Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Układy arytmetyczno-logiczne Uwagi 1ID11B
Sale 1.15DH Wykładowcy GŁUSZEK Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty HISTORIA MYŚLI EKONOMICZNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy GŁÓWKA Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6-13, 10/09/17 ... 12/25/17
Przedmioty HISTORIA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy GŁÓWKA Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI Uwagi L01
Sale 2.31C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI Uwagi L04
Sale 2.31C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD



Poniedziałek 08:00-09:50 Kategoria - BRAK
Tyg. 3, 7, 9, 10/16/17 ... 11/27/17
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja
Sale 3.11C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI Uwagi L02
Sale 2.32C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI Uwagi L05
Sale 4.18C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA DLA INŻYNIERÓW Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA DLA INŻYNIERÓW Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI Uwagi L03
Sale 2.32C Wykładowcy GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE WODY 2 Uwagi L03_b
Sale 4.29aA Wykładowcy GÓRSKA Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE WODY 2 Uwagi L02_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy GÓRSKA Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE WODY 2 Uwagi L01_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy GÓRSKA Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Uwagi L03_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII Uwagi L01_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty HYDRAULIKA 2 Uwagi 201IuA
Sale 1.07HA Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII Uwagi L02_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty HYDRAULIKA 2 Uwagi 201IuB
Sale 1.07HA Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII Uwagi L03_b
Sale 1.07HA Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty HYDRAULIKA 2 Uwagi 201IuB
Sale 1.07HA Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Uwagi L01_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty INŻYNIERIA WODNA Uwagi L02_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty HYDRAULIKA 2 Uwagi 201IuA
Sale 1.07HA Wykładowcy GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Elektrownie konwencjonalne Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Gębczyk Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Niezawodność w energetyce Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Gębczyk Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Technologia maszyn energetycznych Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Gębczyk Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PLANOWANIE PRZESTRZENNE Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PLANOWANIE PRZESTRZENNE Uwagi 301AUA
Sale 17A Wykładowcy HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PODSTAWY NAUK O ZIEMI Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY NAUK O ZIEMI Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PODSTAWY NAUK O ZIEMI Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi 302PIA
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY NAUK O ZIEMI Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PLANOWANIE PRZESTRZENNE Uwagi 302AUA
Sale 17A Wykładowcy HECIAK Jakub dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a



Wtorek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L01_b
Sale 3.27A Wykładowcy HECIAK Jakub dr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 104BUA
Sale 3.21A Wykładowcy HECIAK Jakub dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 104BUB
Sale 3.21A Wykładowcy HECIAK Jakub dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 103BUA
Sale 3.21A Wykładowcy HECIAK Jakub dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PLANOWANIE PRZESTRZENNE Uwagi 301AUB
Sale 17A Wykładowcy HECIAK Jakub dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 102BUB
Sale 3.21A Wykładowcy HECIAK Jakub dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATEMATYKA DYSKRETNA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-5, 10/02/17 - 10/30/17
Przedmioty REPETYTORIUM Z MATEMATYKI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty MATEMATYKA DYSKRETNA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 6-15, 11/06/17 - 01/08/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty MATEMATYKA DYSKRETNA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-5, 10/03/17 - 10/31/17
Przedmioty REPETYTORIUM Z MATEMATYKI Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 6-15, 11/07/17 - 01/09/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 11-15, 12/12/17 - 01/09/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-5, 10/04/17 - 11/01/17
Przedmioty REPETYTORIUM Z MATEMATYKI Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 6-10, 11/08/17 - 12/06/17
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 11-15, 12/13/17 - 01/10/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-15, 10/05/17 - 01/11/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-15, 10/06/17 - 01/12/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 11-15, 12/15/17 - 01/12/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PRAWO TRANSPORTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy HYB Lech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PRAWO TRANSPORTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy HYB Lech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWA DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy IWAŃSKI Marek prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty UTRZYMANIE DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy IWAŃSKI Marek prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 205BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 203BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 204BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 204BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 203BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 201BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 205BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 201BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI Uwagi L01_b
Sale 208CL Wykładowcy JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI Uwagi L03_b
Sale 208CL Wykładowcy JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI Uwagi L02_b
Sale 208CL Wykładowcy JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Inżyniera materiałowa Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy JANION Romuald dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Inżyniera materiałowa Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy JANION Romuald dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Inżyniera materiałowa Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy JANION Romuald dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Język obcy Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 4.15D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 3/3



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Język obcy I Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I