Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 03/05/18 ... 03/19/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻ. Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Uwagi L02
Sale 2.12CHC Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_IZ



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 3-12, 03/12/18 - 05/14/18
Przedmioty Rysunek techniczny maszynowy Uwagi L03_b
Sale 2.02B Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi BRAK
Sale 2.12CHC Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn III Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż., MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty METODYKA TRIZ W INŻYNIERII Uwagi BRAK
Sale 2.12CHC Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ELEMENTY WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Uwagi L01
Sale 2.12CHC Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_IZ



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty METODYKA TRIZ W INŻYNIERII Uwagi BRAK
Sale 2.12CHC Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 5-15, 03/28/18 - 06/06/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn III Uwagi BRAK
Sale 2.12CHC Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 3-12, 03/15/18 - 05/17/18
Przedmioty Rysunek techniczny maszynowy Uwagi L02_b
Sale 2.02B Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż., PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-10, 03/02/18 - 05/04/18
Przedmioty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI Uwagi L03_b
Sale 2.06B Wykładowcy LIS Zbigniew dr inż., PAŁA Tadeusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty INSTALACJE BUDOWLANE Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy LISOWSKA Justyna dr inż., ROLEK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty WODOCIĄGI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy LISOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE 2 Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy LISOWSKA Justyna dr inż., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty INSTALACJE BUDOWLANE Uwagi 204BUA
Sale 2.02HA Wykładowcy LISOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MODERNIZACJA INSTALACJI Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy LISOWSKA Justyna dr inż., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty INSTALACJE BUDOWLANE Uwagi 204BUB
Sale 2.02HA Wykładowcy LISOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Rezerwacja
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 1 Uwagi 21.05.2018
Sale 4.29A Wykładowcy LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 1 Uwagi L03_b
Sale 4.29aA Wykładowcy LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 1 Uwagi L06_b
Sale 4.29aA Wykładowcy LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi L03_b 8 tygodni
Sale 4.29aA Wykładowcy LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi L07_b 8 tygodni
Sale 4.29aA Wykładowcy LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Środa 15:20-17:10 Rezerwacja
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 1 Uwagi 13,06,2018
Sale 4.29A Wykładowcy LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty WPROWADZENIE DO UCZENIA MASZYNOWEGO Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy LUCIŃSKA Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/27/18 - 05/15/18
Przedmioty INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI Uwagi 301B
Sale 5.01C Wykładowcy LUCIŃSKA Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-12, 02/27/18 - 05/15/18
Przedmioty INFORMATYCZ. SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI Uwagi 301A
Sale 4.25C Wykładowcy LUCIŃSKA Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty WPROWADZENIE DO UCZENIA MASZYNOWEGO Uwagi 301B
Sale 5.01C Wykładowcy LUCIŃSKA Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty WPROWADZENIE DO UCZENIA MASZYNOWEGO Uwagi 301B
Sale 5.01C Wykładowcy LUCIŃSKA Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L02_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty WPROWADZENIE DO UCZENIA MASZYNOWEGO Uwagi 301A
Sale 5.01C Wykładowcy LUCIŃSKA Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L01_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty WPROWADZENIE DO UCZENIA MASZYNOWEGO Uwagi 301A
Sale 5.01C Wykładowcy LUCIŃSKA Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Sterowniki PLC w ukł.sterow. masz. elek. Uwagi BRAK
Sale 2.27DH Wykładowcy LUDWINEK Krzysztof dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Sterowniki PLC w ukł.sterow. masz. elek. Uwagi 3ED11A
Sale 2.27DH Wykładowcy LUDWINEK Krzysztof dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el Uwagi BRAK
Sale 2.27DH Wykładowcy LUDWINEK Krzysztof dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 205BUA
Sale 4.24A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 204BUB
Sale 4.24A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 205BUB
Sale 4.24A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty HYDROGEOLOGIA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 101IŚ



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty HYDROGEOLOGIA 1 Uwagi 101IuB
Sale 4.24A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 L02_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 204BUA
Sale 4.24A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 203BUB
Sale 4.24A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty HYDROGEOLOGIA 1 Uwagi 101IuA
Sale 4.24A Wykładowcy LUDYNIA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 L01_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty CONTROLING OPERACYJNY Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty CONTROLING OPERACYJNY Uwagi L01
Sale 2.31C Wykładowcy LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L01_IZ



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty LOGISTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty CONTROLING OPERACYJNY Uwagi L03
Sale 2.32C Wykładowcy LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L03_IZ



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty LOGISTYKA ZAOPATRZENIA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty CONTROLING OPERACYJNY Uwagi L02
Sale 2.31C Wykładowcy LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L02_IZ



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY MARKETINGU Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MARKETING MIĘDZYNARODOWY Uwagi BRAK
Sale 4.18C Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY MARKETINGU Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Czwartek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty MARKETING MIĘDZYNARODOWY Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty PUBLIC RELATIONS Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty PODSTAWY MARKETINGU Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy LYPCHUK Vasyl prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty LOGIKA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy MACIEJEWSKA BEATA dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty LOGIKA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy MACIEJEWSKA BEATA dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 03/01/18 ... 04/26/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA II Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy MACIEJEWSKA BEATA dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 03/01/18 ... 04/26/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA II Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy MACIEJEWSKA BEATA dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-6, 8-10, 03/01/18 ... 05/03/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA II Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy MACIEJEWSKA BEATA dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyd. 7, 04/12/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA II Uwagi Zmiana jednorazowa w dniu 19.04.2018 r.
Sale 1.06C Wykładowcy MACIEJEWSKA BEATA dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG. Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG. Uwagi L05_c
Sale 2.09A Wykładowcy MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty GEOTECHNIKA DROGOWA Uwagi 304BDA
Sale 2.09A Wykładowcy MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG Uwagi 303BDA
Sale 2.09A Wykładowcy MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GEOTECHNIKA DROGOWA Uwagi 303BDA
Sale 2.09A Wykładowcy MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG Uwagi 303BDB
Sale 2.09A Wykładowcy MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty GEOTECHNIKA DROGOWA Uwagi 303BDB
Sale 2.09A Wykładowcy MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE Uwagi 101A
Sale 4.25C Wykładowcy MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 02/27/18 - 05/01/18
Przedmioty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-10, 02/27/18 - 05/01/18
Przedmioty MATEMATYKA FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-10, 02/27/18 - 05/01/18
Przedmioty PROGNOZOWANIE I SYMULACJE W PRZEDSIĘB. Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301



Wtorek 11:40-14:15 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/06/18 ... 05/01/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW Uwagi L02_b
Sale 1.21HC Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M



Wtorek 11:40-14:15 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 03/13/18 ... 05/08/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW Uwagi BRAK
Sale 1.21HC Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Wtorek 14:30-17:10 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 03/13/18 ... 05/08/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW Uwagi L01_b
Sale 1.21HC Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M



Wtorek 15:20-17:55 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 03/20/18 ... 05/15/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW Uwagi L05
Sale 1.21HC Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 8-15, 04/18/18 - 06/06/18
Przedmioty Tribologia i materiały eksploatacyjne Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 2 rok



Piątek 09:50-12:25 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/09/18 ... 05/04/18
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Piątek 12:45-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/09/18 ... 05/04/18
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK. Uwagi KWWB
Sale 104HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK. Uwagi KWWA
Sale 104HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Komp. wspom. proc. technologicznych II Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Komp. wspom. proc. technologicznych II Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Komp. wspom. proc. technologicznych II Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Komp. wspom. proc. technologicznych II Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi 202AB
Sale 109HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi 202AA
Sale 109HB Wykładowcy MAJ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy Maj-Malinowska Barbara mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy Maj-Malinowska Barbara mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy Maj-Malinowska Barbara mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy Maj-Malinowska Barbara mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Akademickie dobre wychowanie 2 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy Maj-Malinowska Barbara mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy Maj-Malinowska Barbara mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 2.21B Wykładowcy MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP