Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Modelowanie i analiza systemów informat. Uwagi 1ID21A
Sale 2.21DH Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L01_a
Sale 1.14HA Wykładowcy OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L01_a
Sale 1.14HA Wykładowcy OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE W INŻYNIERII ŚROD. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Wtorek 11:40-14:15 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/06/18 ... 05/01/18
Przedmioty MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Wtorek 13:30-16:05 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 03/13/18 ... 05/08/18
Przedmioty Tworzywa sztuczne i kompozyty Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Tworzywa sztuczne i kompozyty Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-8, 02/28/18 - 04/18/18
Przedmioty Tribologia i materiały eksploatacyjne Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 2 rok



Środa 13:30-16:05 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 03/14/18 ... 05/09/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW Uwagi L04_b
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MATERIAŁY INSTALACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-7, 02/28/18 - 04/11/18
Przedmioty MASZYNY TECHNOL. DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-15, 02/28/18 - 06/06/18
Przedmioty NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ Uwagi KWWB
Sale 1.16B Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ Uwagi KWWA
Sale 1.16B Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy PACIOREK Zdzisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi 1ID21B
Sale 3.10D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi 1ID22A
Sale 3.19D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Podstawy programowania 2 Uwagi 1ID12B
Sale 3.06D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi 1ID21A
Sale 3.10D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi 1ID22B
Sale 3.19D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Podstawy programowania 2 Uwagi 1ID13A
Sale 3.19D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Sieci i zabezpieczenia Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Przesyłanie energii elektrycznej Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 9, 13, 15, 03/12/18 ... 06/04/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102A
Sale 3.16C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L03_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyd. 15, 06/05/18
Przedmioty L-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101B
Sale 3.17C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD. Uwagi 102B
Sale 3.08C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD. Uwagi 102B
Sale 3.08C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-9, 11-14, 03/14/18 ... 05/30/18
Przedmioty L-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101B
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 3-9, 11-15, 03/14/18 ... 06/06/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101B
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L02_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 03/21/18 ... 06/13/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102A
Sale 3.16C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L03_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-9, 11-15, 03/15/18 ... 06/07/18
Przedmioty L-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102A
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyd. 11, 05/10/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102A
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty BUDOWNICTWO SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty WODOCIĄGI 2 Uwagi 201IuB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty KANALIZACJA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty WODOCIĄGI 2 Uwagi 201IuA
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L01_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty NIEZAWODNOŚĆ I BEZPIECZ.SYSTEMÓW INŻYNIE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty BIOLOGIA ŚRODOWISKOWA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PARKA Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MECHANIKA PŁYNÓW Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty MECHANIKA PŁYNÓW Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty MECHANIKA PŁYNÓW Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty INSTALACJE FOTOTERMICZNE iFOTOWOLTAICZNE Uwagi 201OZA
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy PASZKIEWICZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 L01_a



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty INSTALACJE FOTOTERMICZNE iFOTOWOLTAICZNE Uwagi 201OZB
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy PASZKIEWICZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty LOGISTYKA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty LOGISTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty LOGISTYKA DYSTRYBUCJI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Rynek usług logistycznych Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Czwartek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty AUTOMATYCZNA IDENTYFIKACJA TOWARÓW Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty CENTRA LOGISTYCZNE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE SIECI LOGISTYCZNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi grupa poscigowa z Matematyki 1, termin uzgodniony z prowadzacym zajecia
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PAWIŃSKA Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy PAWIŃSKA Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi grupa poscigowa z Matematyki 1, termin uzgodniony z prowadzacym zajecia
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy PAWIŃSKA Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Algorytmy grafiki komputerowej Uwagi BRAK
Sale 3.24D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie grafiki komputerowej Uwagi 3ID14A
Sale 3.19D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L07_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie grafiki komputerowej Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie grafiki komputerowej Uwagi 3ID14B
Sale 3.19D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L08_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Programowanie grafiki komputerowej Uwagi BRAK
Sale 3.06D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi BRAK
Sale 3.10D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Instalacje elektryczne Uwagi 2ED11A
Sale 1.10D Wykładowcy PAWLAK Agnieszka mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Technika wysokich napięć 2 Uwagi 2ED12A
Sale 1.31DH Wykładowcy PAWLAK Agnieszka mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Technika wysokich napięć 2 Uwagi 2ED11A
Sale 1.31DH Wykładowcy PAWLAK Agnieszka mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N L01_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Instalacje elektryczne Uwagi 2ED11A
Sale 1.05D Wykładowcy PAWLAK Agnieszka mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi 1ND11A
Sale 1.33DH Wykładowcy PAWLAK Agnieszka mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty BRAK Uwagi rezerwacja 7.05
Sale 3.19D Wykładowcy PAWLAK Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Podstawy energoelektroniki 2 Uwagi 2ED11A
Sale 1.30DH Wykładowcy PAWLAK Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Metody komputerowe w mechatronice Uwagi 3ED11A
Sale 2.29D Wykładowcy PAWLAK Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Podstawy energoelektroniki 2 Uwagi 2ED12A
Sale 1.30DH Wykładowcy PAWLAK Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Zastosowanie odnawialnych źródeł energii Uwagi BRAK
Sale 2.29D Wykładowcy PAWLAK Marcin mgr inż., Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi 204BUB
Sale 4.29A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi 204BUA
Sale 4.29A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI Uwagi 121TBB
Sale 5.02A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI Uwagi 121TBA
Sale 5.02A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI Uwagi 122TBB
Sale 5.02A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI Uwagi 123BDA
Sale 5.02A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI Uwagi 122TBA
Sale 5.02A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 9, 02/28/18 ... 04/25/18
Przedmioty INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 9, 02/28/18 ... 04/25/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 5, 9, 03/28/18 ... 04/25/18
Przedmioty INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 5, 9, 13, 03/29/18 ... 05/24/18
Przedmioty INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 5, 9, 13, 03/29/18 ... 05/24/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 5, 9, 03/30/18 ... 04/27/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Techniki komputerowe w projektowaniu Uwagi BRAK
Sale 1.10B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi L02_b
Sale 1.10B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi L01_b
Sale 1.10B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty BALISTYKA ZEWNĘTRZNA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW