Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Piątek 08:00-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty TEORIA REGULACJI I Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy FARANA Radim prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A



Piątek 11:40-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Selected Prob. of Control Theory and Ap. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy FARANA Radim prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE 3 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA Uwagi 201OZA
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy FAŁDZIŃSKA WIOLETTA mgr inż., SŁOWAK Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy FAŁDZIŃSKA WIOLETTA mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA Uwagi 201OZB
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy FAŁDZIŃSKA WIOLETTA mgr inż., SŁOWAK Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-2, 4-5, 9, 12-13, 15, 02/26/18 ... 06/04/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 101A
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-2, 4-5, 9, 12-13, 15, 02/26/18 ... 06/04/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 101B
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4-5, 9, 12-13, 15, 03/05/18 ... 06/04/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 102B
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2-4, 6-7, 10-11, 14, 03/05/18 ... 05/28/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 203A
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E L04_em



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyd. 8, 04/16/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 102B
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyd. 15, 06/04/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Poniedziałek 19:00-20:50 projekt
Tyd. 15, 06/04/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 102A
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 15, 03/06/18 ... 06/05/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 302B
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6-7, 10-11, 14-15, 03/06/18 ... 06/05/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4-5, 8-9, 12-13, 03/06/18 ... 05/22/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 102B
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Wtorek 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyd. 10, 05/01/18
Przedmioty BRAK Uwagi Zaliczenie. Rezerwacja sali 2.07C dnia 10 lipca 2018 roku- godz. 11.40-12.25
Sale 2.07C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-2, 4, 7, 9, 12-13, 02/28/18 ... 05/23/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 102A
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2-4, 6, 9, 11, 14, 03/07/18 ... 05/30/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyd. 15, 06/06/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-2, 4-5, 9-10, 12-13, 03/01/18 ... 05/24/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2-4, 6-7, 11, 14-15, 03/08/18 ... 06/07/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyd. 3, 03/15/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 301B
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 15, 03/09/18 ... 06/08/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 302A
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 15, 03/09/18 ... 06/08/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 301A
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyd. 10, 05/04/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 102B
Sale 2.04C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyd. 15, 06/08/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA Uwagi 301B
Sale 5.01C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Elektroenergetyka Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy FILIPIAK Sylwester dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Gospodarka energetyczna Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy FILIPIAK Sylwester dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Metody optymalizacji w elektroen.przem. Uwagi 3ED11A
Sale 2.24DH Wykładowcy FILIPIAK Sylwester dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Metody optymalizacji w elektroen.przem. Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy FILIPIAK Sylwester dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH. Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty INFRASTRUKTURA TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy FRANKOWSKI Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty INFRASTRUKTURA TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy FRANKOWSKI Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SYSTEMY TRANSPORTOWE Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy FREJ Damian
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH. Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH. Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty WSTĘP DO KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCH. Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE Uwagi 103GKA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE Uwagi 102GKB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L03_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE Uwagi 103GKA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L05_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE Uwagi 102GKB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L03_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GEODEZJA 4 Uwagi 203GKB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L03_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT. Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT. Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty RACHUNEK WYRÓW. I MODELE STAT. W GEOMAT. Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Budowa i eksploatacja napędów maszyn Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy GAPIŃSKI Daniel dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi L05_c
Sale 1.10B Wykładowcy GAPIŃSKI Daniel dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi L04_c
Sale 1.10B Wykładowcy GAPIŃSKI Daniel dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Budowa i eksploatacja napędów maszyn Uwagi BRAK
Sale 1.10B Wykładowcy GAPIŃSKI Daniel dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP



Wtorek 11:40-14:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE Uwagi 101AUB
Sale 3.19A Wykładowcy GARDYŃSKA-KIELIŚ Ewelina mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a



Czwartek 08:20-11:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty PROJ. ARCH. I OSADNICTWA WIEJSKIEGO Uwagi L02_b
Sale 3.19A Wykładowcy GARDYŃSKA-KIELIŚ Ewelina mgr i, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty SPECJALE PROC. W TECH. WODY I SCIEKÓW Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PLANOWANIE GOSP. ODPADAMI W GMINIE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy GAWDZIK Jarosław dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE WODY 1 Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy GAWDZIK Jarosław dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty WODA DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy GAWDZIK Jarosław dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Systemy CAD w układach mechatronicznych Uwagi 2ED11A
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Systemy CAD w układach mechatronicznych Uwagi BRAK
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11



Czwartek 15:20-19:00 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Maszyny elektryczne 1 Uwagi 2ED11A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a



Czwartek 15:20-19:00 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Maszyny elektryczne 1 Uwagi 2ED12A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Elektromechaniczne systemy napędowe Uwagi 2ED25B
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Elektromechaniczne systemy napędowe Uwagi 2ED25A
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a



Piątek 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych Uwagi 1ED21B
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Elektromechaniczne systemy napędowe Uwagi 2ED21A
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Elektromechaniczne systemy napędowe Uwagi 2ED22A
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a



Piątek 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych Uwagi 1ED21A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn III Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn III Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk, LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Podstawy projektowania Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty KOMERCJALIZACJA NOWYCH PRODUKTÓW Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PODSTAWY METODOLOGII BADAŃ NAUKOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/06/18 ... 05/01/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY METODYKI BADAŃ NAUKOWYCH Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE Uwagi BRAK
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L05_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE Uwagi po uzgodnieniu z prowadzacym zajecia od 17.10 do 19.00
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L05_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE Uwagi 203GKB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L06_a



Wtorek 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 02/27/18 ... 04/10/18
Przedmioty GEODEZJA 4 Uwagi 202GKB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L04_a



Wtorek 08:00-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty GEODEZJA 4 Uwagi 202GKA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L05_a



Wtorek 08:00-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE Uwagi 202GKB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L04_a



Wtorek 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty GEODEZJA 4 Uwagi 203GKA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L06_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE GIS w INŻ. ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty KARTOGRAFIA I WIZUALIZACJE TEMATYCZNE Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 L06_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty ARCHITEKTURA WSPÓŁCZESNA Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Wtorek 11:40-14:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE Uwagi 101AUA
Sale 3.19A Wykładowcy GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty ARCHITEKTURA WSPÓŁCZESNA Uwagi BRAK
Sale 3.19A Wykładowcy GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ARCHITEKTURA WSPÓŁCZESNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Środa 13:30-16:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty PROJ. ARCH. URB. OB. SPORT. I REKREAC. Uwagi 121AUA
Sale 3.19A Wykładowcy GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty PODSTAWY METROLOGII Uwagi 2ND11A
Sale 5.18D Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11