Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpoœredniego odczytu. Korzystajšc linku: zdarzenie twoja przeglšdarka powinna wyœwietlić pełnš informację opisujšcš to zdarzenie.



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty EKONOMIKA INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 122WŒ, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty UKŁADY CHŁODNICZE I KLIMATYZACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 402SI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 124OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Przedmiot HES III Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU



Œroda 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 10/05/17 ... 10/19/17
Przedmioty OCHRONA WŁASNOSCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 5, 7, 11/02/17 ... 11/16/17
Przedmioty OCHRONA WŁASNOSCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 304BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŒĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 124KBB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŒĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 125KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 304BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 305BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŒĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 125KBB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŒĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 124KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 305BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi 1ID22A
Sale 5.06D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22



Poniedziałek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID15A
Sale 5.06D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L09_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 1.14HA Wykładowcy OWSIAK Zdzisława dr hab.inż.prof.PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy OWSIAK Zdzisława dr hab.inż.prof.PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Wtorek 13:30-16:05 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/17 ... 12/05/17
Przedmioty MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE Uwagi 201TA
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a



Wtorek 11:40-14:15 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/17/17 ... 12/12/17
Przedmioty MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE Uwagi 201TB
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a



Œroda 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ



Œroda 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi L02_b
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ



Œroda 14:00-16:15 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi L01_b
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ



Œroda 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ



Œroda 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi L03_b
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PRZEKSZTAŁCANIE I OCHRONA TRENÓW Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Podst. proj. proc. obróbki plastycznej Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-13, 10/03/17 - 12/26/17
Przedmioty AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL. Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL. Uwagi BRAK
Sale 1.16B Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Œroda 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-8, 10/04/17 - 11/22/17
Przedmioty Podst. proj. proc. obróbki plastycznej Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Technika wysokich napięć Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy PACIOREK Zdzisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED11A
Sale 3.19D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED12B
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED11B
Sale 3.19D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED12A
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21A
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21B
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 3ND11A
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21A
Sale 2.21DH Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED22A
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED22A
Sale 1.20D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Wtorek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21B
Sale 1.05D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102GKB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102B
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH Uwagi 301B
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 4-14, 10/23/17 - 01/01/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH Uwagi 301B
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a



Œroda 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 103GKB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L06_a



Œroda 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/18/17 - 01/03/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101B
Sale 3.16C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a



Œroda 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/18/17 - 01/03/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102A
Sale 3.16C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 103GKA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L05_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102B
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102A
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KANALIZACJA Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 121SI



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty WODOCIĽGI Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 122WŒ



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KANALIZACJA Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 122WŒ



Œroda 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty WODOCIĽGI Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 121SI



Œroda 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty WODOCIĽGI 1 Uwagi 201IuB
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a



Œroda 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty WODOCIĽGI 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty WODOCIĽGI 1 Uwagi 201IuA
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a



Pištek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty BIOTECHNOLOGIA ŒCIEKÓW Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PARKA Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 122WŒ



Pištek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty BIOLOGIA I EKOLOGIA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PARKA Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ



Wtorek 14:30-16:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ Uwagi L03_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PASTERNAK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ



Œroda 14:30-16:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ Uwagi L02_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PASTERNAK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 15:05-16:35 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ Uwagi L01_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy PASTERNAK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 4.14B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Pištek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Pištek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ODNAWIALNE RÓDŁA ENERGII II Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy PASZKIEWICZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty INSTALACJE PV (fotovoltaika) Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PASZKIEWICZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŒGiE_IŒ 1/2 124OZ



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA Uwagi 401A
Sale 2.32C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA Uwagi 402A
Sale 1.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA Uwagi 402B
Sale 1.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA Uwagi 401B
Sale 1.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101WA
Sale 3.22B Wykładowcy PAWELEC Katarzyna Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Œroda 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ŒRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy PAWELEC Katarzyna Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW



Œroda 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ŒRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy PAWELEC Katarzyna Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L05_b
Sale 3.22B Wykładowcy PAWELEC Katarzyna Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TRANSPORT SZYNOWY Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-10, 10/05/17 - 12/07/17
Przedmioty INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty TRANSPORT SZYNOWY Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Czwartek 15:20-17:10 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty GOSPODARKA MAGAZYNOWA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Pištek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty LOGISTYKA PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Pištek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty TRANSPORT SZYNOWY Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS