty Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, parzysty INŻYNIERIA ELEKTRYCZNA, Stawczyk Paweł mgr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L01_a
101ISA

Laboratorium, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

Laboratorium, parzysty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 NEGOCJACJE, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L05_a
303A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĽK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komputerowe wspomaganie projektowania, Stršczyński Paweł mgr inż., 2.25DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA MASZYN, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie w języku C 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI INFORMACYJNE, STĽPÓR Paweł dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
302PIA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Czynniki i skutki zagrożeń akustycznych, KANIOWSKI Robert dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1-12 NEGOCJACJE, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a
302B

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 4, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a
201GKA

Laboratorium, tydzień GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
305KNB

Laboratorium, tydzień D-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a
101B

Laboratorium, tydzień Telekomunikacja analogowa i cyfrowa 1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, tydzień Technika wysokich napięć 2, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI IV, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203
201A

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, tydzień Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, WOJNIAK Marta mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
L04_b

Laboratorium, tydzień Informatyczne systemy zarzšdzania, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a
102A

Laboratorium, parzysty MIERNICTWO CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, KACZAN Anna mgr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

Laboratorium, parzysty Aeromechanika obiektów latajšcych, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, parzysty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, parzysty TECHNIKI INFORMACYJNE, STĽPÓR Paweł dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzysty Czynniki i skutki zagrożeń akustycznych, KANIOWSKI Robert dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, parzysty PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 3-14 E-PODSTAWY INFORMATYKI, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a
301A

projekt, nieparzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, ŒCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INSTALACJE BUDOWLANE, BĽBA Katarzyna mgr inż, 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, tydzień Metody projektowania systemów oœwietle., DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

projekt, tydzień WODOCIĽGI 2, PARKA Anna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L03_b

projekt, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BANASIK Tomasz dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303
Sala 0.26C

projekt, tydzień WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, WCIŒLIK Sylwia dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L03_a
302SIA

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a
202GKA

projekt, parzysty MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

projekt, parzysty KONSTRUKCJE METALOWE 2, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, parzysty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a
204GKA

projekt, parzysty GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD
303BD-A

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
301PIB

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA

Ćwiczenia, Tyg. 1-16, 18 Grupa powtarzajšca - Matematyka 1, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
31 0sób

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, 17:10-19:30, Tyg. 1-18 Grupa powtarzajšca - Konstrukcje betonowe 1, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
17 osób

Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 1, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 2, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

Laboratorium, parzysty Sterowniki PLC, Suchenia Karol mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Wykład, tydzień MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
grupa poscigowa z mechaniki i wytrzymalosci materialow 2






Laboratorium, 15:35-17:50, tydzień INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 1, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L02_b


P
I
š
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO, MAKRENEK Medard dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy kontrolno-pomiarowe, WOŒ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wsp. proj. i wytw. CAD/CAM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WODOCIĽGI 2, LISOWSKA Justyna dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, Tyg. 1-15 MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, tydzień Mechanika ogólna I, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, tydzień Układy logiki programowalnej 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 115DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień MATEMATYKA 2, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, tydzień ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, HEJMANOWSKA Beata prof. dr hab. inž., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 301PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 302PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 303KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 304KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 305KN

Wykład, parzysty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty Zarzšdzanie w przedsięb.energetycznych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11

Wykład, parzysty INSTALACJE SANITARNE 2, LISOWSKA Justyna dr inż., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo transportu wewnętrznego, GRABAS Bogusław dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, nieparzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M
Grupa wyrównawcza

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODST. PRAWNE W ENERGETYCE ODNAWIALNEJ, PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PLANOWANIE GOSP. ODPADAMI W GMINIE, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW

Wykład, Tyg. 1-8 Metaloznawstwo I, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, Tyg. 1-10 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE 2, UZARSKA Izabela dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
09, 06, 2017 jednorazowe przeniesienie wykeadu

Wykład, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, tydzień TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, HEJMANOWSKA Beata prof. dr hab. inž., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK

Wykład, Tyg. 2, 4 Wstęp do ochrony własn. intelektualnej, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, parzysty Podstawy projektow. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzysty PODSTAWY ENERGETYKI/PODSTAWY SYSTEMU OZE, PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, parzysty MIERNICTWO CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, TYBURCZYK Anna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS

Wykład, parzysty Nowoczesne powłoki w silnikach spalinow., ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, parzysty ENGINEERING THERMODYNAMICS, WCIŒLIK Sylwia dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 302SI

Wykład, Tyg. 3-6, 12-14 ADVANCED METHODS OF PROBABILITY, EL NOUTY Charles prof., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 8, 10 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyd. 15 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĽDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, KULESZA Łukasz dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L07_a
304KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĽK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPEDYCJA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_c

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L03_a
302PIA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L03_a
202GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, HEJMANOWSKA Beata prof. dr hab. inž., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L05_a
303KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ
L03_b

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, tydzień Układy logiki programowalnej 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 115DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, BRACHA Gabriel mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, parzysty Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, ZUSKA Andrzej dr inż., 15MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, parzysty OCHRONA ŒRODOWISKA W TRANSPORCIE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 32DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, parzysty Systemy kontrolno-pomiarowe, WOŒ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, parzysty TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L04_a
202GKB

Laboratorium, parzysty MIERNICTWO CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, KACZAN Anna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS
L01_b

Laboratorium, parzysty Komp. wsp. proj. i wytw. CAD/CAM, WIJAS Marta mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

Laboratorium, parzysty FIZYKA 2, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 L03_a
102GKA

Laboratorium, Tyg. 3-14 L-BAZY DANYCH, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L05_a
203A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, ANCZYKOWSKI P. mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, nieparzysty Programowanie komputerów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technol. wykończ. w wzornictw. przemysł., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEODEZJA 2, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, Tyg. 1-12 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień Metrologia 2, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Wykład, tydzień REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
9, 06, 2017 jednorazowe przeniesienie wykeadu

Wykład, tydzień KARTOGRAFIA GEOL. i GEOLOG-INŻYNIERSKA, WIATRAK Małgorzata dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, ANCZYKOWSKI P. mgr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ORGANIZACJA I ZARZĽDZANIE, LIPCZUK V. prof., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203

Wykład, parzysty METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW., Więckowski Dariusz dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, parzysty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 1, WCIŒLIK Wiktor mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 103OZ

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L07_a
204GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
301PIA

Laboratorium, parzysty TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L08_a
204GKB

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, KULESZA Łukasz dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L09_a
305KNA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE, KULESZA Łukasz dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L10_a
305KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.21C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L05_a
103A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L01_a
201GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.07HA, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L01_a
101ISA (od polowy semestru zajecia w 2.16Energis)

Laboratorium, tydzień WSPOM. KOMPUT. W TECHNICE SAMOCHODOWEJ, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a
205BUA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień Techniki komputerowe w projektowaniu, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, parzysty FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 I L02_a
101ISB

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, parzysty TWORZYWA SZTUCZNE, WÓJCIKIEWICZ Zbigniew mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzysty METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a
201B

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JURECKI Rafał dr inż., 15MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA II, ŁASKI Paweł dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, parzysty OCHRONA ŒRODOWISKA W TRANSPORCIE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 32DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, parzysty SPEDYCJA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_c

Laboratorium, parzysty TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L02_a
201GKB

Laboratorium, Tyg. 3-14 ZARZĽDZANIE BAZAMI DANYCH - SQL, DETKA Marcin dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a
201B

Wykład, 09:50-12:25, Tyg. 1, 3, 5, 7, 13 Projektowanie wnętrz, HAUPT Patrycja dr in–. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKPLOATACJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Więckowski Dariusz dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

projekt, nieparzysty SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BuB

projekt, nieparzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
202BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
202BUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L08_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŒĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB
L09_c

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a
301B

projekt, parzysty GEOMATICS AND VOCABULARY, KULESZA Łukasz dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L05_a
303KNA

projekt, parzysty FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
203BUA

projekt, parzysty Projekt zespołowy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14

projekt, parzysty Architektura procesów graficznych, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

projekt, parzysty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
301PIB

projekt, parzysty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, HEJMANOWSKA Beata prof. dr hab. inž., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L06_a
303KNB

projekt, parzysty PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a
201BUB

projekt, parzysty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L01_a
301PIA



Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy elektroniki 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T 3TD12

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA BUDOWLI, KUBICKA Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, parzysty Podstawy elektroniki 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 MATEMATYKA 2, PAWIŃSKA Anna Dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 204GK
GRUPA WYR#WNAWCZA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH, MAKRENEK Medard dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Teoria sterowania i systemów 1, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID12

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA REGULACJI I, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, PAWIŃSKA Anna Dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 102GK

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, parzysty FIZYKA II, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W
Grupa wyrównawcza

Ćwiczenia, parzysty Podstawy automatyki, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA REGULACJI I, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Ćwiczenia, tydzień Metody probablistyczne i statystyka, Kubuœ Łukasz mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID17

Ćwiczenia, tydzień Mechanika ogólna I, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/2 103GK

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 202AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIB

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301

Ćwiczenia, parzysty MATEMATYKA 2, PAWIŃSKA Anna Dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU

Ćwiczenia, parzysty Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11

Laboratorium, nieparzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L05_a
203GKA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L02_a
301PIB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA, HEJMANOWSKA Beata prof. dr hab. inž., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L06_a
303KNB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GEOMATICS AND VOCABULARY, KULESZA Łukasz dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/2 L05_a
303KNA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MIERNICTWO CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE, WCIŒLIK Sylwia dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 201IS, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/2 202IS
L02_b

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

Laboratorium, parzysty TELEDETEKCJA I FOTOINTERPELACJA, KRAMARCZYK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/2 L06_a
203GKB

Laboratorium, Tyg. 3-12 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, JANUS U. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB




projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a
205BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY LOGISTYKI, KRZYSZOWSKA Patrycja mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a
102A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, PIOTROWICZ Elżbieta mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
204BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU, 202AU)B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy programowania 2, Krechowicz Adam mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID15

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
105BUB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L11_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Nowoczesne powłoki w silnikach spalinow., ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_c

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŒĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB
L10_c

projekt, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 O 102OZ
L01_b; zajecia:17,03; 07.04; 12.05;

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

projekt, tydzień WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., WCIŒLIK Sylwia dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/2 L01_a
301ZWA

projekt, tydzień GEOMORFOLOGIA I GEOL. CZWARTORZĘDU, WIATRAK Małgorzata dr,