Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 10-12, 05/02/18 - 05/16/18
Przedmioty Mechanika ośrodków ciągłych Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 1 rok



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST. Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Wtorek 15:00-17:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY 2 Uwagi 102AUA
Sale 3.21A Wykładowcy Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty UTRZYM. I EKSPL. NAW. BET. DRÓG I LOTN. Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy NITA PIOTR prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy NITA PIOTR prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy Nocoń Łukasz Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-15, 03/02/18 - 06/08/18
Przedmioty Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy Nocoń Łukasz Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy Nocoń Łukasz Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty MODERNIZACJA INSTALACJI Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy NOGAJ STANISŁAW mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty MODERNIZACJA INSTALACJI Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy NOGAJ STANISŁAW mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Sieci i zabezpieczenia Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Nowak Katarzyna M mgr. inż..
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Zakłócenia w układach elektroenerget. Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Nowak Katarzyna M mgr. inż..
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Sieci i zabezpieczenia Uwagi 3ED11A
Sale 5.01D Wykładowcy Nowak Katarzyna M mgr. inż..
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Zakłócenia w układach elektroenerget. Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Nowak Katarzyna M mgr. inż..
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Przesyłanie energii elektrycznej Uwagi 2ND11A
Sale 5.01D Wykładowcy Nowak Katarzyna M mgr. inż..
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Przesyłanie energii elektrycznej Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy Nowak Katarzyna M mgr. inż..
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 103BUA
Sale 4.17aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi 203BUB
Sale 4.17aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 104BUB
Sale 4.17aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi 203BUA
Sale 4.17aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi 205BUB
Sale 4.17aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 103BUB
Sale 4.17aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 102BUA
Sale 5.02A Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 102BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 104BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi 205BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi 201AA
Sale 109HB Wykładowcy NOWAK Krzysztof
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi 201AB
Sale 109HB Wykładowcy NOWAK Krzysztof
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-10, 02/28/18 - 05/02/18
Przedmioty POLITYKA GOSPODARCZA UE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/07/18 ... 05/02/18
Przedmioty POLITYKA GOSPODARCZA UE Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty POLITYKA GOSPODARCZA UE Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty FUNKCJONOWANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyd. 7, 04/09/18
Przedmioty L-BAZY DANYCH Uwagi Zmiana jednorazowa
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyd. 14, 05/28/18
Przedmioty DATABASE SOLUTIONS Uwagi Odrabianie zajec za godziny rektorskie
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 02/27/18 ... 06/05/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyd. 7, 04/10/18
Przedmioty BAZY DANYCH Uwagi Zmiana jednorazowa
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyd. 10, 05/01/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE Uwagi Zaj#cia w dniu 29.05.2018
Sale 1.06B Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyd. 15, 06/05/18
Przedmioty DATABASE SOLUTIONS Uwagi Odrabianie zajec za godziny rektorskie
Sale 1.06C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-6, 8, 02/28/18 ... 04/18/18
Przedmioty L-BAZY DANYCH Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty DATABASE SOLUTIONS Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-5, 7-8, 03/01/18 ... 04/19/18
Przedmioty BAZY DANYCH Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Czwartek 15:20-17:10 Rezerwacja
Tyd. 12, 05/17/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dniu 25.06.2018r.
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-15, 02/26/18 - 06/04/18
Przedmioty NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE Uwagi KWWB
Sale 109HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE Uwagi KWWA
Sale 109HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC Uwagi L01_b
Sale 104HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC Uwagi L02_b
Sale 104HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC Uwagi L01_b
Sale 104HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC Uwagi L02_b
Sale 104HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD. Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 101BUA
Sale 4.17aA Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty DYNAMIKA I STATECZNOŚĆ KONSTRUKCJI Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA TEORETYCZNA Uwagi 101BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty FIZYKA II Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty FIZYKA II Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty FIZYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 02/27/18 ... 03/27/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2-6, 03/09/18 - 04/06/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 205BUB zaj#cia od 12.03.2018
Sale 1.12HA Wykładowcy ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 203BUB
Sale 1.12HA Wykładowcy ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 203BUA zaj#cia od 12.03.2018
Sale 1.12HA Wykładowcy ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 205BUA
Sale 1.12HA Wykładowcy ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 204BUB
Sale 1.12HA Wykładowcy ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 204BUA
Sale 1.12HA Wykładowcy ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO II Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty KOTŁOWNIE WODNE NISKOTEMPERATUROWE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA Uwagi 101OZB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA Uwagi 101OZA
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty SYSTEMY CHŁODNICZE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty TECHNIKA CIEPLNA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Środa 13:30-15:45 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 02/26/18 ... 04/23/18
Przedmioty HISTORIA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty HISTORIA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKU Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 101IŚ, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKU Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13-15, 17, 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Zarządzanie własnością intelektualną Uwagi Uwaga! 12 czerwca 2018r. (14 tydzien) - dodatkowe zajecia !!!
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 03/06/18 ... 03/20/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi 4 godziny
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 03/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTEL. - 4 GODZ. W SEM Uwagi termin zajec do ustalenia z prowadzacym
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 101IŚ, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 02/28/18 ... 03/14/18
Przedmioty Wstęp do ochrony własn. intelektualnej Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-18, 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Historia techniki i wynalazków Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty OCHRONA PATENTOWA I PRAWO AUTORSKIE Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Czwartek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-10, 03/01/18 - 05/03/18
Przedmioty HISTORIA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Historia techniki i wynalazków Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 224KBB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 225KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 224KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 225KBB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Wtorek 19:00-20:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Modelowanie i analiza systemów informat. Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I