Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L05_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L05_a



Wtorek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L06_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 4.18C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 4.18C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Czwartek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 4.18C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/09/18 ... 05/04/18
Przedmioty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty SOME ASPECTS OF MATERIALS STRENGTH Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty MANAGEMENT OF INDUSTRIAL INNOVATIONS Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI Uwagi 122TBA
Sale 4.29A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI Uwagi 122TBB
Sale 4.29A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH Uwagi 301TBB
Sale 5.30A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH Uwagi 301TBA
Sale 5.30A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD. Uwagi BRAK
Sale 2.20DH Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD. Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Zakłócenia w układach elektroenerget. Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Instalacje elektryczne Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie procesorów sygnałowych Uwagi 3ED12A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie usług sieciowych Uwagi 1ID22A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie procesorów sygnałowych Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie procesorów sygnałowych Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie procesorów sygnałowych Uwagi 1ED22A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie procesorów sygnałowych Uwagi 1ED22B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Programowanie procesorów sygnałowych Uwagi 1ED22B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Programowanie usług sieciowych Uwagi 1ID21A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Programowanie usług sieciowych Uwagi 1ID21B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Teoria sterowania Uwagi 2ED11A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Programowanie procesorów sygnałowych Uwagi 1ED22A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii sterowania Uwagi 1ED22A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Programowanie usług sieciowych Uwagi 1ID22B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii sterowania Uwagi 1ED22B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 201OZA
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD. Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 201OZB
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 L02_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty METODY BADAŃ RUROCIĄGÓW Uwagi BRAK
Sale 00.12 ENER Wykładowcy ZIĘBA Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty METODY BADAŃ RUROCIĄGÓW Uwagi BRAK
Sale 00.12 ENER Wykładowcy ZIĘBA Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi L02_b
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi 301A
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi 201A
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi L01_b
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi 201AA
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi 301B
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi 201TA
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi 201TB
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L02_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi 201B
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP



Poniedziałek 13:30-17:10 Wykład
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 03/19/18 ... 05/14/18
Przedmioty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi Uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 1.07B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu samoch. II Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTEM SAM. Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH. Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty BUDOWA SAMOCHODÓW I CIĄGNIKÓW II Uwagi BRAK
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty WSPOM. KOMPUT. W TECHNICE SAMOCHODOWEJ Uwagi BRAK
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi 201TA
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty TUNELOWANIE I METODY TARCZOWE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty BEZWYKOPOWA BUDOWA SIECI Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE GAZOWE Uwagi L02_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE GAZOWE Uwagi L03_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE GAZOWE Uwagi L01_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE GAZOWE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Architekt., program. i zast. mikrokontr. Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ Uwagi 302B
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ Uwagi 301A
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty CENTRA LOGISTYCZNE Uwagi 301B
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ Uwagi 302A
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ Uwagi 301B
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty CENTRA LOGISTYCZNE Uwagi 302B
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty CENTRA LOGISTYCZNE Uwagi 301A
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty CENTRA LOGISTYCZNE Uwagi 302A
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a



Czwartek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 3, 5, 7, 03/15/18 ... 04/12/18
Przedmioty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 03/15/18 ... 06/07/18
Przedmioty ORGANIZACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE Uwagi 305KBB
Sale 18A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KONSTRUKCJE SPRĘŻONE Uwagi 305KBA
Sale 4.08A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 3-12, 03/13/18 - 05/15/18
Przedmioty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC. Uwagi Uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 1.07B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T



Czwartek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 03/22/18 ... 05/17/18
Przedmioty Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp. Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 4-13, 03/22/18 - 05/24/18
Przedmioty Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp. Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Czwartek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 03/29/18 ... 05/24/18
Przedmioty Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp. Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty WYBRANE ZAGADN.Z MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy Świercz Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET Uwagi 121TBB
Sale 2.14HA Wykładowcy Świercz Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET Uwagi 122TBA
Sale 2.14HA Wykładowcy Świercz Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy Świercz Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy Świercz Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 101IŚ



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET Uwagi 121TBB
Sale 2.14HA Wykładowcy Świercz Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET Uwagi 122TBB
Sale 2.14HA Wykładowcy Świercz Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB



Poniedziałek 13:30-15:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 224KBA
Sale 2.19HA Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L11_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 2 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK