Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT. Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/11/17 ... 12/06/17
Przedmioty EKONOMETRIA Uwagi 202B
Sale 4.18C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON. Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT. Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/05/17 ... 11/30/17
Przedmioty EKONOMETRIA Uwagi 201B
Sale 2.32C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 10/05/17 - 12/07/17
Przedmioty EKONOMETRIA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/05/17 - 12/07/17
Przedmioty ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT. Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/12/17 ... 12/07/17
Przedmioty EKONOMETRIA Uwagi 201A
Sale 1.07C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L02_b
Sale 106HB Wykładowcy Bucki Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L02_b
Sale 106HB Wykładowcy Bucki Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Techniki wytwarzania / Techn. of prod. Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy Bucki Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty UTRZYMANIE DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 301GIB
Sale 2.13A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 301GIA
Sale 2.13A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a



Środa 15:20-16:10 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID13B
Sale 3.12D Wykładowcy BUGAJSKA Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Informatyka 1 Uwagi 1ED11A
Sale 3.12D Wykładowcy BUGAJSKA Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Teoria obwodów 1 Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy BUGAJSKA Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Teoria obwodów 1 Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy BUGAJSKA Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101MB
Sale 3.22B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L01_b
Sale 3.22B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101AB
Sale 3.22B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L02_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 102MA
Sale 3.22B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L03_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty MECHANIKA OGÓLNAII Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101AA
Sale 3.22B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MECHANIKA OGÓLNAII Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 102AA
Sale 3.22B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L03_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101MA
Sale 3.22B Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Maszyny i systemy produkcyjne Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Maszyny i systemy produkcyjne Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Maszyny i systemy produkcyjne Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KANALIZACJA 2 Uwagi L02_b
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty KANALIZACJA 2 Uwagi L01_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty KANALIZACJA 2 Uwagi L02_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty KANALIZACJA 2 Uwagi L03_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE Uwagi 122AUB
Sale 17A Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty INSTALACJE SPECJALNE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty INSTALACJE SPECJALNE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 201BUB
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 204BUA
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 205BUB
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 201BUA
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 205BUA
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 203BUB
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 203BUA
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty HYDRAULIKA I HYDROLOGIA Uwagi 204BUB
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC. Uwagi 302AB
Sale 208CL Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC. Uwagi 302AA
Sale 208CL Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC. Uwagi BRAK
Sale 208CL Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Mechanika stosowana Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Mechanika techniczna I Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Mechanika techniczna I Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 10/16/17 ... 12/25/17
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 202B
Sale 3.16C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 10/16/17 ... 12/25/17
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 301B
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 10/23/17 ... 01/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 201B
Sale 3.16C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 10/23/17 ... 01/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 302A
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 10/23/17 ... 01/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 202A
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3-15, 10/04/17 ... 01/10/18
Przedmioty EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ Uwagi 301B
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 10/18/17 ... 12/27/17
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 302B
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Czwartek 09:50-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja
Sale BRAK Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż., NOWAKOWSKA Marzena dr hab., PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyd. 2, 10/12/17
Przedmioty EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ Uwagi 301B
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi 101IuB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101A
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE Uwagi 301AB
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE Uwagi 302AA
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE Uwagi 301AA
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE Uwagi 302AB
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW Uwagi L02_b
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW Uwagi L03_b
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW Uwagi L01_b
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW Uwagi L04_b
Sale 101CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC. Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE Uwagi L02_b
Sale 205HCL Wykładowcy CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE Uwagi L01_b
Sale 205HCL Wykładowcy CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE Uwagi L03_b
Sale 205HCL Wykładowcy CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy teleinformatyczne w transporcie Uwagi L04_b
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy CHABA Rafał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy teleinformatyczne w transporcie Uwagi L01_b
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy CHABA Rafał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy teleinformatyczne w transporcie Uwagi L05_b
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy CHABA Rafał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Systemy teleinformatyczne w transporcie Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy CHABA Rafał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Systemy teleinformatyczne w transporcie Uwagi L03_b
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy CHABA Rafał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Systemy teleinformatyczne w transporcie Uwagi L02_b
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy CHABA Rafał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 7-18, 11/13/17 - 01/29/18
Przedmioty TOWAROZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy CHATYS RAFAŁ dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-6, 10/04/17 - 11/08/17
Przedmioty TOWAROZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy CHATYS RAFAŁ dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TOWAROZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy CHATYS RAFAŁ dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TOWAROZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy CHATYS RAFAŁ dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301