Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/06/18 ... 05/01/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 03/01/18 ... 04/26/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyd. 7, 04/12/18
Przedmioty PODSTAWY MIERNICTWA ELEKTRYCZNEGO Uwagi Zmiana jednorazowa w dniu 19.04.2018 r.
Sale 2.06C Wykładowcy MAKRENEK Medard dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 303BDA
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 303BDB
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 304BDA
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 301TBB
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 301TBA
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 305KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 305KBB
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE 2 Uwagi 302TBB
Sale 2.15HA Wykładowcy MALEC Maciej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi L011_c
Sale 5.02A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE Uwagi 305KBA
Sale 2.04A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi L05_c
Sale 5.02A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ORG. I ZARZ. PROCESAMI INWESTYCYJNYMI Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE Uwagi 303BDB
Sale 2.04A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE Uwagi 304BDA
Sale 2.04A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi L03_c
Sale 4.29A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi L02_c
Sale 4.29A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ORG. I ZARZ. PROCESAMI INWESTYCYJNYMI Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY PREFABRYKACJI Uwagi 305KBB
Sale 5.37A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi L01_c
Sale 4.29A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ORG. I ZARZ. PROCESAMI INWESTYCYJNYMI Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy MARCZEWSKA Julia dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi 201AB
Sale 1.19HC Wykładowcy MARKIEWICZ Ireneusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi 202AA
Sale 1.19HC Wykładowcy MARKIEWICZ Ireneusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi 201AA
Sale 1.19HC Wykładowcy MARKIEWICZ Ireneusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi 202AB
Sale 1.19HC Wykładowcy MARKIEWICZ Ireneusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MECHANIKA OGÓLNA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy MARKIEWICZ Ireneusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301B
Sale 4.30C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Rezerwacja
Tyd. 13, 05/21/18
Przedmioty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi odrabianie zaj#a, rezerwacaja jednorazowa w dniu 4 czerwca
Sale 4.30C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 4, 6, 03/20/18 ... 04/03/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyd. 11, 05/08/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ Uwagi zaj#cia w dniu 22 maja (odrabianie za 30 kwietnia)
Sale 4.17C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301A
Sale 4.25C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L01_a



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 15-16, 06/06/18 - 06/13/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ Uwagi zaj#cia w dniu 20 czerwca (odrabianie za 22 czerwca)
Sale 1.11C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 15-16, 06/07/18 - 06/14/18
Przedmioty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi zaj#cia w dniu 21 czerwca
Sale 4.25C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 03/02/18 ... 05/25/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 03/02/18 ... 05/25/18
Przedmioty ROZWÓJ WYROBÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302A
Sale 4.30C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z L03_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 03/09/18 ... 06/01/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 03/09/18 ... 06/15/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyd. 11, 05/11/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ Uwagi zaj#cia w dniu 25 maja
Sale 1.15C Wykładowcy MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty KOSZTORYSOWANIE Uwagi L02_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy MAZUR Bartosz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty KOSZTORYSOWANIE Uwagi L03_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy MAZUR Bartosz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi 224KBB
Sale 5.02A Wykładowcy MAZUR Bartosz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi 224KBA
Sale 5.02A Wykładowcy MAZUR Bartosz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi 225KBB
Sale 5.02A Wykładowcy MAZUR Bartosz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLAN. Uwagi 225KBA
Sale 5.02A Wykładowcy MAZUR Bartosz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GEODEZJA 2 Uwagi 102BUA
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, NAWROT Aleksandra mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEODEZJA 2 Uwagi 103BUB
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEODEZJA 2 Uwagi 104BUA
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEODEZJA 2 Uwagi 101BUB
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi 122TBA
Sale 2.02A Wykładowcy MICHAŁOWSKA Ewa mgr inż., SZCZECINA Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi 121TBA
Sale 2.02A Wykładowcy MICHAŁOWSKA Ewa mgr inż., SZCZECINA Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi 121TBB
Sale 2.02A Wykładowcy MICHAŁOWSKA Ewa mgr inż., SZANIEC Waldemar dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 302TBB
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi 124KB,125KB
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 302TBA
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi 124KBA
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 301TBA
Sale 5.37A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 303BDA
Sale 5.06A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Konstrukcje betonowe 1 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 301TBB
Sale 5.37A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi 125KBA
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Zaawansowane przetwarzanie obrazów Uwagi 1ID23B
Sale 3.06D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Animacja komputerowa Uwagi 1ID23B
Sale 3.06D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Programowanie grafiki 3D Uwagi 1ID23B
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Zaawansowane przetwarzanie obrazów Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Architektura procesów graficznych Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Animacja komputerowa Uwagi 1ID23A
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Zaawansowane przetwarzanie obrazów Uwagi 1ID23B
Sale 3.19D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Animacja komputerowa Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie grafiki 3D Uwagi 1ID23A
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Zaawansowane przetwarzanie obrazów Uwagi 1ID23A
Sale 3.19D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Zaawansowane przetwarzanie obrazów Uwagi 1ID23A
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 7-12, 04/13/18 - 05/18/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 101B
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 7-12, 04/13/18 - 05/18/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102A
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 7-12, 04/13/18 - 05/18/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 101A
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a



Środa 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Zagad.bezpiecz.ekspl.urządz.elektryczn. Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy Mieczkowski Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Czwartek 15:20-18:15 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Zagad.bezpiecz.ekspl.urządz.elektryczn. Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy Mieczkowski Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy MIELNIK Jerzy mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy MIELNIK Jerzy mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy MIELNIK Jerzy mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GOSPODARKA NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy MIELNIK Jerzy mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK. Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty AUTOMAT. I ROBOT. PROD. NA OBRAB. CNC Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty WYBRANE ZAGAD.OBRÓBKI UBYTKOWEJ Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Piątek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-5, 7-14, 16-18, 03/02/18 ... 06/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 4.18C Wykładowcy MISZTAL Piotr dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203



Piątek 08:00-09:50 Seminarium
Tyd. 10, 05/04/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE, PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 4.18C Wykładowcy MISZTAL Piotr dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203