Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Technika świetlna Uwagi 3ED11A
Sale 2.26DH Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Instalacje i technika oświetleniowa Uwagi 3ND11A
Sale 2.26DH Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED12A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED12B
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ND11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Technika świetlna Uwagi 3ED11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED11B
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Instalacje i technika oświetleniowa Uwagi 3ND11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Piątek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID11A
Sale 1.20D Wykładowcy DENIZIAK Roman dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L01_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy DENIZIAK Roman dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.10D Wykładowcy DENIZIAK Roman dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Bezpieczeństwo systemów i inst. przem. Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 112HB Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 112HB Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Bezpieczeństwo systemów i inst. przem. Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty CAMD/CAMS Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty CAMD/CAMS Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi 101IuA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL Uwagi BRAK
Sale 3.17C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL Uwagi BRAK
Sale 3.08C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101B
Sale 3.09C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Informatyka 1 Uwagi 1ED12A
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Teoria obwodów 3 Uwagi 2ED11A
Sale 5.11D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Informatyka 1 Uwagi 1ED11B
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID13A
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID14A
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Projektowanie mechatroniczne Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Techniczne środki ochronne Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŚLNA Uwagi 101IuA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.08A Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŚLNA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101OZB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.08A Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŚLNA Uwagi 101IuB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101OZA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Historia architektury powszechnej Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Historia sztuki, architektury i wzornic. Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1 Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 3 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 402A
Sale 4.30C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 401A
Sale 4.30C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 402B
Sale 4.25C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 401B
Sale 4.25C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Niekonwencjonalne metody wytwarzania Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy Dudek Dominik dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy Dudek Dominik dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Obróbki wykończeniowe Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy Dudek Dominik dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Matematyka 3 Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Matematyka 3 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 4.29A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi L01_b
Sale 4.29A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 305BUA
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi L02_b
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 305BUB
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-8, 10/03/17 - 11/21/17
Przedmioty Inżynieria materiałów metalowych Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 9-15, 11/28/17 - 01/09/18
Przedmioty Inżynieria materiałów metalowych Uwagi BRAK
Sale 112HB Wykładowcy DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Metaloznawstwo II Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK. Uwagi L01_b
Sale 106CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Poniedziałek 09:50-11:40 Kategoria - BRAK
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BRAK Uwagi Konsultacje
Sale 111CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TEORIA REGULACJI II Uwagi 302AB
Sale 208CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Środa 09:50-11:40 Kategoria - BRAK
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty BRAK Uwagi Konsultacje
Sale 111CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TEORIA REGULACJI II Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TEORIA REGULACJI II Uwagi 302AA
Sale 208CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TEORIA REGULACJI II Uwagi 301AA
Sale 208CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TEORIA REGULACJI II Uwagi 301AB
Sale 208CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK. Uwagi L02_b
Sale 106CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK. Uwagi L03_b
Sale 106CL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty TEORIA REGULACJI II Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy DZIECHCIARZ Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 103AA
Sale 2.06B Wykładowcy DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L05_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2-4, 10/09/17 - 10/23/17
Przedmioty MECHANIKA DOŚWIADCZALNA Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty MECHANIKA DOŚWIADCZALNA Uwagi BRAK
Sale 4HB Wykładowcy DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty MECHANIKA DOŚWIADCZALNA Uwagi BRAK
Sale 4HB Wykładowcy DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi Uwaga to jest grupa laboratoryjna L07
Sale 2.06B Wykładowcy DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi L01_b
Sale 1.10B Wykładowcy DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Środa 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI