Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi L02_b
Sale 1.10B Wykładowcy SZMIDT Piotr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty HISTORIA BUDOWY MIAST 1 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ANTROPOLOGIA KULTURY WSI I MIAST Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty HISTORIA BUDOWY MIAST Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty SOCJOLOGIA MIAST Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/26/18 - 05/14/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi 301B
Sale 1.11C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/26/18 - 05/14/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi 301A
Sale 1.11C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/26/18 - 05/14/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi 301A
Sale 1.11C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi 201B
Sale 1.11C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi 201A
Sale 1.06C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-5, 02/27/18 - 03/27/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi 301B
Sale 1.11C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/27/18 - 05/15/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi 302A
Sale 1.06C Wykładowcy SZTORC Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE Uwagi L02_b
Sale 2.08B Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty SYSTEMY TRANSPORTOWE Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH. Uwagi BRAK
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu samoch. II Uwagi BRAK
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC. Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC. Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE Uwagi L04_b
Sale 1.09B Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi L04_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE Uwagi L03_b
Sale 1.09B Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi L03_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi L05_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy SZUMSKA Emilia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KONSTRUKCJE SPAWANE Uwagi BRAK
Sale 2HB Wykładowcy SZWED Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty MASZYNY I URZĄDZENIA SPAWALNICZE Uwagi BRAK
Sale 2HB Wykładowcy SZWED Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA Uwagi 11IMMA
Sale 2HB Wykładowcy SZWED Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB



Wtorek 15:20-17:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L08_a
Sale 4.29A Wykładowcy SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi 125KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi 124KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi 124KB125KB
Sale 2.15HA Wykładowcy SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PLANOWANIE FINANSOWE Uwagi 101A
Sale 2.04C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PLANOWANIE FINANSOWE Uwagi 102B
Sale 2.04C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/26/18 - 05/14/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA Uwagi 201B
Sale 2.04C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/26/18 - 05/14/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ KOMPUTEROWA Uwagi 201A
Sale 2.04C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PLANOWANIE FINANSOWE Uwagi 101B
Sale 2.04C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 9, 02/27/18 ... 04/24/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Uwagi 202B
Sale 4.11C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PLANOWANIE FINANSOWE Uwagi 102A
Sale 2.04C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 03/15/18 ... 04/12/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Uwagi 202B
Sale 4.11C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 11, 13, 15, 17, 05/10/18 ... 06/21/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Uwagi 202B
Sale 4.11C Wykładowcy SZYMCZYK Bartłomiej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Gospodarka elektroenergetyczna Uwagi 2ND11A
Sale 1.18DH Wykładowcy SZYMONIAK TADEUSZ mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY SYSTEMU OZE Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy SŁOWAK Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Projekt zespołowy Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Informatyka 2 Uwagi 1ED11A
Sale 3.10D Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Projekt zespołowy Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Projekt zespołowy Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Projekt zespołowy Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Informatyka 2 Uwagi 1ED11B
Sale 3.10D Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Projekt zespołowy Uwagi BRAK
Sale 5.06D Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Informatyka 2 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Projekt zespołowy Uwagi BRAK
Sale 2.22DH Wykładowcy SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 03/01/18 - 05/03/18
Przedmioty TECHNOLOGIE W OCHRONIE ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy SĘK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty TECHNOLOGIE W OCHRONIE ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy SĘK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy SĘK Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty INŻYNIERIA POWIERZCHNI Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy SĘK Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA 3 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty MATEMATYKA 3 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty MATEMATYKA 3 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU



Czwartek 15:20-17:10 Rezerwacja
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty BRAK Uwagi Kolko matematyczne
Sale 4.17C Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy SĘKALSKI Maciej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Bezpieczeństwo systemów sterowania Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy TAKOSOGLU Jakub dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty METODY SZTUCZ. INTELIGENCJI W UKŁ.STER. Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy TAKOSOGLU Jakub dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Bezpieczeństwo systemów sterowania Uwagi BRAK
Sale 103HB Wykładowcy TAKOSOGLU Jakub dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy TELEJKO MAREK dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 201AUB
Sale 2.07A Wykładowcy TELEJKO MAREK dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 201AUA
Sale 2.07A Wykładowcy TELEJKO MAREK dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy TELEJKO MAREK dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE Uwagi 303BDA
Sale 2.06A Wykładowcy TELEJKO MAREK dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty KOSZTORYSOWANIE Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy TELEJKO MAREK dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty MASZYNY TECHNOL. DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy THOMAS Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 114HB Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH Uwagi 102B
Sale Studencka1 Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB. Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty SERWIS POJAZDÓW Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB. Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 114HB Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH Uwagi 102A
Sale Studencka1 Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty SERWIS POJAZDÓW Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Theory of machines Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy TOFIL Szymon mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 2 Uwagi 2ID14B
Sale 3.19D Wykładowcy Tomaszewski Karol dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 2 Uwagi 2ID13B
Sale 3.10D Wykładowcy Tomaszewski Karol dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 2 Uwagi 2ID14A
Sale 3.10D Wykładowcy Tomaszewski Karol dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi 2ID14B
Sale 3.10D Wykładowcy Tomaszewski Karol dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a



Wtorek 11:40-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCH.- URBANISTYCZNE 2 Uwagi 201AUA
Sale 4.08A Wykładowcy TRACZ Włodzimierz dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Projektowanie wnętrz Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy TRACZ Włodzimierz dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PETROLOGIA Uwagi Instytut Geologiczny ul Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy TRELA Wiesław dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PETROLOGIA Uwagi Instytut Geologiczny ul Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy TRELA Wiesław dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Wtorek 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty KARTOWANIE GEOLOGICZNE Uwagi Instytut Geologiczny ul. Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy TRELA Wiesław dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GEOLOGIA ZŁÓŻ Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy TRELA Wiesław dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy TRĄMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 101IŚ



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty SOME ASPECTS OF MATERIALS STRENGHT Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy TRĄMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Structure mat. behavior under service load Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy TRĄMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 3/2



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer Uwagi 3ID13B
Sale 4.22D Wykładowcy TUSZYŃSKI Ludomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L06_a