Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Mechanika techniczna I Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Środki indywidualnej ochrony Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 205BUA
Sale 2.09A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 205BUB
Sale 2.09A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty UTRZYMANIE DRÓG Uwagi 403BDA L06_c
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty UTRZYMANIE DRÓG Uwagi 403BDB L07_c
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty UTRZYMANIE DRÓG Uwagi 123BDA
Sale 2.08A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty UTRZYMANIE DRÓG Uwagi 123BDA
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BRAK Uwagi rezerwacja
Sale 2.12CHC Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty BRAK Uwagi rezerwacja
Sale 2.12CHC Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Metoda elementów skończonych I Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Metoda elementów skończonych I Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Środa 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.12CHC Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Metoda elementów skończonych I Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Napęd elektryczny Uwagi 3ED12A
Sale 1.29DH, 2.29D Wykładowcy ROLEK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Napęd elektryczny Uwagi 3ED11A
Sale 1.29DH, 2.29D Wykładowcy ROLEK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Odnawialne źródła energii Uwagi 3ND11A
Sale 1.24DH, 1.29DH, 2.29D Wykładowcy ROLEK Jarosław dr inż., Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty GEODEZJA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEODEZJA 1 Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty GEODEZJA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi BRAK
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty GEODEZJA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK



Poniedziałek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID14B
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a



Poniedziałek 11:40-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID13B
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a



Poniedziałek 15:20-19:00 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID14A
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID11B
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID11A
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID12A
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Poniedziałek 15:20-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID11B
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a



Wtorek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID12B
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID12B
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Wtorek 13:30-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi grupa wyrownawcza
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Systemy inteligentne 1 Uwagi grupa wyrownawcza godz. 16.30-18.00
Sale 1.10D Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID12A
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID13A
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Wtorek 13:30-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID13A
Sale 1.15DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID14A
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID14B
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.08A w bud. "A".
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID13B
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID15A
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a



Środa 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Wstęp do informatyki Uwagi 1ID15B
Sale 1.14DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty REMONTY BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Środa 15:20-17:10 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 1.14HA Wykładowcy RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 101BUB
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 103BUA
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 101BUA
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 102BUB
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 104BUA
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 102BUA
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 104BUB
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 105BUB
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 105BUA
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 103BUB
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 203BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 201BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 201BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 203BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 205BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 205BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 204BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi 204BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.14HA Wykładowcy RUSIN Zbigniew prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy RUSIN Zbigniew prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy RUSIN Zbigniew prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy RUSIN Zbigniew prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID12A
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID12B
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Podstawy automatyki Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID16A
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Podstawy automatyki Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID11A
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID11B
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi 301B
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2-11, 10/11/17 - 12/13/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do sali 2.06C w bud. "C".
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Środa 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 2-11, 10/11/17 - 12/13/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/18/17 ... 12/13/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi L01
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/05/17 ... 11/30/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi L03
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/05/17 ... 11/30/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi 402B
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/05/17 ... 11/30/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi 401A
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/12/17 ... 12/07/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi 402A
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/12/17 ... 12/07/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi 403A
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/12/17 ... 12/07/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi L02
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/12/17 ... 12/07/17
Przedmioty PODSTAWY RECYKLINGU Uwagi 401B
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi 301A
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty MECHANIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty MECHANIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI Uwagi L04
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MECHANIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI Uwagi L03
Sale 4.25C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI Uwagi L01
Sale 4.25C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Rezerwacja
Tyd. 5, 10/31/17
Przedmioty BRAK Uwagi Jednorazowa rezerwacja, dr in#. A. R#bosz-Kurdek
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI Uwagi L02
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI Uwagi L03
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ