Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Competitiveness and innovativeness in ec Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 302A
Sale 4.17C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 301A
Sale 1.07C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Wtorek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/02/17 ... 11/27/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/17 ... 11/28/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 10/03/17 - 12/05/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/17 ... 12/05/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 404KB L08_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 405KB L10_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 404KB L09_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 402TB L05_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 402TB L04_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi L11_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 401TB L01_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 403BDB L07_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 403BDA L06_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 402TB L02_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 401TB,402TB L03_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 204BUB
Sale 17A Wykładowcy KOWALCZYK Henryk mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 204BUA
Sale 18A Wykładowcy KOWALCZYK Henryk mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 205BUA
Sale 17A Wykładowcy KOWALCZYK Henryk mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103AB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 102MB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103MB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L06_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101IA
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101WB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L04_b
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103AA
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L05_a



Czwartek 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi 101OZA
Sale 1.21HC Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L03_b
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 13:30-15:45 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi 101OZB
Sale 1.21HC Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101IB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 102AB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103MA
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L05_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L02_b
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi Uwaga to jest grupa laboratoryjna L07
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ. Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty CAD/CAM Uwagi 301AA
Sale 104HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty CAD/CAM Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Poniedziałek 13:00-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY 3 Uwagi L01_b
Sale 3.21A Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Projekt. spec. I - projektow. mebla Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Wtorek 11:40-13:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty ELEMENTY KOMPOZYCJI PLASTYCZNEJ Uwagi 302AUA
Sale 2.07A Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a



Wtorek 14:00-16:15 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty ELEMENTY KOMPOZYCJI PLASTYCZNEJ Uwagi 301AUB,
Sale 2.07A Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Działania wizualne 2D - malarstwo Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty EKONOMIKA TRANSPORTU Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty EKONOMIKA TRANSPORTU Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty EKONOMIKA TRANSPORTU Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty EKONOMIKA TRANSPORTU Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2-11, 10/11/17 - 12/13/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Piątek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Piątek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 201IuA
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy KOZŁOWSKI Tomasz dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KOZŁOWSKI Tomasz dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty FUNDAMENTOWANIE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KOZŁOWSKI Tomasz dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 301PIA
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 301PIA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 303KNA
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 302PIA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 301PIB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 301PIB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty POMIARY RALIZ. I TYCZENIE BUDOWLI Uwagi Zajecia zgodnie ze specjalnoscia
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 303KNB
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L06_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI Uwagi 302PIB
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Inżynieria programowania Uwagi 3ID14A
Sale 3.12D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Inteligentne usługi informacyjne Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Inżynieria programowania Uwagi 3ID14B
Sale 3.12D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Inżynieria programowania Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi 3ID12B
Sale 3.10D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi 3ID13A
Sale 3.10D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi 3ID13B
Sale 3.12D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi 3ID11B
Sale 3.06D Wykładowcy Krechowicz Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty REMONTY BUDOWLI Uwagi 121TBA
Sale 4.17aA Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty REMONTY BUDOWLI Uwagi 122TBA
Sale 4.29A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a